Temat: samolot tu 154

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 13.99 zł Brak ofert - premiera: 2010-04-06
  Przez lata media nie zostawiały na nich suchej nitki. W rankingach popularności byli na szarym końcu. W internecie krążyły setki złośliwych dowcipów na ich temat. Po katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem wszystko zmieniło... (więcej)
 • od 10.40zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-03-13
  W dalszym ciągu wiele się mówi o katastrofie pod Smoleńskiem, która miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku. Temat gorący i ciągle zdaniem wielu bez rozwiązania. W ferworze dyskusji i przeróżnych domysłów zatraca... (więcej)
 • od 6.30 zł Brak ofert
  Rzetelny przegląd faktów stworzony przez dziennikarzy „Gazety Wyborczej”. Rozwiewa mgłę mitów, insynuacji oraz politycznej propagandy i jest obroną zdrowego rozsądku. Minibook zawiera następujące teksty:– „Wyjście z mgły. Alfabet... (więcej)
 •   Brak ofert
  Joanna Racewicz, dziennikarka, której mąż zginął w katastrofie smoleńskiej, w rozmowach z kobietami, których bliscy znaleźli się na pokładzie prezydenckiego samolotu podczas feralnego lotu. Dwanaście portretów dwunastu... (więcej)
 • od 16.09zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-06-13
  "W naszej pamięci zostanie On jako prawdziwy rycerz walczący o wolność. " Micheil Saakaszwili O Lechu Kaczyńskim – polityku, przyjacielu, ojcu i mężu – opowiadają jego współpracownicy, przyjaciele, znajomi, ale także historycy i... (więcej)
 • od 13.94 zł Brak ofert - premiera: 2011-04-06
  To opowieść o tym, co wydarzyło się w Smoleńsku tuż po katastrofie, gdy biegliśmy w stronę szczątków samolotu, wierząc, że jednak ktoś przeżył. O tym, co działo się tam przez kilka następnych dni. O tysiącach Rosjan,... (więcej)
 • od 11.55zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-02-09
  „Zatarty ślad. O 10 kwietnia 2010 roku” Romana Misiewicza to próba przedstawienia alternatywnej wersji tak zwanej katastrofy smoleńskiej, czyli tragicznych wydarzeń zakończonych śmiercią głowy państwa Lecha Kaczyńskiego,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: