Temat: porwanie

Znaleziono: 517 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.80zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-05-25
  Dr Kooshyar Karimi, autor "Tajemnicy Leili", opowiada o tym, jak przeżył w irańskim więzieniu i przetrwał jako uchodźca w obcym kraju, aby na koniec odnaleźć szczęśliwe życie w Australii. Urodził się i mieszkał w Iranie, gdzie...(więcej)
 • od 16.03zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-01-16
  Druga część przygód uroczej wampirki! Do Amelki, Dyńki, Florki i Kostka dołączą tym razem rozpieszczony, ale w sumie dobroduszny następca tronu, książę Tadżin oraz jego ojciec – już nie tak straszny - król Vladimir. Ta...(więcej)
 • Przerażona łapała gwałtownie oddech, ale było za późno. Już widziała, że stało się to, czego bała się najbardziej. Tylne siedzenie było puste.Jej córeczka zniknęła… Abigail ma doskonałe życie, z kochającym mężem i słodką...(więcej)
 • W Londynie znikają młode dziewczęta – osierocone bogate dziedziczki.Trop wiedzie do ponurego zamku, gdzie są więzione. Guwernantka Concordia Glade postanawia ocalić dziewczęta. Lecz nawet najbardziej samodzielna i odważna młoda ...(więcej)
 • Dom Fletcherów jest dokładnie taki, o jakim marzyli. W cichej, otoczonej wrzosowiskami wiosce, o której czas zapomniał, powinien być rajem dla nich i ich trojga dzieci. Ale od początku czują, że nie są tu mile widziani. Tak samo jak...(więcej)
 • od 15.07zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Jan i Karol Gordon spotykają tajemniczego mężczyznę o przezwisku Colorado. Razem odwiedzają jego znajomego – farmera Sama O’Briena.W dramatycznych okolicznościach na farmie wybucha pożar, a jej gospodarze zostają uprowadzeni. Trójka...(więcej)
 • Mówią o nim „współczesny Sherlock Holmes”, bo ma nosa do rozwiązywania najbardziej zagmatwanych spraw, chadza swoimi ścieżkami i jest mistrzem dedukcji. Aloysius Pendergast żyje w XXI wieku w Nowym Jorku i jest bardzo nietypowym agentem...(więcej)
 • od 11.35zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-05-04
  Herkules Poirot łapie przestępców, choć jego samego złapała grypa. Nieznośnie próżny detektyw większość zagadek rozwiązuje, nie wstając z fotela. Odnajduje bankowe obligacje, wyjaśnia tajemnicę skradzionego brylantu, zapobiega...(więcej)
 • -35% Reputacja
  Milena Bilkiewicz, youtubowa sensacja ostatniej dekady, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej specjalistka od zarządzania wizerunkiem, a zarazem najbliższa przyjaciółka, Alicja, postanawia zająć się sprawą. Nie przeczuwa jednak, że...(więcej)
 • „Ostra, przerażająca i cudownie sugestywna opowieść o miłości, sztuce i obsesji” – Paula Hawkins, autorka "Dziewczyny z pociągu". Wciągająca, mroczna, trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony opowieść o pasji oraz...(więcej)
 • od 14.95zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-09-03
  Piekło to za mało... Wojna musiała prędzej czy później dotrzeć do niewielkiej jazydzkiej wioski u podnóża góry Sindżar w północnym Iraku. Osiemnastoletnia Dżinan i członkowie jej rodziny od dawna zdawali sobie...(więcej)
 • od 20.42zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Monika zdaje się nie mieć żadnych problemów. Jest szczęśliwą mężatką, pracuje w bibliotece uniwersyteckiej i żyje pełnią życia. A jednak któregoś mroźnego dnia, w przeddzień Nowego Roku, wychodzi z mieszkania i przepada bez...(więcej)
 • od 18.97zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-09-14
  Ta książka to osobiste wspomnienia osoby urodzonej w okresie drugiej wojny światowej, porwanej od rodziców ze względu na „aryjski” wygląd, przymusowo „adoptowanej” przez dobrze sytuowaną niemiecką rodzinę i zgermanizowanej. Autorka...(więcej)
 • od 19.14zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-11-14
  Niespodziewany podmuch białego szkwału zakłóca wakacyjną atmosferę Węgorzewa. Do walki ze skutkami kataklizmu skierowany zostaje wydział kryminalny powiatowej policji pod kierownictwem nadkomisarza Andrzeja Bondara. Wśród ofiar...(więcej)
 • od 13.25zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2016-10-06
  Małe miasteczko nad rzeką zasypane śniegiem, spokojne i urokliwe. Sceneria jak z sielankowego serialu. Czy w takim miejscu mogą dziać się rzeczy, od których włosy jeżą się na głowie, a dusza zaczyna wątpić w istotę człowieczeństwa? ...(więcej)
 • Michał Protasiuk Ad infinitum Życie Tomasza stanęło na krawędzi. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, a córeczka, chora na autyzm, została porwana. Kto za tym stoi i czego chce od rodziny Tomasza? Akcja wielowątkowego thrillera Michała...(więcej)
 • od 20.23zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-07-06
  Prawdziwa historia Nadii Sawczenko? Przed nami autobiografia ukraińskiej pilotki, aresztowanej przez Rosjan i skazanej w procesie pokazowym na 22 lata ciężkiego łagru. Sawczenko spisała swoje wspomnienia na prośbę adwokatów, będąc...(więcej)
 • od 22.33zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Lapidus w wybuchowo wysokiej formie! Emelie i Teddy, partnerzy nie z własnej woli, tym razem zostają wplątani w sprawę, która odbija się czkawką sporemu gronu osób, niezależnie od ich pozycji społecznej. W domu na Värmdö włącza się...(więcej)
 • -35% Tetragon
  Syn wiceszefa policji znika w podejrzanych okolicznościach, a na miejscu domniemanej zbrodni technicy znajdują ślady jego krwi. Rozpoczyna się pozornie typowe śledztwo, które szybko spowija mgła niejasności, gdy na jaw wychodzą...(więcej)
 • Niebezpieczna walka o przetrwanie w szponach narkotykowej mafii Sonja razem z synem Tomasem ukrywają się na Florydzie. Jednak ucieczka od przestępców nie jest taka łatwa. Pewnego dnia chłopak zostaje porwany i Sonja nie ma wyboru – musi...(więcej)
 • od 12.96zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-27
  Mieszkańcami Vigaty wstrząsa wiadomość o uprowadzeniu pięknej studentki Susanny. Rzecz jest o tyle dziwna, że powszechnie wiadomo, iż jej rodzina nie będzie w stanie zebrać żądanego okupu. Sprawa staje się jeszcze dziwniejsza, gdy...(więcej)
 • od 18.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-29
  Nowy Jork, początek ubiegłego stulecia. Syn senatora Barneya Flynna został porwany. Porywacze przekazali rodzinie informację, że dziecko zostało zakopane żywcem na terenie ich posiadłości, w pojemniku zapewniającym dostęp powietrza....(więcej)
 • od 18.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-17
  Dwóch mężczyzn, porywacz i porwany, stojących po przeciwnych stronach barykady konfliktu izraelsko - palestyńskiego. Obaj są postaciami zagadkowymi. Pierwszy, Abu Bakr, być może jest tajemniczym mudżaddidem, Odnowicielem, od dawna...(więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  W niewyjaśnionych okolicznościach znika dwunastoletnia Alyssa Merrimon. Jej brat bliźniak Johnny nie potrafi się z tym pogodzić i nawet po upływie roku nie zaprzestaje poszukiwań w przekonaniu, że jego siostra wciąż żyje i przebywa...(więcej)
 • od 29.57 zł Brak ofert
  Julia Álvarez pracuje przy renowacji Portyku Chwały w katedrze w Santiago de Compostela, kiedy otrzymuje wieść, że jej mąż został uprowadzony w górach na północnym wschodzie Turcji. I wbrew swej woli zostaje wciągnięta w szalony...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: