Temat: przedstawiciel handlowy

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 13.70zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-10-07
  Nieważne, ile wiesz. Ważne, co z tego stosujesz w praktyce. Od ilu lat pracujesz jako sprzedawca? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Na pewno masz już na swoim koncie jakieś sukcesy, ale i porażki. Wiesz, że pomimo... (więcej)
 • od 9.70 zł Brak ofert
  Dobre planowanie pozwoli Ci zachować ciągłość sprzedaży, a także usprawnić obieg towarów i usług. W zmieniającym się otoczeniu gospodarczym czasem nie uda się dokładnie wszystkiego przewidzieć. Jednak im lepszy masz system... (więcej)
 • od 9.70 zł Brak ofert
  Bezpowrotnie minęły czasy sprzedaży w stylu wciśnij i uciekaj. Na rynku sukces osiągają te firmy, które są godne zaufania i budują długotrwałe relacje z klientami. Dziś handlowcy nie sprzedają, ale raczej ; pomagają kupić. To... (więcej)
 • od 15.70zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-03-04
  Na rynku są dziesiątki książek o procesie sprzedaży, setki technik, tysiące rad i filmów. Ale które wybrać? Które będą na tyle skuteczne, że przyniosą widoczne zmiany i pozwolą więcej zarabiać? Autor niniejszej książki pomoże... (więcej)
 • od 18.26zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-03-04
  Badanie potrzeb klienta to obecnie podstawowa umiejętność, która determinuje wyniki sprzedażowe przedstawicieli handlowych. Zadawanie pytań w znacznym stopniu decyduje o przyszłości. O tym, co się wydarzy. Można wpływać na zachowanie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: