Temat: rajd samochodowy

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.23 zł Brak ofert - premiera: 2019-02-27
  „Temat na scenariusz”, „Jeśli wróci, będzie z tego piękny film” – pisali i mówili kibice oraz dziennikarze, gdy kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że Robert Kubica ma szanse, po ośmiu latach przerwy, znów ścigać... (więcej)
 • od 28.00 zł Brak ofert - premiera: 2019-04-03
  Janusz Kulig. Niedokończona historia to zbiór wywiadów o tragicznie zmarłym kierowcy rajdowym. Trzykrotnym mistrzu Polski, wicemistrzu Europy, dwukrotnym wicemistrzu Europy Centralnej oraz mistrzu Słowacji. Jednak to nie tytuły... (więcej)
 • od 26.89 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-26
  Andrzej Jaroszewicz – pierwszy playboy PRL, pierwszy polski celebryta, syn PRL-owskiego premiera, opowiada o swoim życiu w obszernym wywiadzie udzielonym Alicji Grzybowska, swojej piątej żonie. Był bohaterem licznych plotek o miłosnych... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 34.90 zobacz oferty z 2 księgarni
  Jedyna książka na świecie, z której dowiecie się wszystkiego o rajdzie Dakar! Dlaczego rajd Dakar nie odbywa się w Afryce? Co na Saharze robił polski Jelcz? Któremu kierowcy skradziono auto na pustyni? Dlaczego nie ma relacji live z... (więcej)
 • od 31.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-10
  Najnowsza biografia Michaela Schumachera, mistrza Formuły 1. Zawiera fakty dotyczące jego wypadku w górach z 2013 roku. Michael Schumacher jest siedmiokrotnym mistrzem świata kierowców Formuły 1 i jest powszechnie uważany za jednego z... (więcej)
 • od 32.73 zł Brak ofert
  RAJD DAKAR to impreza wielkością niewiele ustępująca Igrzyskom Olimpijskim. Miliony widzów śledzi jej przebieg i w mediach i na trasie. Co roku całkowicie dobrowolnie około tysiąca osób wsiada w kilkaset bardzo różnych pojazdów i... (więcej)
 • od 28.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-19
  Sébastien Loeb już jako dziecko zakochał się w prędkości i zwyciężaniu. Zawsze był w gorącej wodzie kąpany i nigdy nie mógł usiedzieć w miejscu. Rzucił szkołę, imał się różnych dorywczych prac, a wolny czas spędzał na... (więcej)
 • od 18.57 zł Brak ofert
  Na podium! Po dziesięciu latach wspinaczki po wydmach i wertepach Krzysztof Hołowczyc stanął na upragnionym podium rajdu Dakar. Po drodze były krew, pot i łzy. Kontuzje, upadki i awarie. Na pustyni człowiek jest bowiem niczym wobec sił... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.02 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-11-10
  Marzenia. Upór. Pasja. Poznaj historię najlepszego kierowcy rajdowego w Europie! Kajetan Kajetanowicz jako mały chłopiec został zabrany przez ojca na rajd samochodowy. Potem było podkradanie samochodu rodzicom i godziny  spędzane w  ... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: