Temat: satanizm

Znaleziono: 17 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Ta sprawa rozpaliła Amerykę do czerwoności. Paul Ingram – szanowany obywatel, wzorowy ojciec, zastępca szeryfa w stanie Waszyngton – został w 1988 roku oskarżony przez swoje prawie już dorosłe córki o wykorzystywanie seksualne.... (więcej)
 • -33% Wampir
  od 3.03zobacz oferty z 30 księgarni - premiera: 2014-11-21
  Miejsce akcji: Londyn. Zenon, Polak, który w Anglii zrobił karierę literacką pod pseudonimem Walter Brown, poznaje podczas seansu spirytystycznego, zorganizowanego przez miejscowe koło teozoficzne, demoniczną kobietę imieniem Daisy. Okazuje... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.00 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Wszystko o Szatanie. Tytuł może być nieco mylący, bo jeśli ktoś sugerując się słowem „O... czarach...” mniemał, że znajdzie tu zaklęcia i opisy czynności magicznych, zawiedzie się srodze. Czarną magię bowiem... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 3.55 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Znakomicie napisana książeczka o psychologii czarownicy, o czarnej mszy, czci oddawanej złym mocom i o pełnym krwi i kultu Szatana sabacie. Fragment: »Wszystko, co widzisz na ziemi, moich słucha rozkazów. Gdy tylko zechcę, zwiędnie i... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.07 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-02-16
  Życie świętego to ciężka praca. Ani ze znajomymi nie wyjdziesz do klubu, ani z dziewczynami nie poflirtujesz. Nie można nawet potańczyć bez narażenia się wiernym. Nic tylko siedzieć i uzdrawiać. A przecież święty też... (więcej)
 • od 3.03zobacz oferty z 20 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Pierwsza polska powieść satanistyczna. Opowieść o anarchizującej grupie wywrotowej, szerzącej terror w małej, anonimowej miejscowości. Powieść jest przesiąknięta symbolizmem anarchistycznym z licznymi motywami satanistycznymi. Czytając... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.70 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-06-13
  Najnowsza książka Roberta Tekieliego poświęcona jest manipulacji i współczesnym zagrożeniom duchowym. Autor, opierając się na konkretnych przypadkach, ukazuje mechanizmy manipulacji oraz przestrzega przed wieloma współczesnymi... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.32 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2013-06-13
  Najnowsza książka o. Aleksandra Posackiego SJ ukazuje zagrożenia związane z pogaństwem, które w nowej postaci jest coraz bardziej widoczne we współczesnym świecie. Zagrożenia duchowe naszych dzieci, niebezpieczeństwa wróżbiarstwa i... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 9.39 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2013-06-13
  W tej książce przedstawiłem historie osób, które spotkałem w telewizyjnym bądź radiowym studiu lub które same zwróciły się do mnie o pomoc. Wszystkie są na drodze do wolności. Prostej, choć bardzo wyboistej. Chcę przestrzec... (więcej)
 • Skąd wzięło się zło? Dlaczego diabeł się zbuntował? Czy jego decyzja może nam szkodzić? Jak szatan może na nas wpływać? Jakimi metodami nas kusi?Ksiązka podejmuje próbę odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Są one stale aktualne.... (więcej)
 • od 13.99 zł Brak ofert - premiera: 2011-03-23
  Żadna historia nie jest nudna, może być tylko źle opowiedziana. Na szczęście teksty, publikowane na łamach Focusa Historia to teksty fascynujące. Nie tylko dlatego, że wydarzenia z historii, o których pisaliśmy były arcyważne i... (więcej)
 • -23% Wampir
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.56 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-06-20
  Mroczna i zmysłowa podróż w głąb edwardiańskiego Londynu     Początek XX wieku. Zenon to emigrant z Polski, który odnosi literackie sukcesy i jest zaręczony z piękną Betsy. Za namową przyjaciela postanawia pójść na seans... (więcej)
 • od 19.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-20
  „Na krawędzi” daje możliwość spojrzenia na świat przez pryzmat psychopatycznego umysłu, który świadomy swojej ułomności stawia wszystko na jedną kartę. Damian to ofiara losu, historii i złych decyzji, dla... (więcej)
 • -23% Lucifer
  od 6.94zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Lucyfer - niesamowita opowieść o satanizmie i satanistach, o ludzkich losach, dekadentyzmie, poszukiwaniu sensu i celu życia, drogi życiowej, wyborach, skrajnościach i duchowych przemianach. Książka nie pozbawiona nadziei i pokazująca, że... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.94 zobacz oferty z 8 księgarni
  Powieść grozy. Główny bohater, poeta Zenon, jest emigrantem z Polski, który osiedlił się w Londynie. Tam znajduje stabilizację życiową oraz piękną narzeczoną Betsy. Jego życie komplikuje się w chwili, gdy pod wpływem... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.15 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2018-04-19
  Szatan po hebrajsku oznacza „przeciwnik”, „sprzeciwiający się”, „zaprzeczający”, a wiara w szatana, jako przeciwna Bogu, jest odwieczną u wszystkich ludów i ras. Na najniższym stopniu rozwoju człowiek czci Istotę Wyższą,... (więcej)
 • od 3.49zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-04-26
  Polski mistrz opowiadań grozy próbuje swoich sił na dystansie powieściowym. Z powodzeniem! W życiu młodego mężczyzny, Jerzego, pojawia się coraz więcej dziwnych, niewytłumaczalnych wydarzeń. Zupełnym przypadkiem bohater wciąż natrafia... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: