Temat: powieści dana browna

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.50zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-11-30
  Co zaginęło, zostanie odnalezione…Waszyngton. Harvardzki specjalista od symboliki, Robert Langdon na prośbę swego przyjaciela i mentora, Petera Solomona, ma wygłosić wykład na Kapitolu. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że na... (więcej)
 • -8% Lucyfera
  od 20.15zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2017-05-18
  Popularna polska aktorka – Maria Niewiadomska przyjeżdża do Prowansji, by zagrać główną rolę w filmie słynnego francuskiego reżysera. W podróży towarzyszy jej mąż, Jakub będący na co dzień jej managerem. Produkcja okryta jest... (więcej)
 • -10% Oko Boga
  od 26.10 zł Brak ofert - premiera: 2017-06-05
  Barry Eisler, cieszący się wielkim powodzeniem autor bestsellerowych powieści sensacyjnych, w swojej najnowszej książce pokazuje w jak wielkim stopniu nasze życie może podlegać obecnie elektronicznej inwigilacji. Czerpie przy tym ze swoich... (więcej)
 • Autorzy starają się wyjaśnić czytelnikom tło głównych wydarzeń fabuły, analizują odniesienia do „Boskiej komedii” Dantego, symbole, wydarzenia historyczne oraz teorie filozoficzne, dzieła sztuki i architektury, które Dan Brown... (więcej)
 • od 53.00 zł Brak ofert
  Tony Blair jest politykiem definiującym nasze czasy. Objęcie przez niego przywództwa w Partii Pracy w 1994 roku było dla brytyjskiej polityki niczym trzęsienie ziemi. W ciągu zaledwie kilku lat dokonał transformacji swojej partii, zdobył... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: