Temat: rudolf gąbczak

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.20 zł Brak ofert
  Nowa powieść z Rudolfem! Piąta część popularnego cyklu powieściowego: perypetie dorosłego już Rudolfa i jego 10-letniej córki!Rudolf Gąbczak powraca! Samotny ojciec dziesięcioletniej Broni, bezrobotny aktor, zmuszony, by znów... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert
  Czy dojrzewanie nigdy się nie kończy? Rudolf Gąbczak, bohater Szalonego życia Rudolfa oraz Świńskim truchtem, usiłuje przetrwać nieustanne niespodzianki (czytaj: katastrofy) towarzyszące temu strasznemu etapowi życia człowieka. Wierny... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert
  Życie piętnastoletniego Rudolfa Gąbczaka nie jest łatwe: zawody miłosne, afery polityczne, romansujący ojciec, matka feministka, niezdyscyplinowana babcia, rodacy niezdecydowani, czy wejść do Unii... Polski kuzyn Adriana Mole'a radzi... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert
  Życie nie przestaje zaskakiwać Rudolfa. Zdołał już pogodzić się z losem wiecznego pechowca, gdy oto pomyślnie zdaje egzamin do łódzkiej Filmówki. Niestety, nie może liczyć na finansową pomoc rodziny, co zmusza go do szukania innych... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2012-02-15
  Przezabawny i rozbrajająco szczery pamiętnik piętnastoletniego gimnazjalisty, komentujący w dowcipny sposób otaczającą nas rzeczywistość. Każdy, kto przeżył koszmar dojrzewania, chodził do szkoły, miał "toksycznych rodziców",... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: