Temat: rodzina zastępcza

Znaleziono: 49 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 18.36zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-10-05
  Choć pięciomilionowa Norwegia przyciąga Polaków wysokimi zarobkami i poziomem życia, na idealnym obrazie tego kraju jest rysa. Barnevernet – instytucja siejąca postrach, przed którą imigranci z Europy Wschodniej ostrzegają się na forach... (więcej)
 • od 30.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-05-27
  Rodziny się nie wybiera. Ale rodzina może wybrać ciebie. Przez czternaście dni nikt się nie zainteresował zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha. Gdy policja wreszcie się pojawia, Pia Sander i Oliver von Bodenstein... (więcej)
 • od 21.83zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-19
  Czternaście prawdziwych historii osób adoptowanych w dzieciństwie, które po wielu latach decydują się odszukać swoich biologicznych rodziców, a także rodzeństwo, o którym nie mieli pojęcia. Autorką tego... (więcej)
 • od 62.30zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-09-08
  Rozwijamy się i jesteśmy kształtowani w rodzinie. Doświadczenia z niej wyniesione – dobre lub złe – wywierają niezatarty wpływ na nasze życie. By zrozumieć drugiego człowieka, odwołujemy się do jego historii... (więcej)
 • od 19.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-11
  W zamkniętym świecie Korei Północnej Joseph Kim żył jak każdy zwyczajny chłopiec. Kiedy jednak skończył pięć lat, nadeszła pierwsza fala wielkiego głodu – przedłużająca się, upokarzająca i wyniszczająca klęska, która... (więcej)
 • od 21.62zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-12
  Ponad siedemdziesiąt tysięcy polskich dzieci objętych jest pieczą zastępczą. Mieszkają w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Większość nie ma szans na znalezienie prawdziwego domu są za duże, mają zbyt wiele problemów... (więcej)
 • od 47.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2018-05-30
  Ponadczasowa historia, która od lat fascynuje czytelników i widzów. Angielska klasyka w nowym wydaniu! Poruszająca i pełna zwrotów akcji historia osadzona w XIX-wiecznych Indiach. Poszukiwanie własnej tożsamości, zakazane uczucie, pełne... (więcej)
 • od 47.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2018-06-06
  Ponadczasowa historia, która od lat fascynuje czytelników i widzów. Angielska klasyka w nowym wydaniu! Poruszająca i pełna zwrotów akcji historia osadzona w XIX-wiecznych Indiach. Poszukiwanie własnej tożsamości, zakazane uczucie, pełne... (więcej)
 • od 21.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-10-21
  Jesień 1946. Siedmioletni Amerigo Speranza wraz z matką wałęsa się po zniszczonym wojną Neapolu. Na mieście mówi się, że wszystkie dzieci pojadą specjalnym pociągiem do środkowych i północnych Włoch, do rodzin, które się nimi... (więcej)
 • od 22.32 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-18
  Lucy urodziła samotna matka, która przez większą część swojego dzieciństwa była ofiarą przemocy. Od samego początku nie radziła sobie macierzyństwem, a jej córeczka w pierwszych latach życia była stale pozbawiona należytej opieki.... (więcej)
 • Pudełko po butach. Opowieść nie tylko dla dzieci - Francine Rivers   Pewnego pochmurnego, wrześniowego dnia sześcioletni Timmy O,Neil przeprowadza się do Mary i Davida Holmesów. Przynosi ze sobą bardzo niewiele rzeczy. Stopniowo poznaje... (więcej)
 • -28% Oro
  od 17.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Kto wybiera samotność, nigdy nie jest sam. Tak działa tego rodzaju magia, która obywa się bez magii. Pojawia się dokładnie wtedy, gdy jest potrzebna. I zostaje jeszcze długo po tym, kiedy skończysz czytać tę książkę. Jest jak... (więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-05-18
  Historia fikcyjna, dla której inspiracją były wydarzenia, które mogły mieć miejsce w rzeczywistości. Zakazana miłość z czasów wojny, między oficerem niemieckim i siostrą zakonną. Owocem tego związku jest dziecko, które po latach... (więcej)
 • od 46.16zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-05-21
  Dzieci, które doświadczyły przemocy fizycznej lub psychicznej, doznały bolesnego odrzucenia czy wielokrotnie zmieniały środowisko opiekuńcze, często wymagają specjalistycznego wsparcia. Wczesna trauma może mieć druzgocący wpływ na... (więcej)
 • od 22.39 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-12
  Szokująca, oparta na faktach opowieść o przemocy i zaniedbaniu. Ośmioletnia Aimee w momencie narodzin została umieszczona w rejestrze nieletnich zagrożonych przemocą. Szkoła wielokrotnie informowała pomoc społeczną o siniakach na ciele... (więcej)
 • od 22.32 zł Brak ofert
  Porażająca i szokująca historia rodzeństwa pozbawionego przez znęcających się nad nimi rodziców dzieciństwa… i człowieczeństwa Dziewięcioletni Ashton i sześcioletnia Olivia są potwornie brudni, zawszeni i przerażeni. Nie... (więcej)
 • od 21.08 zł Brak ofert
  Szokująca, trzymająca w napięciu jak mistrzowski thriller, historia okrutnie skrzywdzonej pięknej dwunastolatki. Casey Watson jak Cathy Glass opiekuje się najbardziej skrzywdzonymi przez najbliższych dziećmi. Prowadzi dom zastępczy dla... (więcej)
 • od 26.40 zł Brak ofert
  Dramatyczna i wzruszająca historia nastoletniej matki szukającej bezpieczeństwa i kochającego domu. Emma ma czternaście lat i jest jeszcze dzieckiem – które nigdy nie zaznało miłości. Była w kilku rodzinach zastępczych, a gdy... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Historia zapoczątkowana w czasie II wojny światowej. Dwie kobiety i dziecko, które cudem uniknęło śmierci z komorze gazowej. Pewnego szarego poranka w Rzymie roku 1943 dwie nie znające się młode kobiety przypadkowo wymieniają... (więcej)
 • od 23.09zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu. Zrobiła coś tak złego, że nie zasługuje na to, by jeszcze kiedykolwiek poczuć się dobrze. Jednak jej terapeutka, Erika, nie zamierza spisywać Beth na straty. Prosi dziewczynę o... (więcej)
 • od 28.14 zł Brak ofert - premiera: 2017-10-28
  Międzynarodowy bestseller. Jak daleko pada jabłko od jabłoni? Matka Annie jest seryjną morderczynią dzieci. Sposobem na przerwanie tych krwawych łowów jest oddanie jej w ręce policji. I czyni to jedyna osoba, która o tym wie –... (więcej)
 • Katarzyna i Jarosław Klejnoccy byli spełnionymi rodzicami dwójki dzieci, kiedy poznali Asię, sympatyczną nastolatkę z domu dziecka. Po kilku miesiącach znajomości postanowili, że spróbują stworzyć jej dom zastępczy. W swojej książce... (więcej)
 • od 19.80 zł Brak ofert
  Rozdział 1 z publikacji pt. "Psychologia rodziny", Redakcja Naukowa Iwona Janicka, Hanna Liberska. Rozwijamy się i jesteśmy kształtowani w rodzinie. Doświadczenia z niej wyniesione – dobre lub złe – wywierają niezatarty wpływ na... (więcej)
 • od 19.80 zł Brak ofert
  Rozdział 2 z publikacji pt. "Psychologia rodziny", Redakcja Naukowa Iwona Janicka, Hanna Liberska. Rozwijamy się i jesteśmy kształtowani w rodzinie. Doświadczenia z niej wyniesione – dobre lub złe – wywierają niezatarty wpływ na... (więcej)
 • od 19.80 zł Brak ofert
  Rozdział 3 z publikacji pt. "Psychologia rodziny", Redakcja Naukowa Iwona Janicka, Hanna Liberska. Rozwijamy się i jesteśmy kształtowani w rodzinie. Doświadczenia z niej wyniesione – dobre lub złe – wywierają niezatarty wpływ na... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: