Temat: powieść psychologiczna

Znaleziono: 543 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

  • „Chcę i chciałam, by ta książka pomagała” – mówi w jednym z wywiadów Małgorzata Gwiazda-Elmerych. Gdy sama cierpiała na depresję, nie znalazła odpowiedniej lektury, która ułatwiłaby jej zrozumienie tej choroby i związanych z...(więcej)
  • od 31,41 zł Brak ofert - premiera: 2017-03-29
    Bestseller „New York Timesa” przetłumaczony na 31 języków „Istnieje trzynaście powodów śmierci twojej przyjaciółki. Ty jesteś jednym z nich”. 13 POWODÓW –– JEŻELI TEGO SŁUCHASZ, TO JEST JUŻ ZA PÓŹNO. Serial...(więcej)
  • od 22,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-11-22
    WYDANIE SPECJALNE z aternatywnym zakończeniem i innymi dodatkowymi materiałami! MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER, NUMER 1 NA LIŚCIE "NEW YORK TIMES" „Istnieje trzynaście powodów śmierci twojej przyjaciółki. Ty jesteś jednym z...(więcej)
  • od 12,90 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
    Przerażający szwedzki thriller! Koniec lata w Brantevik, małej wiosce rybackiej. Dwa małżeństwa spędzają razem ostatni tydzień wakacji. Johanna i Agnes, najlepsze przyjaciółki, wkrótce urodzą dzieci. Agnes żyje w ciągłym stresie....(więcej)
  • od 4,99zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-03-15
    James Joyce first wrote Portrait as a one-thousand page novel, full of well-developed scenes and long explanations of Stephens motives, but he decided to trim it into a short book with a new sort of style. The novel tells the story of the first...(więcej)
  • -32% ABC
    Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery "A", "B" i "C"… Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do "Z"? Sprytny przestępca umyka wymiarowi sprawiedliwości, mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z...(więcej)
  • -15% Achilles
    od 23,80 zł Brak ofert
    Achilles, syn okrutnej boginki morskiej Tetydy i legendarnego króla Peleusa, jest silny, zwinny i piękny – nikt nie jest w stanie oprzeć się jego urokowi. Patroklos jest nieudacznikiem, młodym księciem skazanym na wygnanie z rodzinnego...(więcej)
  • Michał Protasiuk Ad infinitum Życie Tomasza stanęło na krawędzi. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, a córeczka, chora na autyzm, została porwana. Kto za tym stoi i czego chce od rodziny Tomasza? Akcja wielowątkowego thrillera Michała...(więcej)
  • Al
      Brak ofert - premiera: 2013-01-30
    Al to kontynuacja najpopularniejszej powieści Williama Whartona Ptasiek. Wypuszczony ze szpitala Al Columbato otrzymuje rentę wojskową i stypendium, które umożliwia mu podjęcie studiów na dowolnie wybranej uczelni. Kupuje jeepa z...(więcej)
  • od 11,08zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-08-08
    "Alicja w krainie iluzji" to powieść psychologiczna. Autorka splotła w niej własne przeżycia z doświadczeniami napotkanych za granicą rodaków, tworząc zarys psychologiczny młodej Polki, marzycielki i idealistki,...(więcej)
  • od 29,80 zł Brak ofert
    Taki kryminał napisałby Simon Beckett, gdyby mieszkał za kręgiem polarnym Lektura obowiązkowa dla fanów Stiega Larssona, Henninga Mankella i Jo Nesbo. „Booklist” Wydania w 12 krajach Nominacje do najważniejszych nagród w kategorii...(więcej)
  • od 22,71 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
    Zawsze znajdzie się jakiś powód, by zdrada mogła oblec się w szaty niewinności.  Kameralny dramat rozgrywający się między dwojgiem żyjących ze sobą, a coraz częściej obok siebie ludzi. Ich związek zamienia się powoli w ciąg...(więcej)
  • Najbardziej wyczekiwany thriller 2019 roku! Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym...(więcej)
  • -30% Anonimus
    od 16,80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-08-18
    Vasco Botello, dziennikarz Voz del Pueblo, podejmuje się ambitnego i jednocześnie ryzykownego zadania, pragnie rozwikłać nurtującą go zagadkę. W poszukiwaniu informacji na zadany temat jest w stanie zrobić naprawdę wiele… Z...(więcej)
  • od 19,64zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-05-24
    Czy można zaprzyjaźnić się na polecenie? No właśnie! Polecenie takie, nieomal rozkaz, otrzymuje nasza stara znajoma, Wiktoria, której w „Zapiskach stanu poważnego” udało się urodzić synka, a w „Romansie na receptę” -...(więcej)
  • -22% Asymptoty
    Asymptoty obalają mit, wedle którego Przybyszewską interesowała wyłącznie rewolucja francuska. Tematyka powieści, nigdy dotąd niepublikowanej, jest współczesna, akcja rozgrywa się w kosmopolitycznym środowisku naukowych elit...(więcej)
  • od 12,48zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-05-14
    Stella has it all – looks, intelligence and an undergraduate place at Cambridge, not to mention Gemini, her fervent admirer at Oxford. Stella and Gemini, the two babes of the story, come increasingly under the influence of a rather impressive...(więcej)
  • od 26,82 zł Brak ofert
    Uniwersytet w Cambridge. Osiemnaście tysięcy studentów, półtora tysiąca wykładowców i… jeden seryjny morderca. W noc balu absolwentów Ariel College zostaje znalezione potwornie okaleczone ciało studentki. W...(więcej)
  • od 28,82zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-09-27
    Fascynujący thriller psychologiczny nagrodzony prestiżową Premio Primavera Raquel jest typową przedstawicielką pokolenia hiszpańskich trzydziestolatków: nie ma dzieci, pracuje dorywczo, ma za sobą epizod depresyjny, a jej mąż jest...(więcej)
  • -45% Bestia
    od 17,05zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2019-10-30
    Oni widzą w nim bestię. On nazywa siebie sprawiedliwością. Gdy znajdują pierwsze ciało, nie domyślają się, po co morderca zakrył twarz. Gdy ginie druga dziewczyna, a potem kolejna, bez zdejmowania jutowego worka wiedzą, czego pod nim nie...(więcej)
  • od 1,89zobacz oferty z 34 księgarni - premiera: 2016-05-14
    Leon Płoszowski pochodzi z bogatej szlacheckiej rodziny. Jest to człowiek inteligentny, utalentowany i wszechstronnie wykształcony. Nie może jednak znaleźć miejsca w życiu. Upływa mu ono bezproduktywnie na rozrywkach, bywaniu w towarzystwie...(więcej)
  • od 13,83zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-03-11
    „Bezkarni zbrodniarze” Stefani Jagielnickiej - Kamienieckiej to beletrystyczna propozycja dla wytrawnych czytelników. Choć przerażająca w swoim nieludzkim przesłaniu, to jednak pozytywna w kategoriach ludzkiej solidarności. Główną...(więcej)
  • Powieść Narcyzy Żmichowskiej (1819–1876), poetki i powieściopisarki, a także oddanego pedagoga, zaangażowanego w działalność naukową i społeczną. W latach 30. XIX w. autorka skupiała wokół siebie grupę pisarzy zwanych Entuzjastami...(więcej)
  • Jaka jest różnica między Bogiem a neurochirurgiem? Bóg nie jest neurochirurgiem. Mathias pełni samotny nocny dyżur, kiedy na izbę przyjęć przywożą pacjenta. Niedoświadczone ręce chirurga drżą. Młody człowiek na noszach doznał...(więcej)
  • od 29,52 zł Brak ofert
    Inspektor Kari Vaara nie pracuje już w helsińskim wydziale zabójstw - został oddelegowany do kierowania tajną jednostką do walki z przestępczością zorganizowaną.Ta wiadomość poraża jego ukochaną żonę w dwa dni po narodzinach ich...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: