Temat: opiekunka

Znaleziono: 24 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.55 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-07-12
  Intratna oferta pracy w charakterze niani skłania Rowan do złożenia aplikacji. Gdy dziewczyna dostaje odpowiedź na swoje zgłoszenie, dowiaduje się, że wokół domu państwa Elincourtów krąży wiele przesądów dotyczących jego historii –... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.90 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2020-08-12
  „To był mąż. To zawsze jest mąż.” Caroline Harvey zostaje znaleziona martwa w Suffolk, w najgorętszy dzień roku. Jej ciało zostało w dziwny sposób porzucone na łóżeczku dziecięcym – a dziecka, którym się opiekowała, nigdzie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.24 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-04-26
  Anglia 1451 rok. Jasper i Edmund Tudorowie, przyrodni bracia Henryka VI Lancastera, wychowali się z dala od pałacu i dworskich intryg. Król sprowadza ich do Londynu, uznaje za prawowitych braci i obsypuje zaszczytami. Edmund żeni się z... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-02
  Jej olśniewająca uroda była przyczyną wojny. Jej odwaga podbiła serce króla. Epicka powieść o Katarzynie Walezy, księżniczce, która dała początek dynastii Tudorów Rok 1401. Mette, córka paryskiego piekarza, trafia na dwór  króla... (więcej)
 • od 25.19 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-01
  Jesteś sama. Bezbronna. Masz coś, na czym komuś bardzo zależy. I gotów jest odebrać ci to za wszelką cenę… Życie Claudii wydaje się idealne. Spodziewa się upragnionego pierwszego dziecka, ma dwóch przybranych synów, kochającego... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 11.24 zobacz oferty z 7 księgarni
  Miranda podziwia Marka, który samotnie wychowuje dwie córeczki. Ona nie planuje ani małżeństwa, ani macierzyństwa. Nade wszystko ceni sobie swobodę i niezależność, co nie oznacza, że w jej życiu nie ma miejsca dla mężczyzn. Owszem... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 9.74 zobacz oferty z 8 księgarni
  Anglia okres regencji Pozbawiona środków do życia, mimowolna bohaterka rodzinnego skandalu, Chloe pozostaje na łasce krewnych. Z oddaniem opiekuje się ich dziećmi, ale bywa traktowana jak służąca. Przyjazd przystojnego Patricka Ramseya... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.24 zobacz oferty z 6 księgarni
  Milioner Theodore Montague potrzebuje opiekunki dla swych trojga dzieci, które niedawno straciły matkę. Przypadkiem spotyka w Rzymie młodą Angielkę Lily Paterson. Szczera i otwarta Lily okazuje się idealną kandydatką. Przyjmuje... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.24 zobacz oferty z 6 księgarni
  Bogaty rosyjski milioner, Mikołaj Golicyn, od dawna interesował się piękną Ellie, która opiekowała się dzieckiem jego brata, Saszy. Miał ochotę poznać ją bliżej. Jednak gdy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął... (więcej)
 • od 9.74zobacz oferty z 25 księgarni - premiera: 2020-06-05
  Emmett Deverell każdego dnia przekonuje się, jak trudna jest rola porzuconego męża i ojca trójki dzieci. Sytuacja się pogarsza, gdy Emmett ulega wypadkowi podczas rodeo. Musi poprosić o pomoc Melody Cartman, której szczerze nie znosi,... (więcej)
 • od 11.15 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-08
  Werka Rozterka i jej rodzeństwo uwielbiają nową nianię, Anię. Opiekunka ma wspaniałe pomysły na zabawę, nie zdradza sekretów i nosi odjazdowe ciuchy. Kiedy oznajmia rodzinie, że musi wyjechać na trzy tygodnie do Irlandii, dzieciaki... (więcej)
 • od 11.15 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-03
  Werka, która jest twardym graczem, w domu też musi się mierzyć z wieloma problemami... Piłka ciągle jest w grze! Werka ma nową rozterkę! Szkolna drużyna piłkarska wyjeżdża na turniej do Waszyngtonu i Werka marzy, aby w roli ... (więcej)
 • od 11.15 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-03
  Wszystko sprzysięgło się przeciwko Werce, ale ona łatwo nie da za wygraną! W końcu jest twardą zawodniczką… Werka jest zazdrosna, gdyż jej ukochana niania Ania każdą wolną chwilę poświęca Bo. Werka musi się go pozbyć, by  ... (więcej)
 • od 11.15 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-01
  Werka ma nową rozterkę, kiedy jej żywiołowa i sympatyczna rodzina zamierza udać się do Maine na wakacje. Czy uda jej się przemycić ukochaną fretkę w plecaku i nie rozstawać z nią przez całe lato? A kiedy już dojedzie na miejsce i... (więcej)
 • od 14.24 zł Brak ofert
  Siedmioletnia Sara Crewe, wychowana w Indiach przez czułego i pobłażliwego ojca, kapitana Ralfa Crewe, zostaje wysłana do Londynu, gdzie ma uczyć się na pensji dla dziewcząt prowadzonej przez Marię Minchin. Będąc pod wrażeniem fortuny... (więcej)
 • od 15.38zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-08-22
  „ ...Ameryka w książce Olejniczak nie jest czarno-biała, ale raczej pełna odcieni szarości, niejednoznaczności i skrajnych zachowań (...). Niezmienne dla autorki jest ciepło, które wlewa w słowa. Tych kilka godzin, spędzonych na... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.92 zobacz oferty z 4 księgarni
  Kristy uważa, że Klub Opiekunek to świetny pomysł. W końcu ona i jej przyjaciółki – Claudia, Stacey i Mary Anne uwielbiają zajmować się dziećmi. Klub to szansa na dobrą zabawę i... zdobycie małej fortuny.Ale kto mógł przewidzieć,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.92 zobacz oferty z 4 księgarni
  Bycie dobrą opiekunką do dziecka nie zawsze jest łatwe, a wiceprzewodnicząca Klubu Opiekunek, Claudia Kishi, uczy się tego na własnej skórze. Ona i inne członkinie Klubu odbierają w pracy dziwne telefony. Czy za tajemniczymi telefonami stoi... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.92 zobacz oferty z 5 księgarni
  Mary Anne nigdy nie była liderką Klubu Opiekunek. Do tej pory zostawiała to zadanie Kristy… albo Claudii… albo Stacey. Ale teraz między czterema przyjaciółkami wybuchła wielka kłótnia i Mary Anne nie może już na nich polegać.Jest... (więcej)
 • Dawn jest najnowszą członkinią Klubu Opiekunek i musi się wykazać. Kiedy zatem na horyzoncie pojawia się trudne zadanie, Dawn wie, że powinna świetnie sobie z nim poradzić. Ale pilnowanie dzieci pani Barrett to niełatwa sprawa!W domu... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 24.22 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2023-01-18
  Poznajcie zekranizowaną przez Netflix kultową serię książek opowiadającą o przygodach przyjaciółek, które wspólnie zakładają Klub Opiekunek. Mary Anne musiała zaplatać włosy w warkocze, urządzać pokój w odcieniach różu i pytać... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 5.90 zobacz oferty z 8 księgarni
  Sara Crewe, ucząca się w ekskluzywnej londyńskiej szkole dla dziewcząt,dowiaduje się w dniu swoich jedenastych urodzin o bankructwie i śmierci ojca, kapitana Ralfa Crewe. Życie dziewczynki radykalnie się zmienia. Panna Minchin... (więcej)
 • -10% Opiekunka
  od 17.91 zł Brak ofert
  „ ...Ameryka w książce Olejniczak nie jest czarno-biała, ale raczej pełna odcieni szarości, niejednoznaczności i skrajnych zachowań (...). Niezmienne dla autorki jest ciepło, które wlewa w słowa. Tych kilka godzin, spędzonych na... (więcej)
 • -12% Anusia
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 4.40 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-12-20
  Wspomnienie o dziecięcych latach spędzonych u boku opiekunki Anusi. Panna Kowalska, bo tak się nazywała, mimo szlacheckiego pochodzenia, nie wiodła dostatniego życia. Osierocona ciężko pracowała na to, by wykształcić na księdza swojego... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: