Temat: obywatel

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 6.30 zł Brak ofert
  Jak nam transformacja wykręciła język, jak onanizm wyszedł spod kołdry, lojalność stała się sprawą handlu i usług, jak trudno jest sprzedać dzieło, któremu poświęciliśmy życie - o tym wszystkim przeczytacie w autorskim minibooku... (więcej)
 • Po raz pierwszy Małgorzata Potocka, przez dziesięć lat towarzyszka życia Grzegorza Ciechowskiego, opowiada o ich związku. Powstał niezwykły portret  muzyka – ikony pokolenia lat 80., dla którego utwory Republiki, a potem Obywatela G.C.... (więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Publikacja zbierająca wszystkie teksty piosenek Ciechowskiego dowodzi, że był on jednym z najważniejszych poetów polskiego rocka. W obszernym zbiorze znalazły się nie tylko utwory wykonywane z Republiką i jako Obywatel G.C. (od singli z roku... (więcej)
 • W jaki sposób dochodzi się do szczęścia? Czy zdobywa się je indywidualnie? Czy państwo jest odpowiedzialne za szczęście obywateli? Czy dobrobyt mierzony produktem krajowym brutto gwarantuje jego osiągnięcie?Na te i inne pytania dotyczące... (więcej)
 • od 24.97 zł Brak ofert
  Studium podejmuje próbę filozoficznej i kulturowej refleksji nad wybranymi ideami, koncepcjami oraz teoriami podmiotowości i obywatelskości, formułowanymi głównie przez europejską i polską społeczno-polityczną myśl filozoficzną. Przy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: