Temat: rutyna

Znaleziono: 22 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -20% Vertical
  Świat nie wygląda tak jak powinien, ale jeśli spędziłeś w nim całe życie, prawdopodobnie tego nie zauważasz. W Verticalu ludzie żyją w stalowych miastach wspinających się po linach. Dążą do bliżej nieokreślonego Celu. Nie znają... (więcej)
 • od 20.71zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-07-11
  Bohater prozy Waldemara Bawołka ma pięćdziesiąt lat i zajmuje się trzema rzeczami: utrzymywaniem przy życiu starej matki, paleniem tanich papierosów i piciem tanich alkoholi oraz próbami przerobienia swojej przeszłości. Jego życie toczy... (więcej)
 • od 20.65zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-07-08
  Prekariacka opowieść z dobrze nam znanym lejtmotywem… Heike Geißler, niemiecka pisarka i tłumaczka, nie mogąc utrzymać się z freelancerskich zleceń, w 2010 roku zatrudniła się jako sezonowa pracowniczka w hali wysyłkowej Amazona w... (więcej)
 • od 19.17zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-03-09
  Zdaniem wielu najlepsza powieść tego autora. Ciepła, pełna humoru, wciągająca historia o rozczarowaniu życiem, o miłości, stracie, Bogu i zawiedzionej nadziei. Portrety ludzi z niełatwymi historiami ich życia, z myzyką w tle, o... (więcej)
 • od 22.18zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2018-10-03
  Powieść autorki bloga PANNA ANNA BIEGA, inspirującego tysiące kobiet! Na ręce wysypał mi się brokat, Twój brokat, z którego zawsze się śmiałem. () Zebrałem wszystkie ziarenka i wrzuciłem z powrotem do książki. Dzięki temu... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Młoda, inteligentna prawniczka postanawia porzucić swoje poukładane londyńskie życie i zniknąć. Pisze listy pożegnalne do świeżo upieczonego męża i rodziców i wsiada do pociągu, który wiezie ją na angielską prowincję pełną... (więcej)
 • Jak rozpalić namiętność w dogasającym związku?Po pierwsze, sprawdź, czy i jak dbasz o miłość. Po drugie, odpowiedz szczerze, co zabija seks w Twoim małżeństwie.Uczyń swoje zwyczajne życie seksualne... (więcej)
 • Korzystaj z wiedzy znakomitego lidera i odważ się na więcej Strach przed podjęciem złych decyzji nie pozwala ci na dobre zmiany w pracy i w życiu osobistym? Tempo codzienności zabija w tobie kreatywność? Apatia, której być może... (więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-04
  Pełna humoru opowieść o odnajdywaniu siebie. Pokochają ją czytelniczki Katarzyny Grocholi czy Dzienników Bridget Jones Helen Fielding. Zawsze jest dobry moment na zmiany i warto walczyć o swoje szczęście!Drogie kosmetyki, stroje od Chanel,... (więcej)
 • -15% Utrata
  od 16.15zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2021-02-22
  Te same – niezbyt spektakularne, a właściwie paraliżujące swoją zwyczajnością – zdarzenia oglądane z perspektywy trójkąta nieszczęśników: mężczyzny, kobiety i ich córki. Bezprecedensowy obraz naszych czasów, gdzie zgorzknienie... (więcej)
 • od 12.94zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2021-04-23
  Satyryczna powieść współczesna pełna poczucia humoru, rodem z „Monty Pythona”. Lekka, zabawna, przewrotna, pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Trudno się od niej oderwać!Potoczne życie małżeństwa w średnim wieku zostaje... (więcej)
 • od 16.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  "Jestem nudziarą" - wyznaje na samym początku bohaterka powieści, Agata. "I mam przerąbane" - dodaje. No, faktycznie - skoro wyemancypowana kobieta współczesna "w wieku lat trzydziestu nie miała jeszcze ani jednego męża, spała tylko z... (więcej)
 • od 22.40zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-07-10
  Amelia i Józef są parą od pięciu lat, oboje jednak czują, że nie jest już między nimi jak dawniej. Wydaje im się, że wciąż bardzo się kochają, mimo to coraz trudniej im odnaleźć wspólny język. Choć akcja powieści rozgrywa się... (więcej)
 • od 24.72zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-03-13
  Jak pokonać toksyczność własnej natury? Historia Niny i Jerzego ukazuje meandry manipulacji i skutki zgubnego osuwania się w dół piramidy wartości. Książka porusza do głębi i nie pozostawia obojętnym. Przeczytajcie koniecznie! ... (więcej)
 • od 23.47 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
    ZAKUPY Z FREUDEM FITNESS Z HEIDEGGEREM IMPREZA Z MACHIAVELLIM SEN Z JUNGIEM GOTOWANIE Z LÉVI-STRAUSSEM   Jakie zalety może przynieść kłótnia z partnerem? Dlaczego siłownia to świetne miejsce na randkę? Z jakiego powodu wanna miewa... (więcej)
 • Badania przeprowadzane przez socjologów wykazują, że właściwie nie spotyka się ludzi zadowolonych ze swojej pracy. Większość osób czynnych zawodowo czuje się niedoceniana, wynagradzana nieodpowiednio do umiejętności, czy też zbyt... (więcej)
 • od 10.51zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2009-01-01
  Niedzielne popołudnie. Dobry nastrój stopniowo cię opuszcza – czy to możliwe, że jutro znowu poniedziałek? Myśli krążą wokół czekających cię zadań: e-maile, telefony, spotkania… Lista staje się coraz dłuższa, a samopoczucie... (więcej)
 • od 22.71 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Zabawna, z typowo angielskim humorem opowiedziana historia dyrektora agencji reklamowej, który wprawdzie zdobył pieniądze i odniósł sukces, ale po czterdziestce i drugim rozwodzie jest już zmęczony życiem. Znudzony pracą i szarzyzną... (więcej)
 • od 18.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-06-25
  Zuza jest bibliotekarką mieszkającą w samym sercu Szczecina. W jej życiu nie ma miejsca na nieprzewidywalność – codzienność dzieli między pracę, spotkania z Filipem i czytanie książek. Rutyna niszczy w Zuzie kreatywność literacką... (więcej)
 • od 18.64zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2016-06-07
  Edward to pisarz nieudacznik, który pisze romanse dla kur domowych i marzy o osobistej psychofance. Jego żona Maria panicznie boi się, że na starość nie będzie miał jej kto podać szklanki wody, nie mówiąc już o szklance, za pomocą... (więcej)
 • od 24.92zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2015-07-15
  Co zmieniłbyś w swoim życiu, gdybyś mógł przeżyć jeszcze raz ostatnie 5 lat? Kati jest szczęśliwa z Felixem, choć proza życia codziennego dawno przygasiła żar uczucia. W głowie Kati rodzi się wątpliwość, czy na pewno powinna... (więcej)
 • od 11.99zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-12-23
  Andriej Jefimycz Ragin to człowiek inteligentny i nader szczery, a jednocześnie niewierzący, że posiada prawo do zmieniania życia - swojego i swoich pacjentów - na lepsze. Wszystko staje się dla niego rutyną, a leczenie uznaje za zupełnie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: