Temat: proza w opracowaniach tematycznych

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-10-02
  Poruszająca kontynuacja nominowanych do Międzynarodowej Nagrody Bookera Niewidzialnych.Życie mieszkańca wyspy to szukanie. (…) Oczy mieszkańca wyspy szukają bez względu na to, czym zajmują się głowa i ręce, niezaznające spokoju... (więcej)
 • od 27.59 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-16
  Nowa powieść Jhumpa Lahiri – amerykańskiej pisarki hinduskiego pochodzenia, laureatki Nagrody Pulitzera. Dwaj bracia: każdy z nich poszukuje wolności – każdy ma na nią inny pomysł. Subhash i Udayan urodzili się w tradycyjnej... (więcej)
 • od 17.92zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-11-20
  Większość zwykle dorasta, wiedząc „od zawsze”, jak i kiedy należy odstukać w niemalowane drewno, kiedy skrzyżować palce i co się stanie, kiedy księżniczka pocałuje żabę albo chłopiec wyciągnie miecz z kamienia. Niestety, wiele w... (więcej)
 • od 27.24 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-18
  Erudycyjna baśń dla dorosłych o ponadczasowej miłości i odwiecznych konfliktach, ścieraniu się wielkich idei i triumfie rozumu nad fanatyzmem i nietolerancją. W roku 1195 pod domem Ibn Ruszda zjawia się dziewczyna imieniem Dunia, którą... (więcej)
 • Nazywam się Comet Caldwell. I nienawidzę swojego imienia. Ludzie spodziewają się niesamowitych rzeczy po dziewczynie o imieniu Comet. Kogoś wyluzowanego, kogoś, kto potrafi rozświetlić pokój, tak jak kometa przemierzająca niebo…Ale Comet... (więcej)
 • od 23.70 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-03
  Chłopiec znany pod imieniem Tor Baz — Czarny Sokół — wędruje po zamieszkane przez plemiona Pasztunów obszary Pakistanu, Iranu i Afganistanu. Spotyka mężczyzn, którzy walczą pod różnymi sztandarami, i kobiety, które mogą... (więcej)
 • od 28.24zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2000-01-01
  Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości. Każdy... (więcej)
 • od 18.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-09
  Wymuskany mały Belg z zakręconym wąsem, dumny ze swoich „małych szarych komórek”, prawdziwy as skomplikowanych zagadek kryminalnych. Kojarzymy jego charakterystyczną sylwetkę, ale czy znamy go naprawdę/jego poglądy i upodobania?  Co... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: