Temat: obróbka

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 48.30zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-06-09
  Wyoblanie jest metodą kształtowania cienkościennych przedmiotów z blachy bez przerwania ciągłości materiału. Ten sposób obróbki plastycznej umożliwia wytworzenie lekkich wyrobów, nieraz o bardzo skomplikowanych kształtach. Metodą... (więcej)
 • od 32.30 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-07
  W książce omówiono: techniki wytwarzania wyrobów, zadania i strukturę współczesnego zakładu produkcyjnego, procesy produkcyjne i technologiczne stosowane w budowie maszyn, techniczne przygotowanie nowych wyrobów, metodykę projektowania... (więcej)
 • od 73.15 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-16
  W poradniku przedstawiono wiadomości niezbędne do prawidłowego zaplanowania i przeprowadzenia procesu wytwarzania narzędzi skrawających, a także do ich optymalnej eksploatacji. Poradnik jest przeznaczony dla mechaników zajmujących się... (więcej)
 • od 62.30zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-06-21
  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Poradnik zawiera wiedzę niezbędną tokarzowi do wykonywania pracy na tokarkach oraz półautomatach i automatach tokarskich, a więc: podstawy tokarstwa (tolerancje, pasowania, strukturę... (więcej)
 • Fotogrametria jest dziedziną nauki i techniki zajmującą się pomiarem położenia, rozmiaru i kształtu obiektów na podstawie ich zdjęć fotograficznych (tzw. fotogramów). Książka jest podzielona na 3 części. Pierwsza z nich... (więcej)
 • od 48.30zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-06-06
  W książce przedstawiono obecny stan wiedzy o kształtowaniu ubytkowym materiałów konstrukcyjnych ostrzami o definiowanej geometrii. Omówiono w niej: materiały narzędziowe oraz cechy geometryczne ostrzy narzędzi, mechanikę, tribologię i... (więcej)
 • Drogi Czytelniku. Oddaję w Twoje ręce szkice poświęcone sztuce polskiej, poczynając od przyjęcia chrześcijaństwa aż po schyłek państwowości Rzeczypospolitej Obojga Narodów w 1795 roku. Wszelkie ilustracje w czasach setek albumów i... (więcej)
 • od 62.30zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-11-26
  W poradniku podano podstawy frezerstwa z uwzględnieniem tolerancji, pasowań, struktury geometrycznej powierzchni, terminologii i oznaczeń w obróbce skrawaniem oraz charakterystyki procesu frezowania. Opisano rodzaje frezów oraz różne odmiany... (więcej)
 • od 71.25 zł Brak ofert
  Poradnik zawiera wiedzę niezbędną tokarzowi do wykonywania pracy na tokarkach oraz półautomatach i automatach tokarskich, a więc: podstawy tokarstwa (tolerancje, pasowania, strukturę geometryczną powierzchni, charakterystykę procesu... (więcej)
 • od 65.55 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-28
  W technologiach kształtowania elementów maszyn nadal wiodącą rolę odgrywa  obróbka skrawaniem. Jednym z ważniejszych elementów procesu skrawania są narzędzia i to właśnie im poświęcona jest ta książka. Wydawnictwo WNT wydaje tę... (więcej)
 • od 44.65 zł Brak ofert
  Książka zawiera nowoczesną wiedzę z zakresu technologii odlewnictwa. Przedstawiono w niej podstawy procesów odlewniczych, technologie odlewnicze, włącznie z najnowszymi specjalnymi procesami odlewniczymi, zagadnienia projektowania odlewów i... (więcej)
 • od 64.60 zł Brak ofert
  Autor omawia: - budowę wewnętrzną ciał stałych - związki między strukturą i własnościami a procesem wytwarzania materiałów - własności głównych grup materiałów inżynierskich - problemy formowania materiałów i korozji -... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: