Temat: pirat

Znaleziono: 91 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -30% Prom
  od 19.60zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-03-15
  Dziewiczy rejs promu duńskich linii na Wyspy Owcze nie kończy się tak, jak powinien. Jednostka niespodziewanie zatrzymuje się na wodach przybrzeżnych archipelagu, gdzie sieci komórkowe nie mają zasięgu. Kontakt z załogą urywa się i... (więcej)
 • od 23.14zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-19
  Inkwizytor Mordimer Madderdin wraca po czterech latach! Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła, to odpowiadam: "jestem!", nie patrząc i nie zważając czy wzywa mnie dla chwały czy dla męczeństwa. Kraina, gdzie... (więcej)
 • Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła, to odpowiadam: „jestem!”, nie zważając czy wzywa mnie dla chwały czy dla męczeństwa. Inkwizytor walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi! Umierają idee i... (więcej)
 • od 22.72zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-09-01
  Złodziej i nadzwyczajny oszust – Locke Lamora – oraz śmiertelnie niebezpieczny Jean Tannen porzucają rodzinne miasto i dotychczasowe życie, z którego zostały tylko ruiny. Ale nie mogą wiecznie uciekać, kiedy więc wreszcie się... (więcej)
 • od 24.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-11-20
  OTO ON, INKWIZYTOR I SŁUGA BOŻY CZŁOWIEK GŁĘBOKIEJ WIARY Odkryj świat, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań. Piętnaście wieków od zdobycia Rzymu przez Armię... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-09-13
  WOJNA, KREW I KONTRAKT! Byli członkowie GROM-u, antyterrorysta z jednostki specjalnej, żołnierz FORMOZY, gangster, a potem świadek koronny oraz młokos z prowincji szukający przygód i zarobku – co ich wszystkich łączy? Wszyscy na... (więcej)
 • od 25.37zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-07-17
  „Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła, to odpowiadam: «jestem!», nie zważając, czy wzywa mnie dla chwały, czy dla męczeństwa…” Inkwizytor walczy o ocalenie życia i miłość ukochanej kobiety. Jest gotów na... (więcej)
 • od 24.63 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-07
  Cóż lepszego dla pirata niż wakacje w piekle? Po wojnie aniołów z demonami kapitan Roland zwany Wywijasem myślał, że w końcu sobie odpocznie. Tymczasem, za sprawą podpisanego z diabłami cyrografu, zostaje dowódcą sił morskich oraz... (więcej)
 • -10% Linia krwi
  od 30.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-04
  LINIA KRWII TO DOSKONAŁA LITERATURA PRZYGODOWA, KTÓRA ŁĄCZY SZALONE TEMPO INDIANY JONESA Z KLIMATEM ZNANYM Z „KODU LEONARDA DA VINCI”… Czy można żyć wiecznie? Marzenie o nieśmiertelności towarzyszy ludziom od zarania dziejów.... (więcej)
 • od 17.77zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-03-22
  Światu grozi zagłada biologiczna wywołana wirusem Judasza, który przybył z otchłani Oceanu Indyjskiego. Ludzkość przetrwa, jeśli uda się odkodować wiadomość zapisaną w pradawnym języku aniołów, pochodzącym sprzed ery... (więcej)
 •   Brak ofert
  "NAJNOWSZA I DŁUGO OCZEKIWANA POWIEŚĆ ARTURA PEREZA-REVERTE Kadyks w czasie wojen napoleońskich. W różnych miejscach miasta znajdowane są zwłoki młodych kobiet, zakatowanych kańczugiem. W każdym z tych miejsc, wcześniej czy później,... (więcej)
 • od 24.56 zł Brak ofert
  Wartka akcja, barwne postaci, krwawe jatki i salwy śmiechu! Historie o piratach często zaczynają się w ten sam sposób: kapitan wskutek wyczerpującej walki traci swój statek oraz większość załogi. Zostają tylko ci najwierniejsi. Zaraz,... (więcej)
 • od 26.81zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-10-01
  Zbiór opowieści o morskich osobliwościach, pełna zabawnych, zaskakujących i wnikliwie opisanych faktów, zwyczajów, zwrotów i wierzeń ludzi morza. Dowiesz się z niej m.in.:• Dlaczego nigdy nie wychodzi się w morze w piątek 13-tego?•... (więcej)
 • od 27.46 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  POWIEŚĆ JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH PISARZY FANTASY. KSIĄŻKA, KTÓRA ZAINSPIROWAŁA TWÓRCÓW FILMU PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH! Na nieznanych wodach to historyczno-przygodowa powieść fantasy. Karaiby XVIII wieku, "złota era"... (więcej)
 • od 30.00 zł Brak ofert
  Z Somalii do Sudanu, przez wschodnią Afrykę, dziką, irracjonalną, mądrą, dumną,.pełną godności i nieskończenie dzielną… Pragnąc zagłuszyć jakoś smutek po rodzinnej tragedii, doktor Kurt Krausmann zgadza się popłynąć z... (więcej)
 • od 29.67 zł Brak ofert
  Powieść uhonorowana prestiżową Nagrodą im. Leonida Teligi Smak morskiej wody i krwi. Śmierć i chwała - w marynistycznej powieści z pogranicza historii i fantastyki. Ma Anglia Nelsona i Francja Villeneuve`a, Medińa-Sidonia w Hiszpanii... (więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert - premiera: 2012-03-21
  Hazel Bannock jest właścicielką koncernu naftowego Bannock Oil. Kiedy jej luksusowy jacht Delfin odbywający rejs po Oceanie Indyjskim zostaje zaatakowanym przez somalijskich piratów, w ręce napastników dostaje się dziewiętnastoletnia... (więcej)
 • od 24.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-08-17
  Powieść marynistyczna z pogranicza historii i fantastyki uhonorowana prestiżową Nagrodą im. Leonida Teligi Śmierć i chwała! Bitwy wojennych galeonów, salwy całoburtowe, kaperskie rajdy i abordaże na pokładach tonących okrętów,... (więcej)
 • od 24.43zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-01-20
  Niecodzienne i niepoprawne wspomnienia doświadczonego kapitana żeglugi wielkiej. 40 lat na statkach handlowych, pod polską i obcą banderą. Zmagania z urzędnikami, wyrwanie się zza żelaznej kurtyny, różnice kulturowe w kontaktach z... (więcej)
 • od 27.75zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2018-06-05
  Dla każdego, kto tęskni za przygodami, lubi zapach morza i prochu. Jesteśmy na Karaibach w roku Pańskim 1715, w czasie zmieniających się sojuszy i ciągłej rywalizacji o wpływy w regionie korony hiszpańskiej i Królestwa Wielkiej... (więcej)
 • od 23.62zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2014-03-05
  Urzekł mnie swym dziełem ów zakapturzony mężczyzna, zahipnotyzował mnie ten posłaniec śmierci, który zdawał się nie zauważać otaczającej go jatki, w skupieniu czekając na właściwy moment, by jak najskuteczniej... (więcej)
 • od 21.55zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2010-05-20
  Książka rekomendowana przez prof. Jacka Czajewskiego, jachtowego kapitana żeglugi wielkiej: Wartka akcja, ciekawa intryga, pasjonujące opisy walk i manewrów żaglowców, krwawych zmagań ich załóg, pirackich obyczajów i zaskakujące epilogi... (więcej)
 • od 32.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-22
  Czternastolatek do zadań specjalnych. Tak można nazwać młodocianego agenta ochrony, który musi sprostać zadaniu chronienia córek milionera. Niepozorny chłopak, a przy tym mistrz sztuk walki Connor Reeves, ma spore osiągnięcia... (więcej)
 •   Brak ofert
  Najnowszy bestseller Wielkiego Mistrza Przygody z Dirkiem Pittem Rok 327 n.e. Rzymska galera z niezwykłym ładunkiem zostaje zaatakowana przez piratów. Rok 1916. Brytyjski krążownik pancerny eksploduje na środku Morza Północnego. Czasy... (więcej)
 • od 8.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-04-01
  Dwujęzyczna adaptacja powieści „Peter Pan. Piotruś Pan” to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacja została przygotowana z... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: