Temat: okultyzm

Znaleziono: 99 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -21% Cyrk nocy
  od 25.12 zł Brak ofert
  Rozgrywająca się w zaczarowanym cyrku u schyłku dziewiętnastego wieku powieść Erin Morgenstern to magiczna, ponadczasowa historia miłosna. "Porywający debiut. Cyrk nocy wciąga czytelnika  do świata zarazem mrocznego i... (więcej)
 • od 14.35zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-05-06
  Niektórych historii nie da się opowiedzieć w jednym życiu. Zaskakująca reinterpretacja opowieści o podróży w czasie. Odważna, magiczna, mistrzowska. Harry August umiera. Znowu. W chwili śmierci Harry August zawsze powraca do punktu... (więcej)
 • od 17.45zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-02-13
  Wejście do Domu na Wzgórzu przypomina wkroczenie w głąb umysłu szaleńca; wkrótce sami zaczynamy popadać w obłęd – Stephen King Do starego, mrocznego i owianego złą sławą domu na wzgórzu przybywają cztery osoby: doktor Montague... (więcej)
 • -39% Głód
  od 20.13zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-09-19
  Zło jest namacalne. I wszechobecne. Zostali przeklęci. Tylko tak można wytłumaczyć serię nieszczęść, które spadły na Wyprawę Donnera – grupę pionierów podążających w 1846 roku niepewnym szlakiem na zachód. Szczupłe racje... (więcej)
 • -35% Moloch
  od 23.39zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2020-10-19
  Najmroczniejsze śledztwo Mocka Breslau, 1928, szpital psychiatryczny przy Kletschkau Strasse. Eberhard Mock staje twarzą w twarz ze swą dawną kochanką. Jej córka i syn zostali porwani, a ślad po nich zaginął. Od śmierci ukochanej... (więcej)
 • od 26.37 zł Brak ofert - premiera: 2015-08-18
  Niezapomniana książka i kultowy film Romana Polańskiego. Dziwni sąsiedzi, niepokojące odgłosy zza ściany i sny przerażające jak horror, tajemnicze napoje, zioła o odstręczającym zapachu, śmierć przyjaciela, mroczne książki... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert
  Książka oparta na faktach - prawdziwa relacja nowojorskiego policjanta. Autor książki, Ralph Sarchie, jest weteranem nowojorskiej policji. Pracuje na 46. posterunku w południowym Bronxie. Walczy na co dzień z najbardziej brutalnymi... (więcej)
 • -50% Kukły
  od 15.00zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-04-14
  Jakub Kania dostaje prywatne zlecenie od niemieckiej dziennikarki: ma rozwikłać zagadkę pożaru, który tuż przed wybuchem wojny strawił jedną z najwspanialszych rezydencji magnackich na Śląsku. Sprawa ta powiązana jest z makabrycznym... (więcej)
 • od 26.28zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-03-15
  Czy są takie dni, kiedy nie masz ochoty użerać się z praktykującym okultyzm sąsiadem? Masz dość duchów, hałasujących w piwnicy bloku, lub magicznej klątwy martwego akumulatora na osiedlowym parkingu? Masz kłopot z żywiołakiem ziemi... (więcej)
 • od 29.74 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-15
  Wszystko wskazuje na to, że nad rodziną Simona ciąży klątwa, która zabrała mu matkę, a teraz zagraża życiu jego siostry. Simon Watson jest młodym bibliotekarzem mieszkającym samotnie w domu, który powoli osuwa się do... (więcej)
 • od 25.75 zł Brak ofert
  Ocalonym z Apokalipsy Z udaje się dotrzeć na Wyspy Kanaryjskie, jedne z ostatnich miejsc, gdzie można się nie obawiać nieumarłych. Trafiają jednak trafiają do społeczności rządzonej przez wojskowych, pogrążonej w wojnie cywilnej,... (więcej)
 • od 30.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-06
  Triumfalny powrót Anne Rice do „Kronik wampirów”, uznany przez czytelników Goodreads najlepszym horrorem 2014 roku! Nieoczekiwany, porywający powrót Lestata… Wampiry mnożą się na potęgę. W wielu miejscach na świecie dochodzi do... (więcej)
 • od 23.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-08-30
  Berlin, lata trzydzieste XX wieku. Człowiek, który przepowiedział przyszłość całego kraju, nie zdołał przewidzieć własnego losu. Rewelacyjna powieść, która ujawnia nieznany aspekt historii nazistowskich Niemiec. Juan Eslava... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-20
  Literacki debiut Gillian Anderson Przygodowa saga na miarę Z archiwum X Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, zaskakujące zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale i zaskakująco niebezpieczny... (więcej)
 • od 16.48 zł Brak ofert
  2. tom nowej serii hippicznej. Elitarna Akademia Canterwood to szkoła, w której uczniowie zawzięcie rywalizują ze sobą przeżywają romantyczne uniesienia, a przede wszystkim realizują wielką życiową pasję: jazdę konną. Wszędzie... (więcej)
 • -29% Wampir
  od 3.20zobacz oferty z 43 księgarni - premiera: 2014-11-21
  Miejsce akcji: Londyn. Zenon, Polak, który w Anglii zrobił karierę literacką pod pseudonimem Walter Brown, poznaje podczas seansu spirytystycznego, zorganizowanego przez miejscowe koło teozoficzne, demoniczną kobietę imieniem Daisy. Okazuje... (więcej)
 • od 21.07 zł Brak ofert
  Hipnoza to zdrowa i naturalna droga do osiągania wyznaczonych celów, wzmacniania pamięci i wyzbycia się złych nawyków. To sposób, by cieszyć się pełnią życia, dzięki tworzeniu takiej rzeczywistości, jakiej dla siebie pragniesz. Podczas... (więcej)
 • od 22.32 zł Brak ofert
  Jeśli Kabała kojarzy ci się jedynie z czerwoną nitką na przegubie ręki, wiedz, że tradycyjna Kabała to coś więcej. To głęboka i tajemna wiedza, która przez wieki była niedostępna zwykłym śmiertelnikom oraz miała ogromny wpływ na... (więcej)
 • od 8.00zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Wszystko o Szatanie. Tytuł może być nieco mylący, bo jeśli ktoś sugerując się słowem „O... czarach...” mniemał, że znajdzie tu zaklęcia i opisy czynności magicznych, zawiedzie się srodze. Czarną magię bowiem... (więcej)
 • od 5.20zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Znakomicie napisana książeczka o psychologii czarownicy, o czarnej mszy, czci oddawanej złym mocom i o pełnym krwi i kultu Szatana sabacie. Fragment: »Wszystko, co widzisz na ziemi, moich słucha rozkazów. Gdy tylko zechcę, zwiędnie i... (więcej)
 • od 17.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-08
  Odkryj sekrety Mabon, dzięki praktycznemu i kompletnemu przewodnikowi dla współczesnych magów i czarownic! Mabon, czyli sabat przypadający w czasie równonocy jesiennej, to ważny moment, w którym dziękujemy naturze za żyzne plony i... (więcej)
 • od 17.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-13
  Jeśli chcesz żyć w zgodzie z Kołem Roku i korzystać z mocy wiccańskich świąt, to koniecznie zapoznaj się z szóstą już książką z serii Sabaty. Publikacja prezentuje wiedzę na temat tradycyjnego, jak i współczesnego świętowania... (więcej)
 • od 21.66zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-24
  Zastanawiałeś się kiedyś co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że dzisiaj jest Twój ostatni dzień życia? Autorka, podobnie jak Steve Jobs, uświadamia nam, że mamy wielkie szczęście, że nie jesteśmy nieśmiertelni, bo to z... (więcej)
 • od 23.04zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Trzymający w napięciu kryminał z wątkami okultystycznymi. Rudnicka, jakiej nie znacie! Lipniów, pełne uroku stare miasteczko, cieszy się sławą polskiego Salem. Dawno temu doszło tu do procesu czarownic, w wyniku którego kilkanaście... (więcej)
 • od 26.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-12
  Wolność w odradzającej się Polsce dotyczyła rożnych dziedzin życia – także wiary w duchy i zjawiska nadprzyrodzone. Domowe kołka spirytystyczne, które komunikowały się ze zmarłymi, były tylko początkiem tej wielkiej fascynacji. Jak... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: