Temat: randka

Znaleziono: 47 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -35% Pokraj
  "Zdaniem wielu naukowców niewyjaśnione przypadki zgonów mężczyzn w wieku czterdziestu lat spowodowane są monotonią ich życia seksualnego", donosi prasa w Pokraju. Inżynier Sebastian Rawa ma do czterdziestki trzy tygodnie i – ...(więcej)
 • -45% Randka
  od 17,05zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Zaskakujący thriller psychologiczny, od którego nie można się oderwać. Uzależnia! Jedna noc może zmienić wszystko… Przekonana przez przyjaciół, że powinna pogodzić się z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali...(więcej)
 • od 26,58zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-04-14
  Don Tillman powraca! Niesztampowy bohater „Projektu Rosie”, genetyk ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera, podejmuje wysiłek, by przyswoić sobie protokół norm i zachowań dotyczących ojcostwa. Inicjuje więc projekt „Dziecko”: ustala...(więcej)
 • od 19,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-01-31
  Jeśli czujesz się zagubiona w erze Internetu, masz dosyć przebierania wśród kandydatów na portalach randkowych i chciałabyś znaleźć w sobie odwagę, by zagadnąć jakiegoś mężczyznę w księgarni czy barze, jeśli się rozczarowałaś...(więcej)
 • -30% Podbój
  od 19,60zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-02-23
   On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,…. Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery...(więcej)
 • -30% Cel
  od 21,00zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-10-23
  Ona wie jak osiągać swoje cele... Sabrina James ma zaplanowaną całą przyszłość: ukończyć college, dać z siebie wszystko na wydziale prawa i dostać dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii. Nade wszystko chce zerwać...(więcej)
 • od 21,75zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2013-06-20
  Komedia romantyczna jedyna w swoim rodzaju.  Charyzmatyczny, ujmujący bohater, pierwszorzędny humor   i wartka akcja.  Przetłumaczona na 35 języków. Don Tillman się żeni. Tylko nie wie jeszcze z kim. Wdrożył więc projekt „Żona”...(więcej)
 • od 23,80zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-08-17
  Zwariowana opowieść o poszukiwaniu miłości w niezbyt rozsądny sposób. Julka Jastrzębska, dobrze obeznana z urokami pracy w korporacji, właśnie o mały włos nie uśmierciła szefa (przypadkowo!). A życie prywatne? Niedawno rzucił...(więcej)
 • Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Czy naprawdę szansa Elizabeth na miłość bezpowrotnie przeminęła? Czy Nico, gwiazdor telewizyjny, ma niewinne zamiary, czy lepiej trzymać się od niego z daleka? Singielki...(więcej)
 • Trzecia z serii Kółko Singielek Miejskich opowieść o przyjaciółkach, które spotykają się na wspólnym dzierganiu i zawsze mogą na siebie liczyć. Tym razem autorka funduje nam jeszcze więcej emocji i pikanterii.   Są trzy rzeczy, które...(więcej)
 • Miłość i zdrada z punktu widzenia mężczyzny. Opowieść o uczuciu, które nie ma prawa istnieć, a zarazem analiza struktur społecznych ograniczających wolność człowieka, wikłających go w role, których nie jest w stanie wypełnić....(więcej)
 • od 31,06 zł Brak ofert
  Na tę książkę czekała każda samotna kobieta!Matthew Hussey, jeden z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związkówuczuciowych, dzieli się wiedzą, którą powinnaś poznać, jeśli pragniesz prawdziwej,nieprzemijającej...(więcej)
 • -31% Układ
  od 19,90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-02-29
  Oboje są ambitni, mają sprecyzowane plany i wiedzą czego chcą. Ona ma właśnie pójść na pewien układ z niegrzecznym studentem… On dla kariery sportowej przyjmuje niemoralną propozycję… Najlepszy romans 2015 w iBooks...(więcej)
 • od 27,00 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-04
  Odkryj TAJEMNICE WZAJEMNEGO PRZYCIĄGANIA dzięki autorce międzynarodowego bestsellera, “How to Make Anyone Fall in Love with You” Dlaczego do niektórych osób natychmiast czujesz pociąg, a do innych nie? Jak sprawić, żeby więź...(więcej)
 • Między życiem w pojedynkę a małżeństwem rozciąga się droga zwana randkowaniem. Z jednej strony randkowanie ma nas przygotowywać do małżeństwa, czynić nas lepszymi ludźmi, rozwijać i uczyć panowania nad sobą. Z drugiej powinno...(więcej)
 • od 10,00zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-08-01
  Opowieść o sześciu przyjaciółkach z dzieciństwa, które mimo różnych zawodów i zainteresowań wspierają się w ważnych momentach życia. Dwudziestoośmioletnie singielki, dzielące swoje sekrety od czasów podstawówki, kłócą się o...(więcej)
 • od 10,00zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-02-07
  Kontynuacja przygód sześciu zwariowanych przyjaciółek, bohaterek książki "Mąż potrzebny na już". Życie Zosi wydaje się wręcz idealne. Bogata dziedziczka nie ma w zwyczaju się niczym przejmować. Przyziemne problemy zdają się ją...(więcej)
 • Najciemniej jest pod latarnią - Temple ma ciekawą pracę, komfortowe mieszkanie, wypróbowanych przyjaciół. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko własnej rodziny. Kolejne randki w ciemno kończą się katastrofą, aż dziewczyna uświadamia...(więcej)
 • Zatoka Cedrów Cedar Cove to malownicze miasteczko nieopodal Seattle. Mieszkańcy kochają się, zdradzają, nienawidzą się  i rozchodzą jak wszędzie na świecie. Mają swoje historie, swoje sekrety. Tylko że tutaj nikt nie jest...(więcej)
 • od 16,90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-06-09
  Czy ta kiecka nie jest za krótka? A może właśnie za długa? Mam dać się zaprosić na drinka po kolacji? A może ja powinnam zaprosić go do siebie? Całować się na pierwszej randce? Jak szybko uciec, jeśli okaże się, że jest nudziarzem...(więcej)
 • -45% Tylko ty
  Niektórzy ludzie wyjeżdżają na wycieczki last minute, chodzą boso po trawie, imprezują niezależnie od dnia tygodnia i podejmują spontaniczne decyzje. Ale nie Nicola Brown. Ta dwudziestodziewięciolatka jest mistrzynią w kontrolowaniu...(więcej)
 • Alice Bassi, singielka (nie z wyboru), z trzydziestką na karku i pracą bez widoków na błyskotliwą karierę, odbiera wiadomość o ślubie swojego byłego chłopaka jako przysłowiowy gwóźdź do trumny. Jakby tego było mało, Davide,...(więcej)
 • -40% Więc
  od 9,10zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-05-14
  Chłopak umawia się z dziewczyną na randkę. Historia banalna, jak wiele innych. Ale tym razem nie będzie to zwykła randka. Spotkanie to na zawsze zmieni życie jego, jej życie i życie wielu innych osób.  Przeszłość,...(więcej)
 • od 21,00zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-12-06
  Pierwszy tom serii „Kółko Singielek Miejskich” Penny Reid. Jeśli kochacie „Seks w wielkim mieście” i dzienniki Bridget Jones, to ta książka jest dla Was. Zabawna i lekka opowieść o dziewczętach w Chicago, które spotykają się na...(więcej)
 • od 19,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  W sposób zabawny i prawdziwy pokazane skandalicznie relacje kobiet o poszukiwaniu mężczyzny w sieci. To dokładny przepis na to, jak szukać ukochanego i się nie oszukać. Trzy przyjaciółki w średnim wieku postanawiają rzucić wyzwanie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: