Temat: prowansja

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -10% Prowansja
  od 25,19 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-02
  Jeden z największych angielskich prozaików zabiera nas w podróż po magicznym rejonie Francji. „Moja wersja Prowansji jest […] stronnicza i osobista, ponieważ przybyłem tu przed laty […] by się zakochać i odkochać” – pisze...(więcej)
 • od 18,45zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-07-20
  Młoda fotografka Ewa, stojąca u progu kariery zawodowej, dostaje od szefa interesujące zlecenie, które może zrealizować wyłącznie kobieta. Ma wykonać zdjęcia do folderu reklamowego ekskluzywnej kwiaciarni „U Flory”...(więcej)
 • od 21,77zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-07-05
  Zastanawialiście się kiedyś, jakie sekrety mogą ukrywać wasi dziadkowie? Cóż, Céline wyruszając na Lazurowe Wybrzeże, pragnęła odnaleźć zaginiony obraz Picassa, należący do jej francuskiej babki. Nie wiedziała, że w Prowansji...(więcej)
 • od 9,10zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-05-04
  Turystyka jest obecnie czymś tak powszechnym i banalnie prostym, iż bardziej popularne wydaje się jedynie pisanie o turystyce. Co więc zrobić, aby w jakiś sposób oddalić się od banału, zjechać z utartych szlaków, a na zdjęciach...(więcej)
 • -10% Zakazana
  od 23,40 zł Brak ofert
  Saga ortodoksyjnej rodziny z Europy Środkowej emigrującej po Holokauście do Stanów Zjednoczonych jest zarazem subtelnym portretem obyczajów i poruszającą opowieścią o ludziach coraz bardziej rozdartych pomiędzy wiarą, a prywatną...(więcej)
 • od 23,63 zł Brak ofert - premiera: 2012-10-02
    Franny Marten przeżywa szok, dowiadując się, że jej narzeczony jest żonaty. A wkrótce czeka ją kolejna niespodzianka od losu: nieoczekiwane zaproszenie do jej nieznanej rodziny z Prowansji. Prowansja wygląda dokładnie tak, jak Franny...(więcej)
 • od 26,82 zł Brak ofert
  Alexandra Arnoult, trzydziestodwuletnia dziedziczka potężnego imperium kosmetycznego La Provençale, od pięciu lat kieruje filią w Afryce. Gdy szczęśliwa wraca z narzeczonym do Prowansji na urodziny matki, odkrywa, że brat wykorzystał jej...(więcej)
 • od 26,82 zł Brak ofert
  Francuska wersja Domu nad Rozlewiskiem w malowniczej scenerii prowansalskich Alp w powieści autora Perfum Prowansji. Co byś zrobiła, gdyby twoje czternastoletnie małżeństwo okazało się pomyłką?Gdyby twoje poczucie bezpieczeństwa i...(więcej)
 • Zrezygnowała z kariery, by w malowniczym prowansalskim miasteczku wśród niebezpieczeństw i przeciwieństw losu znaleźć miłość i szczęście. Maurine Casténat, trzydziestodwuletnia lekarka, porzuca błyskotliwą karierę w...(więcej)
 • Spotkanie . Rafe jest sławnym hiszpańskim aktorem i uznanym reżyserem. W życiu kochał tylko jedną kobietę, piękną Cairo, która przed laty nagle zakończyła ich namiętny romans. Teraz przypadkiem spędzą kilkanaście dni w tej samej...(więcej)
 • „Historię wam opowiem, o której śpiewali dawni Bretonowie”. O Lais Marii z FrancjiOpis: „Historię wam opowiem, o której śpiewali dawni Bretonowie” o Lais Marii z Francji:Dwunastowieczna Francja oraz językowo i kulturowo związane z...(więcej)
 • od 22,71 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Zabawna, z typowo angielskim humorem opowiedziana historia dyrektora agencji reklamowej, który wprawdzie zdobył pieniądze i odniósł sukces, ale po czterdziestce i drugim rozwodzie jest już zmęczony życiem. Znudzony pracą i szarzyzną...(więcej)
 • Obrazki z krainy d’oc to druga po Notatkach z Prowansji książka Adama Wodnickiego. Ale nie jest to książka o piękności Prowansji – polach lawendy, słonecznikach, igraszkach światła i cienia, lekkości życia. O urokach tego kraju...(więcej)
 • -10% Latarnia
  od 26,91 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-14
  Porywająca opowieść pełna zapachów, kolorów i tajemnic Prowansji...     Jeśli potraficie sobie wyobrazić Wichrowe wzgórza rozgrywające się w scenerii współczesnej Prowansji – jak choćby w filmie...(więcej)
 • od 19,57zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-04-21
  Tylko raz spotykamy na swojej drodze tę jedną jedyną osobę, która potrafi odmienić nasz świat Kiedy Joanna Suska prosi swoją siostrę bliźniaczkę, by zastąpiła ją na spotkaniu firmowym z ważnym klientem, nawet nie podejrzewa...(więcej)
 • od 24,92zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-04-27
  Autorka bestselleru Lunch w Paryżu zabiera nas w kolejną podróż, tym razem do serca Prowansji Przed dziesięcioma laty pochodząca z Nowego Jorku Elizabeth Bard, podążając za przystojnym Francuzem, wdrapała się po kręconych schodkach do...(więcej)