Temat: przyjęcia

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.61 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-03
  Bestsellerowa, ciepła i niezwykle osobista biografia znanej aktorki Audrey Hepburn, napisana przez jej syna. Książka ukazuje nam zupełnie inną Audrey niż znana z telewizyjnych ekranów trzpiotka wielbiona przez tłumy. Syn aktorki... (więcej)
 • od 23.40 zł Brak ofert
  Niezwykły duet: światowej sławy ekspertka w dziedzinie etykiety i gwiazda amerykańskiego kina – prywatnie babcia i wnuczka – w lekcjach dobrego wychowania. Dorothea radzi, a Liv komentuje. Kto płaci za rachunek w restauracji? Gdzie... (więcej)
 • od 23.93zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-02-28
  Przewodnik po czasach wiktoriańskich, odsłaniający tajemnice naszych prababek. Porusza dziewiętnastowieczne sprawy wstydliwe, tematy nieskromne, nieprzyzwoite i wprowadzające kobiety dwudziestego pierwszego wieku w zdumienie: jak kobiety... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2012-10-03
  Pięknie ilustrowana książka kulinarna o zdrowym jedzeniu i o zdrowym stylu życia. Gwiazda „Zakochanego Szekspira” proponuje dania na każdą okazję, od zup po desery, które często przygotowuje ze swoimi dziećmi. Książka powstała w... (więcej)
 • od 24.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-03
  PROSTA DIETA, KTÓRA RADYKALNIE ODMIENI TWOJE ŻYCIE I SPOSÓB MYŚLENIA Ponad 1 mln sprzedanych egzemplarzy Mireille Guiliano jest w absolutnej czołówce autorek lifestyle'owych. W swojej książce przeplata rozsądne porady żywieniowe... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: