Temat: olimp

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-13
  Druga część bestsellerowej trylogii, której akcja rozgrywa się w mieście Olimp, na wyspie Aeden. Tam znajduje się niezwykła szkoła, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów greckiej mitologii. Ich zadaniem jest nauczanie sztuki... (więcej)
 • od 26.35zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2015-06-10
  Zwieńczenie bestsellerowej „Trylogii bogów”, której akcja rozgrywa się w mieście Olimpia, na wyspie Aeden. Tam znajduje się niezwykła szkoła, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów greckiej mitologii. Ich zadaniem jest... (więcej)
 • Pierwsza część bestsellerowej trylogii, której akcja rozgrywa się w mieście Olimp, na wyspie Aeden. Tam właśnie znajduje się niezwykła szkoła, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów greckiej mitologii. Ich zadaniem jest... (więcej)
 • Mity dla dzieci Grzegorza Kasdepke to lektura wprowadzająca najmłodszych czytelników w świat starożytnej Grecji, rozwijająca wyobraźnię dziecka, oryginalna i niezwykle interesująca. Kasdepke przedstawia dzieciom, w sposób niezwykle barwny... (więcej)
 •   zobacz oferty z 32 księgarni - premiera: 2016-05-18
  Kupując książkę wspierasz fundację Nowoczesna Polska, która propaguje ideę wolnej... (więcej)
 • od 23.62zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-05-19
  Księga o przyjaźni greckich bogów i bohaterów. Już dość tego, na miłość boską! Od niemal 3000 lat ludzie opowiadają sobie Bóg wie jakie historie o greckich bogach i herosach. Najwyższy czas, aby prawda ujrzała światło dzienne. Od... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-26
  Fascynująca saga fantasy inspirowana antycznym mitem. Sid, Luce i Hoon - trzy zwykłe licealistki nagle odkrywają, że są wcieleniami greckich bogiń: Artemidy, Afrodyty i Ateny. Na dodatek Ares, bóg wojny, przed którym musiały uciekać... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: