Temat: nowa fantastyka

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -50% Jednostka
  Bezdzietni nie są przydatni w starzejącym się społeczeństwie. W pewnym wieku stają się zbędni. Kiedy ten moment dla nich nastaje, trafiają do specjalnych ośrodków zwanych Jednostkami. W Jednostce bezdzietny staje się użyteczny:... (więcej)
 • od 23.94zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2021-05-05
  Prowokująca i niejednoznaczna powieść o życiu w zaświatach. „Kręci ci się w głowie. Czujesz, że zatykają ci się uszy, a w głowie zaczyna dudnić. Nogi uginają się pod tobą. Spadasz. Nie jest miękko, ale i nie twardo. Ani... (więcej)
 • od 16.80zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Stanąć twarzą w twarz z klonem Chrystusa.Posiadać kilkanaście wersji samego siebie.Rozwikłać tajemnicę drapieżnych aniołów.Zawrzeć całą Biblię w opisie jednego dnia... To tylko niektóre pomysły zawarte w tomie opowiadań Wojciecha... (więcej)
 • od 27.36 zł Brak ofert
  Również i tobie, przyjacielu, w niedługim czasie narzucona zostanie rola zmuszająca cię do podejmowania decyzji, które mogą unicestwić całe narody. Taką przepowiednię usłyszał Turil - kosmiczny grabarz - przed ceremonią pogrzebową... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Drugi tom „Kronik arkadyjskich” Cesarstwem Arkadyjskim targają wewnętrzne konflikty. Isaakios wymyka się siepaczom Skalarosa i niebawem będzie gotowy rzucić otwarte wyzwanie uzurpatorowi, który zajmuje złoty tron Chrysopolis. Wkrótce... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-17
  3. tom cyklu „Kroniki arkadyjskie” Isaakios Smokobójca po wieloletnim wygnaniu odzyskuje Złoty Tron Cesarstwa Arkadyjskiego. Zwycięstwo ma jednak gorzki smak. Ze wszystkich stron otaczają go spiski, a państwo stacza się w chaos wojny... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: