Temat: powieść gangsterska

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-01-01
  Ojciec Chrzestny to jedna z największych powieści XX wieku, sprzedana w ponad 20 milionach egzemplarzy, wsławiona obsypanym Oscarami filmem Francisca Forda Coppoli z genialną rolą tytułową Marlona Brando. Opowieść o honorze i nienawiści,...(więcej)
 • Podobno ludzie „nawet śmierci się tak nie boją, jak tego, że im będzie zimno”. Podobno, kiedy nie wiadomo, co wolno, to wolno wszystko. Wie o tym Rácz – prymityw i cham, który właśnie został palaczem w Hotelu Ambassador. Rácz chce...(więcej)
 • Historia walki Vita Corleone o wpływy i początków kariery mafijnej jego najstarszego syna Sonny'ego i przybranego syna Toma Hagena.Nowy Jork, rok 1933.Większość mieszkańców odczuwa skutki wielkiego kryzysu. Są jednak tacy, którzy...(więcej)
 • od 22.88zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2011-06-01
  Podczas chrzcin swoich wnuków rządzący twardą ręką don Domenico Clericuzio, głowa najsilniejszej amerykańskiej rodziny mafijnej, podejmuje decyzję o wyjściu z przestępczego podziemia. Chce, by odtąd jego krewni zajęli się legalnymi...(więcej)
 • od 19.95zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-01-13
  To miał być najpiękniejszy dzień w jego przestępczym życiu. Gdy po ślubie całe życie Sebastiana wali się jak domek z kart, mężczyzna postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi. Doskonale wie, że w świecie mafijnych porachunków...(więcej)
 • -22% Mala vita
  od 25.64zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-03-09
  Podobno brudy należy prać w rodzinie. Ale mamy pecha, gdy ta rodzina to potężna mafia, która nie waha się likwidować swoich. Po śmierci brata, który został brutalnie zamordowany w Palermo, prowadzący skromne życie literat Roberto...(więcej)
 • Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów! Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak, że powinniśmy poddawać się temu, co przyniósł nam los? Dlaczego nie możemy...(więcej)
 • -20% Porachunki
  od 22.40 zł Brak ofert
  PORTRET SKRUSZONEGO GANGSTERA I JEGO RODZINY W KRZYWYM ZWIERCIADLE Do domu w pewnym sennym miasteczku w Normandii wprowadza się amerykańska rodzina Blake’ów. Głowa rodziny, Fred Blake, jest pisarzem i zbiera materiały do książki o...(więcej)
 • od 16.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-10-09
  Mimo że Alan Berg zakończył pracę w CBŚP, nie czeka go zasłużony wypoczynek i odcięcie się od wojny między policją a mafią narkotykową. Nowa praca w biurze ochrony warszawskiego milionera – Rafalskiego – stawia przed nim nowe...(więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Mistrz ironicznej prozy powraca w najlepszej formie! Lionel Asbo, brutalny i „programowo głupi” kryminalista, jest osobliwie lojalny wobec swojego siostrzeńca, Desa. Udziela mu ojcowskich rad (porno jest lepsze od dziewczyn), wtajemnicza w...(więcej)
 • od 15.95zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-01-08
  Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać. Pierwszy tom słynnej serii „Bellomo”. Eve poznaje Vita przypadkiem – wpada na niego, przy okazji oblewając się kawą. Nie ma pojęcia, że ten mężczyzna nie jest tylko...(więcej)
 • od 19.95zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-01-19
  Nowa seria Królowej dramatów! Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4.43 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2017-04-01
  Dwóch najlepszych przyjaciół –Tymoteusz i Stefan – wplątuje się nieświadomie w aferę mafijną podczas krótkiego urlopu. W tym samym czasie tajny agent zaczyna swoją misję. Co się wydarzy? Cali i zdrowi wrócą do Warszawy, czy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: