Temat: oskar��enie

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 24.50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-10-25
  Błyskotliwy reportaż biograficzny poświęcony parze polskich architektów-wizjonerów, którym przyszło tworzyć w epoce PRL-u. Losy Oskara Hansena i jego rodziny mogłyby posłużyć za scenariusz niejednego filmu. Syn... (więcej)
 • od 31.50zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-06-19
  Nowe, zaktualizowane i poszerzone o kilka dodatkowych reportaży, wydanie kultowej książki o polskiej architekturze PRL-u. Dworce w Warszawie i Katowicach, poznański Okrąglak, Obserwatorium Meteorologiczne na Śnieżce, warszawski Pawilon... (więcej)
 • „Wiedeń 1913” to próba rekonstrukcji świata, który odszedł bezpowrotnie wraz z I wojną światową, a jednocześnie wyprawa do źródeł nowoczesności. Rok 1913 to fascynujący czas ścierania się starych i... (więcej)
 • od 67.32 zł Brak ofert
  Wytrawny współpracownik Abwehry, zaangażowany także w działania przeciwko Polsce, członek partii nazistowskiej, przedsiębiorca, bon vivant, wreszcie – Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. Tym wszystkim był Oskar Schindler, który... (więcej)
 • od 25.90 zł Brak ofert
  Prawdziwa historia wnuczki jednego z największych zbrodniarzy hitlerowskich.To jedno zdarzenie zachwiało całym jej życiem: Jennifer Teege, mając 38 lat, dowiedziała się, kim jest naprawdę. Przez przypadek znalazła w bibliotece książkę o... (więcej)
 • od 20.32 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-19
  Prawdziwa historia chłopca cudem ocalałego z Holocaustu.Nawet w najbardziej mrocznych czasach – a może zwłaszcza wtedy – jest miejsce dla siły woli i odwagi.Leon Leyson (właśc. Lejb Lejzon) miał tylko dziesięć lat, gdy naziści... (więcej)
 • od 21.45zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-04-09
  – Wytrzyma pani? – pyta. – Jest pani w stanie? Ma zatroskaną twarz. Widzę, że na jego czole lśnią kropelki potu. Może od jupiterów. – Obiecałam mu. Siostra Helen Prejean porzuciła spokojne życie, aby towarzyszyć mordercom... (więcej)
 • od 29.93 zł Brak ofert - premiera: 2012-08-15
    Nagroda Prix des Ados 2011 PIERWSZA CZĘŚĆ CYKLU Poznajcie Oskara Pilla. Nie ma czarodziejskiej różdżki, nie potrafi latać na miotle, ale umie wejść w głąb ludzkiego ciała!   Wewnątrz grubych murów fortecy Cumides Circle członkowie... (więcej)
 • od 35.91 zł Brak ofert - premiera: 2012-09-19
    Nowa książka o wyprawie młodego Medykusa w głąb ludzkiego organizmu! Oskar Pill, trzynastoletni posiadacz rudej czupryny, nadzieja elitarnego Zakonu Medykusów, wyrusza w kolejną niezwykłą podróż, wnikając w ludzkie ciało. Czekają go... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: