Temat: przeprowadzka

Znaleziono: 40 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -33% Siedlisko
  od 19.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-12-14
  To opowieść o ludziach dojrzałych, którzy po trzydziestu latach małżeństwa przenoszą się na wieś i odkrywają na nowo łączącą ich miłość. Tak w 1998 roku Janusz Majewski opisywał Siedlisko. Kręcił wtedy serial pod takim... (więcej)
 • od 23.52zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-04-13
  WYŚMIENITE POŁĄCZNIE KRYMINAŁU Z GHOST STORY „Mówili, że martwi nie mogą cie skrzywdzić... Mylili się...” Przeprowadzka z centrum Brighton na prowincję, to poważne przedsięwzięcie i wyzwanie dla trzyosobowej rodziny. Jednak Cold... (więcej)
 • od 28.00zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-07-21
  Maryla musi się przenieść z Warszawy do rodzinnej miejscowości matki – Tomaszowa. Dziewczyna buntuje się przeciwko temu pomysłowi – nie chce opuszczać miasta, które lubi, szkoły i przyjaciół. Ale nie ma wyjścia. Nie wie jednak, że... (więcej)
 • od 23.52 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-19
  Fabularyzowana historia pierwszych wiejskich doświadczeń autorki. W książce znajduje się mnóstwo praktycznych porad: jak zbudować dom i stworzyć ogród, jak zbierać zioła i produkować z nich naturalne kosmetyki, jak zdrowo gotować z... (więcej)
 • od 22.00 zł Brak ofert
  Sama wiara to zbyt mało, by zacząć nowe życie w cieniu wulkanu… Niemniej jednak obawa, że za dwadzieścia lat bardziej się będzie żałowało tego, czego się nie zrobiło, niż rzeczy, których się dokonało, sprawia, że człowiek... (więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-10-25
  Kiedy nie wiesz, jak pomóc sobie, zrób jedną dobrą rzecz – dla innych. W poszukiwaniu życiowego azylu większość z nas wyjechałaby na Południe. Adela Henert obiera przeciwny kierunek – sprzedaje położony na skale... (więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Debbie Macomber, uwielbiana przez czytelniczki na całym świecie, sprzedała już 170 milionów egzemplarzy swoich książek! W tym roku na ekrany telewizyjne w USA trafi oparty na fabule jej powieści film Cedar Cove, w którym wystąpiła m.in.... (więcej)
 • od 26.10 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-17
  Debbie Macomber powraca z nową powieścią. Pamiętacie Jo Marie, bohaterkę "Pensjonatu wśród róż", która po stracie męża przeniosła się  na prowincję i znalazła na niej ukojenie ? W "Wiośnie w Różanej Przystani" poznacie jej... (więcej)
 • od 17.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-10
  Trzynastoletnia Lilka po wypadku samochodowym i pobycie w szpitalu musi zamieszkać u ekscentrycznej ciotki w Krakowie, z dala od domu, rodziny i przyjaciół. Samotna i przepełniona tęsknotą za bliskimi, uczy się żyć w nowym środowisku... (więcej)
 • od 17.75zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-05-17
  Nowa książka Barbary Kosmowskiej, wyróżniona w IV Konkursie im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. Czytelnik znajdzie tu ciepło, mądrość życiową, humor i nostalgię, z którymi spotkał się już w... (więcej)
 • Doktor Mim McCarthy postanowiła się usamodzielnić. Rzuciła narzeczonego, opuściła Auckland i kupiła starą przychodnię na prowincji. Aby ją zmodernizować, wystąpiła o dofinansowanie do fundacji Matrix i czekała na wizytę jej... (więcej)
 • od 18.00 zł Brak ofert
  On da jej wszystko, czego ona pragnie – poza prawdą o sobie…Alexa Conroy miała wszystko, zanim kryzys odciągnął klientów jej stylowej kwiaciarni do większego i tańszego sklepu. Żeby związać koniec z końcem, sprzedaje... (więcej)
 • Czym jest życie? Pasmem szczęścia, sukcesów i radości, czy też stałym zmaganiem się z przeciwnościami losu? Trudno tu o jednoznaczną odpowiedź, co autor udowadnia, cytując różne na ten temat poglądy:„Życie jest tylko przechodnim... (więcej)
 • od 12.31 zł Brak ofert
  Pierwsza część cyklu hippicznego dla młodszych nastolatek, którego akcja rozgrywa się w malowniczej i tajemniczej Szkocji. Rodzina Mandersów zmęczona życiem w dużym mieście przenosi się w oddalone od cywilizacji górzyste rejony... (więcej)
 • od 7.25zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2013-05-27
  Główna bohaterka jest podekscytowana przenosinami do nowego domu na wieś. Nie może się doczekać, kiedy dołączy do niej jej suczka – labradorka. Rodzice postanowili, że suczkę na czas przeprowadzki wezmą do siebie... (więcej)
 • od 14.33 zł Brak ofert
  Szósta część cyklu hippicznego dla młodszych nastolatek, którego akcja rozgrywa się w malowniczej i tajemniczej Szkocji. Rodzina Mandersów zmęczona życiem w dużym mieście przenosi się w oddalone od cywilizacji górzyste rejony Szkocji... (więcej)
 • od 11.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-10
  Kiedy Marta przeprowadza się z rodzicami nad morze, czuje się bardzo samotna. Dawni przyjaciele o niej zapomnieli, a ponieważ są wakacje, nie chodzi jeszcze do nowej szkoły. Pewnego dnia dziewczynka spotyka na plaży niewielkiego, pręgowanego... (więcej)
 • od 11.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-10
  Weronika jest załamana. Jej rodzice chcą się przeprowadzić do mniejszego domu, w którym nie zmieszczą się wszystkie jej ukochane zwierzęta. Dziewczynka musi więc znaleźć im nowych opiekunów. Niespodziewanie poznaje uroczego czarnego... (więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert
  Czternastoletni Nick wraz z ojcem i bratem przeprowadza się do starego, wiktoriańskiego domu. Po niefortunnym wypadku z tosterem cała trójka postanawia pozbyć się zalegających na strychu gratów. Na wyprzedaż przybywają niespodziewane... (więcej)
 • od 8.99 zł Brak ofert
  Miles Murphy miał wszystko: dom nad brzegiem oceanu, dwójkę najlepszych kumpli i co najważniejsze, nieskazitelną reputację najlepszego kawalarza w miasteczku. Trudno więc się dziwić, że przeprowadzka do Doliny Ospałej, sennego... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Przeprowadzka z zimnej Szwecji do skąpanej w słońcu Kenii była marzeniem Gunilli i jej męża. Sprzedali wszystko, rzucili świetnie prosperującą firmę i wyjechali do Afryki. Farma, własny hotel, egzotyka, wydawało się że budują raj na... (więcej)
 • Pełna ciepła rodzinnego książka dla młodzieży, napisana łatwym językiem, co jest cechą charakterystyczną tej pisarki. Poznajemy Maję i jej mamę, kiedy mieszkają w miasteczku na Dolnym Śląsku. Autorka nie podaje jego nazwy, nazywa je... (więcej)
 • od 20.00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-06-07
  Nowe miejsce, nowi przyjaciele, i... Czarna Ziuta! Ala Betka - pozornie zwyczajna dziewczynka, która niczym magnes przyciąga kłopoty i magiczne zdarzenia... a także demony, takie jak tajemniczy Edwin Piekielniczuk. TYM RAZEM - W... (więcej)
 • od 28.97 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-03
  Historia podróży brytyjskiego małżeństwa , ich drogi do odnalezienia własnego miejsca – domu w południowej, słonecznej części Włoch w Kalabrii. Barwna opowieść o ich podróży, życiowych decyzjach, przeprowadzce i związanej z nią... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Ambitna artystka Marjorie Price (Midge) porzuca wygodne życie na przedmieściach Chicago i wyrusza do Francji. Tam zakochuje się w Yvie, fascynującym malarzu, który namawia ją na odważny, brzemienny w skutki krok. Wspólnie kupują... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: