Temat: richard wagner

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-08
      Janusz Rudnicki, jeden z najważniejszych polskich pisarzy. W swoich esejach bierze na warsztat rozmaite postaci z panteonu literatów, postaci historycznych, oryginałów: od Danuty Wałęsowej poprzez braci Grimm, Kafkę, aż po Hitlera. Tom... (więcej)
 • od 22.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-03-08
  Powrót zadziornego krytyka i pisarza życiorysty! Zbiór błyskotliwych próz, portretów literackich i recenzji Janusza RudnickiegoPoprzez komentarze do współczesnej literatury, biografie znanych postaci, jak Hans Frank, Zofia Stryjeńska,... (więcej)
 • od 9.10zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2012-09-24
  Muzyka to największa rozkosz człowieka! – twierdzili mędrcy starożytnej Grecji. „Daje więcej rozkoszy niż kobieta!” – dodawał Stendhal. Autorzy Kamasutry uważali, że jest niezbędnym składnikiem prawdziwej sztuki... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-06-26
  Książka dla początkujących miłośników muzyki klasycznej oraz tych, którzy jeszcze się z nią nie zetknęli, chociaż i wytrawni melomani znajdą w niej coś dla siebie. Lekki styl, anegdoty i nawiązania do kultury popularnej... (więcej)
 • od 20.10zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-22
  Ryszard Wagner – jedna z najgłośniejszych postaci muzyki i dramatu muzycznego w XIX wieku – był i nadal jest przedmiotem skrajnych opinii, od uwielbienia przez ostrą krytykę po czasowy niebyt za wykorzystywanie jego sztuki w czasach... (więcej)
 • od 29.52 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-26
  This book is designed for novice followers of classical music and those who as yet remain blissfully ignorant of its allure, although even sophisticated music aficionados might find it enlightening. The links provided at the end of each chapter... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: