Temat: przemoc w rodzinie

Znaleziono: 283 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -40% Ptasiek
  od 14.94zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Ptasiek jest niezwykłą opowieścią o przyjaźni i marzeniach, o miłości i wojnie, o szaleństwie i pięknie, jest historią młodego człowieka, któremu obsesyjna miłość do ptaków umożliwia ucieczkę od ponurej rzeczywistości....(więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-05-28
  Kontynuacja bestsellerowych powieści Tanyi Valko: „Arabska żona”, „Arabska córka” i „Arabska krew”. „Arabska księżniczka” to powieść zgłębiająca tajniki ludzkiej natury, uwarunkowane muzułmańskim prawem szarijatu, to...(więcej)
 • -23% Mury
  od 23.09zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-09-19
  CZY ZABIŁBYŚ, BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ? Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker, ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie, dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca. Kiedy poznaje...(więcej)
 • od 26.62zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-10-08
  Uciekłam z Korei Północnej. To niebywała opowieść pozwalająca poznać życie pod jedną z najbardziej bezwzględnych i tajemniczych dyktatur świata, ale też historia kobiety, która walczy o wolność swojej rodziny. Hyeonseo Lee,...(więcej)
 • od 23.70zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-08-11
  W zamkniętym świecie Korei Północnej Joseph Kim żył jak każdy zwyczajny chłopiec. Kiedy jednak skończył pięć lat, nadeszła pierwsza fala wielkiego głodu – przedłużająca się, upokarzająca i wyniszczająca klęska, która...(więcej)
 • -17% Cięcie
  od 23.79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-10-26
  Poruszająca historia obrzezanej kobiety. Wyobraź sobie, że masz sześć lat. Matka budzi cię w środku nocy, myje i ubiera w zniszczone ubranie, a potem prowadzi cię do złowróżbnie wyglądającego namiotu na końcu ogrodu. Tam zostajesz...(więcej)
 • -25% Skazane
  Dwanaście dziewczyn z Grochowa, więźniarek, zgodziło się opowiedzieć im swoje historie, bo jak same mówią: „może ich niełatwe życie posłuży komuś za przestrogę, może ustrzeże przed błędem, które one popełniły”. Są w...(więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-04-12
  Przejmująca opowieść o dwojgu ludziach, ale przede wszystkim historia o okrucieństwie i nietolerancji, o wykorzystywaniu innych, o handlu żywym towarem i o braku miłości w rodzinie. Luba od dzieciństwa wie, że jej ciało nie jest jej...(więcej)
 • od 19.17zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-14
  Gorzki smak dzieciństwa. Autobiograficzna opowieść o życiu małej Halszki molestowanej seksualnie przez ojca, ignorowanej przez bierną matkę, odtrąconej przez rówieśników, nierozumianej przez nauczycieli. Dla wykorzystywanego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24.68 zobacz oferty z 13 księgarni
  O molestowaniu wciąż mówimy za mało. Niektóre z bohaterek książki były uwodzone, mamione obietnicą opieki, namiastką miłości, przekonaniem, że są ważne. Inne mają za sobą brutalne, zbiorowe gwałty. Dziś idą własnymi ścieżkami,...(więcej)
 • od 23.79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-03-16
  Prawdziwa historia kobiet, którym grozi egzekucja za zajście w ciążę lub utratę dziewictwa poza związkiem małżeńskim. W fundamentalistycznym Iranie ciąża jest często wyrokiem śmierci.         Urodzony w slumsach z ojca...(więcej)
 • -20% Silence
  od 26.27zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-01-31
  Czy wyobrażasz sobie, że nie mówisz od jedenastu lat tylko dlatego, że sama tak zadecydowałaś? Czy wyobrażasz sobie, że w tym samym czasie dorastasz, chodzisz do szkoły, poznajesz osoby, na których Ci zależy, a jednak ciągle milczysz?...(więcej)
 • od 20.48zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-07-04
  Co to jest ten słuch reporterski? Ja wyobrażam to sobie w ten sposób – jest to zdolność do wyjścia z własnej skóry, do utożsamienia się z rozmówcami i do wtopienia w ich sytuację. Tak właśnie Irena Morawska poznaje i przekazuje nam...(więcej)
 • Autorzy zapisów to ludzie z różnych środowisk, ale wszyscy oni są młodzi, wkraczają w życie. Antologia pozwala choćby na moment wniknąć w ich świat. Autorzy dzienników to: Mieczysław Paśnik, syn lwowskiego profesora, rozpoczynający...(więcej)
 • Koniec dzieciństwa z okrutną wojną w tle. Polina Żerebcowa przez kolejne dziesięć lat (1994–2004) opisuje w swoim dzienniku dorastanie i młodość w Groznym – mieście śmierci, zniszczenia i nienawiści. W mieście, w którym każdy...(więcej)
 • od 19.74zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Kontynuacja bestsellerowej powieści „Arabska żona”. Tanya Valko ponownie wprowadza czytelnika w świat wschodnich tradycji, przyjaźni i miłości. Główna bohaterka, pół Polka, pół Libijka, po przymusowej rozłące z matką, mając...(więcej)
 • od 23.04zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-01-04
  Wzruszająca historia Polki, która swojego szczęścia szukała w krajach arabskich.Studiująca turystykę Lidka dostaje nieoczekiwaną propozycję wyjazdu na roczne stypendium językowe do Kuwejtu. Tam poznaje Hassana, któremu bardzo szybko...(więcej)
 • od 23.09zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-08-01
  Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie, na której obie były przetrzymywane. Jednak...(więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert
  Laureatka Women's Prize for Fiction 2013 Tragikomiczny obraz życia rodzinnego w XXI wieku – pełen mrocznego humoru, szalonych zwrotów akcji i zapadających w pamięć postaci Harold Silver przez całe życie obserwował odnoszącego sukcesy...(więcej)
 • od 26.45zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-05-23
  Dziesiąty tom bestsellerowej "Orientalnej sagi" jest kontynuacją losów Doroty, jej córek - Marysi-Miriam i Darii-Darin - oraz ich życiowych partnerów: Hamida Binladena i Jasema Alzaniego. To wstrząsająca historia Polki, która...(więcej)
 • od 22.32 zł Brak ofert
  Porażająca i szokująca historia rodzeństwa pozbawionego przez znęcających się nad nimi rodziców dzieciństwa… i człowieczeństwa Dziewięcioletni Ashton i sześcioletnia Olivia są potwornie brudni, zawszeni i przerażeni. Nie...(więcej)
 • od 17.77zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-09-05
  Zależność małego dziecka od rodziców, jego zaufanie do nich, jego potrzeba otrzymywania i dawania miłości nie mają granic. Zdradę tej tęsknoty, wykorzystywanie zależności i zaufania dziecka – czyli to, co powszechnie nazywa się...(więcej)
 • od 39.06zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-12-03
  Wszystkie dzieci potrzebują regulacji emocjonalnej ze strony rodziców. Zwłaszcza gdy doświadczają silnych emocji, takich jak wściekłość, frustracja, stres czy lęk. W takiej sytuacji niezwykle ważne jest to, by wysłuchać dziecka, a...(więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Sameem Ali opowiada historię swojego życia, krótkiego dzieciństwa i ucieczki z domu, który stał się jej więzieniem. Wychowała się w domu dziecka po tym gdy została porzucona przez rodziców. Kiedy ponownie trafiła pod...(więcej)
 • od 21.08 zł Brak ofert
  Szokująca, trzymająca w napięciu jak mistrzowski thriller, historia okrutnie skrzywdzonej pięknej dwunastolatki. Casey Watson jak Cathy Glass opiekuje się najbardziej skrzywdzonymi przez najbliższych dziećmi. Prowadzi dom zastępczy dla...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: