Temat: proza lifestyle’owa

Znaleziono: 282 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -45% Gracz
  od 14.80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-01-06
  PEŁNA PRZEKORY KUSZĄCA GRA, W KTÓREJ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE Niektórzy faceci są po prostu bezczelni, aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Ale przy tym… jakże...(więcej)
 • od 16.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-07-13
  Piękna i dojrzała opowieść o prawdziwych uczuciach, głębokich pragnieniach i wielkiej pasji do kinematografii Meadow Mori i Carrie Wexler są przyjaciółkami z czasów szkolnych. Obie wychowały się w Los Angeles w latach 80. i zajmują...(więcej)
 • od 16.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-07-24
  Przemierzająca najpiękniejsze miasta świata historia o sile przeznaczenia Magdalena ma niepokojący dar. Widzi słowa wypisane na ciele ludzi, których spotyka. Imiona, daty, szczegóły z życia opisują miłość, śmierć i grzechy,...(więcej)
 • od 22.41 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-16
  Są rzeczy, których miejsce jest tylko w wyobraźni. Jest rozkosz, której istnienie jedynie przeczuwamy… Carrie ma słabość do klasyki literatury erotycznej. Nie wie, dlaczego na okrągło chce zaczytywać się w tych...(więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-10
  Słodko-gorzka historia zagubionego we własnym świecie ojca i poszukującej jego miłości i akceptacji córki. W wieku dziesięciu lat Eden znalazła ojca, Davida, wykrwawiającego się na podłodze łazienki. Nieudana próba samobójcza...(więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert
  Wzruszający portret dwóch matek, które połączyła tragedia Nieszczęśliwy wypadek kładzie kres dotychczasowemu życiu Hannah Scott. W rok po podpisaniu dokumentów o przekazaniu organów córki do przeszczepu kobieta wciąż bardzo cierpi....(więcej)
 • od 25.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-14
  Czy wiesz wszystko o swoim dziecku? Wyobrażasz sobie, że mogłoby kiedykolwiek wystąpić przeciwko Tobie? I nie chodzi tu bynajmniej o zwykłą rodzinną sprzeczkę…Hanna i Joe nie mogli przypuszczać, że poszukiwanie szczęścia przez ich...(więcej)
 • BESTSELLER “SUNDAY TIMESA” „Santa Montefiore to mistrzyni epickiego romansu. Każde jej słowo płynie prosto z serca.” Jojo Mojes, autorka Zanim się pojawiłeś Dorset, 1932: Grace Hamblin, córka pszczelarza, dorasta w pięknym...(więcej)
 • od 13.20zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Czwarta część serii powieści o trudnej, choć płomiennej miłości między Blakem Landonem a Eriką Hathaway. Niebezpieczeństwo czai się tuż za rogiem. Mroczne sekrety z jego przeszłości wychodzą na jaw i zagrażają ich wspólnej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9.60 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-08-31
  Parę dni po ślubie Blake i Erica Landon wyruszają w podróż poślubną, podczas której jeszcze bardziej zacieśniają więź między sobą I postanawiają zapomnieć o demonach przeszłości. Kiedy już mogłoby się wydawać, że zostawili...(więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-14
  Cztery blogerki kulinarne, cztery życiowe historie i międzypokoleniowa przyjaźń, a do tego mnóstwo dobrej energii w kolejnym bestsellerze Barbary O’Neal! Lavender Wills  to krzepka staruszka, prowadzi farmę, na której uprawia różne...(więcej)
 • od 15.60zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-06-19
  Słoneczna opowieść w nurcie feel-good Historia skomponowana niczym perfumy! Na własnej skórze poczuj uwodzicielskie nuty: głowy, serca oraz głębi… Ingrid nienawidzi swojej pracy. Pewnego dnia w rodzinnym domu dziewczyna odnajduje...(więcej)
 • od 21.08 zł Brak ofert
  Emocjonujący burzliwy i niebezpieczny romans wszechwładnego mężczyzny, który nigdy nie słyszał „nie”, i namiętnej kobiety, która mówi „tak” na swoich własnych zasadach Był jedynym mężczyzną, jakiego nie mogłam uniknąć. I...(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-11-30
  Trinity jest pozbawiona środków do życia, wychowuje ciężko chorego synka. Kiedy Reid, bogaty lekarz, proponuje jej mieszkanie i wysokie wynagrodzenie za opiekę nad jego dziadkiem, Trinity ma wrażenie, że wygrała los na loterii....(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-26
  Rodzice Kelli marzą, by została żoną pewnego miłego i dobrze ustawionego prawnika. Wbrew jej woli ma on towarzyszyć jej na zbliżającym się ślubie brata. Na szczęście przełożony Kelli, doktor Mac Taylor, proponuje, że pojedzie z nią...(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-11-30
  Książę Andreas dziesięć lat temu ożenił się z Arianą Sakis, jednak żona od niego odeszła. Była przekonana, że nie dorasta do roli przyszłej królowej. Teraz Andreasowi, który myślał, że Ariana nie żyje, udaje się ją...(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-12-14
  Angielka Selena Blake jedzie na grecką wyspę, by odwiedzić chorą siostrę. Niechętnie wraca do miejsca, gdzie kiedyś przeżyła najpiękniejszą miłość i zaraz potem największe rozczarowanie. Chciałaby o tym wszystkim zapomnieć, ale nie...(więcej)
 • od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Trzy kobiety i jeden mężczyzna. Ich losy splotły się ze sobą w nieoczekiwany sposób. Wszystko zaczęło się pięć lat temu… To wówczas  Tia zakochała się bez pamięci w Nathanie – żonatym mężczyźnie i...(więcej)
 • od 16.45zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-05-15
  PRZEPEŁNIONA NIEZWYKŁYM ŁADUNKIEM EMOCJONALNYM KSIĄŻKA, KTÓRA RZUCA ŚWIATŁO NA TRUDNĄ SYTUACJĘ KOBIET W KULTURZE AFGAŃSKIEJ Autorka Afgańskiej perły i Kiedy księżyc jest nisko powraca z najnowszą powieścią. Chociaż Ziba od...(więcej)
 • od 19.13zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-08-23
  Ward w amerykańskim stanie Nebraska, rodzinne miasto Rebekki Meer, jest małe ‒ tak małe, że nawet po mocno zakrapianym babskim wieczorze Rebecca nie może przemknąć do domu, nie wpadając po drodze na trzech znajomych. Nadszarpnięta...(więcej)
 • od 14.80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-03-13
  Dwóch seksownych rockmanów i ona Lucky to prawdziwa szczęściara. Umawia się z najprawdziwszą gwiazdą rocka. Dylan Ryder jest bożyszczem nastolatek, który ze wszystkich zakochanych w nim fanek, zwrócił uwagę...(więcej)
 • Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi, albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw? Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję -...(więcej)
 • -28% Lawirynt
  od 15.12zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-11-19
  Co to znaczy lawirować? Starać się wybrnąć z trudnej sytuacji, nie narażając się nikomu i przy okazji osiągnąć korzyść. Co to znaczy dla głównego bohatera? Traci on pracę w telewizji i marząc o najnowszym modelu BMW, przyjmuje...(więcej)
 • od 25.20zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-06-09
  TRAUMATYCZNE PRZEŻYCIA Z DZIECIŃSTWA wciąż powracają. Jednak życie stawia przed młodą kobietą nowe wyzwania. Życie Shelby nie jest może zbyt ekscytujące, ale za to przewidywalne – a ona za to właśnie je lubi. Jako ofiara przemocy...(więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Marzeniem Simonetty Agnello Hornby było zachowanie w pamięci przepisów babci Marii, skrzętnie notowanych w wyblakłym zeszyciku. Jednak im dłużej się nad tym zastanawiała, tym lepiej rozumiała, że musi też opisać ją samą, atmosferę...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: