Temat: sensacyjna fabuła

Znaleziono: 57 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -38% Demaskator
  od 19.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-03-29
  Od sędziów wymaga się, by zawsze byli uczciwi i mądrzy. Ich rzetelność, niezawisłość i bezstronność są gwarancją praworządności i stanowią podstawę całego wymiaru sprawiedliwości. Ludzie wierzą, że w interesie sędziów jest... (więcej)
 • od 26.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-06-13
  Kuba Zimny otrzymuje propozycję napisania biografii znanego przedsiębiorcy Marka Sawickiego, twórcy korporacji biotechnologicznej Sawicki, która z małej kaszubskiej firmy przerodziła się w europejskiego giganta na rynku... (więcej)
 • od 32.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-02-01
  Akcja, historia, spiski i tajemnice, a wszystko to na tle wielkiej amerykańskiej polityki – taką mieszankę potrafi przyrządzić tylko Steve Berry! Zaczyna się odliczanie do wielkiej zemsty… Za trzy dni zostanie zaprzysiężony nowy... (więcej)
 • od 27.92 zł Brak ofert
  Sandałki ze złotymi paseczkami, koszulka z głębokim dekoltem i poręczny Smith&Wesson, kaliber 38. Oto Stepanie Plum, łowca nagród z New Jersey. Kiedy wylatujesz z pracy, windykator zajmuje ci samochód, a matka zabawia się w swatkę,... (więcej)
 • od 23.75 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-09
  Tylko jemu może się powieść zamach na prezydenta USA Jason Bourne od roku jest człowiekiem do wynajęcia. Za ogromne pieniądze podszywa się pod VIP-ów w niebezpiecznych miejscach i podczas ryzykownych spotkań. Odpowiednio ucharakteryzowany,... (więcej)
 • od 25.52 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-14
  Pierwsza powieść Karin Slaughter nienależąca do żadnego ze znanych już czytelnikowi cykli. Autorka przeciera nowy szlak, proponując fascynującą historię dwóch młodych policjantek próbujących powstrzymać seryjnego mordercę.... (więcej)
 • od 33.56 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-11
  2. tom bestsellerowego cyklu powieściowego o przestępczej Rosji lat 90. W przestępczym świecie Tichodońska wybucha brutalna wojna o strefy wpływów. Niezależny, głęboko zakonspirowany gang coraz dobitniej zaznacza swoją obecność. Do... (więcej)
 • od 20.74zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-01-17
  Jedna z najsłynniejszych powieści Fredericka Forsytha, sfilmowana w 1974 z Jonem Voightem i Maximilianem Schellem w głównych rolach. W końcowej fazie II wojny światowej, gdy ostateczna klęska Trzeciej Rzeszy wydawała się nieunikniona,... (więcej)
 • -55% Okręt
  od 12.16zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Sensacja w najlepszym wydaniu! W 1964 roku na okręcie podwodnym ORP „Sęp”, wiozącym tajemniczy ładunek, w okolicach Helu dochodzi do wypadku. Po 35 latach oficer kontrwywiadu Marynarki Wojennej w Gdyni Tomasz Tomasik wpada w wir... (więcej)
 • od 31.92 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-09
  Kolejna powieść z cyklu Stephanie Plum o zabawnych i niebezpiecznych perypetiach słynnej łowczyni nagród przejawiającej niebywały talent do pakowania się w tarapaty. Przepis na katastrofę: Znany kucharz Stanley Chipotle przyjeżdża... (więcej)
 • od 31.92 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-09
  Stephanie Plum odziedziczyła po wujku Pipie „szczęśliwą” butelkę. Problem w tym, że wujek nie sprecyzował, na czym to szczęście będzie polegać. Vinnie, szef agencji poręczycielskiej, dorobił się długów karcianych w... (więcej)
 • od 28.73 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-24
  Nie ma dymu bez ognia, a nikt nie wie tego lepiej niż łowczyni nagród z New Jersey Stephanie Plum. Na pustej parceli budowlanej Vincenta Pluma porzucane są martwe ciała. Nikt nie wie, kim jest zabójca i jaki jest klucz wyboru ofiar.... (więcej)
 • od 18.90zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2017-04-14
  Kolejna znakomita powieść Guillaume Musso, autora niezapomnianego "Potem", romantyczny kryminał, w którym świat rzeczywisty miesza się z fantazją, a przestępstw dokonuje się z wdziękiem i w białych rękawiczkach. W życiu Gabrielle... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-20
  Filmowe obrazy masakry amerykańskiego oddziału najemników w Faludży błyskawicznie obiegły świat i wstrząsnęły opinią publiczną. Autorka tego przekazu, Jamy Ulan, z pochodzenia polska Tatarka, komandoska i... (więcej)
 • -16% Antykiler
  od 29.31 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-13
  Przestępczy świat Rosji lat 90. XX wieku to zorganizowane grupy przestępcze , złodziejskie korporacje, gangi młodzieżowe i skorumpowani politycy. W samym centrum tego świata zawiązuje się spisek przeciwko prezydentowi Rosji, a zadanie... (więcej)
 • Wszyscy myślą, że Emmy Dockery zwariowała. Owładnięta obsesją na punkcie odkrycia związku między setkami podejrzanych podpaleń, Emma rzuciła pracę badaczki w FBI. Teraz za dnia nieustannie ogląda porozwieszane po całej sypialni wycinki... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Boston, 1868 rok. Wojna secesyjna dobiegła końca, ale narasta nowy konflikt pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, tradycją i technologią. Na miejscu bagnistych pól Massachusetts powstaje słynny Instytut Technologiczny. Pewnego... (więcej)
 • od 20.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-11-04
  Były agent Departamentu Sprawiedliwości Cotton Malone od dziecka wiedział, że jego ojciec zaginął gdzieś na północnym Atlantyku, wraz z okrętem podwodnym, którym dowodził. Teraz jednak chce poznać szczegóły jego śmierci, prosi więc... (więcej)
 • od 27.92 zł Brak ofert
  Sprawdź, jak zacierają się granice między sacrum a profanum. Andrzej Sznajder, weteran służb specjalnych, nie jest nadczłowiekiem, jednak posiada umiejętności, które - delikatnie rzecz ujmując - wyróżniają go z tłumu. Nietypowe... (więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-24
  Nicholai Hel, syn rosyjskiej arystokratki i tajemniczego Niemca, urodzony w Szanghaju podczas pierwszej wojny światowej, został wychowany przez japońskiego mistrza gry w go. Dzięki temu stał się biegłym zarówno w sztuce kochania, jak i... (więcej)
 • -23% Mordercy
  od 26.18zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-03-30
   Elektryzująca epicka seria W.E.B. Griffina o wielkomiejskich policjantach                                          ODZNAKA HONORU Tom 6 Ginie tajniak z wydziału antynarkotykowego, zastrzelony we... (więcej)
 • od 35.91 zł Brak ofert
  Stephanie Plum – dziewczyna, która nie płacze i trzyma los na krótkiej smyczy, dzięki czemu rozkochała w sobie miliony Amerykanek. Oto opowieść, która doda Ci odwagi. Czytając przygody Stephanie Plum, staniesz się taką, jaką jeszcze... (więcej)
 • od 35.91 zł Brak ofert
  Miliony Amerykanek szaleją za Stephanie Plum. To dziewczyna, która zawsze wychodzi na swoje. Książka, która wciąga jak kolejny odcinek serialu z Grajdołem w tle. Lekka, łatwa, zabawna i przyjemna. Idealna gdy szukasz czystej rozrywki. ... (więcej)
 • od 31.92 zł Brak ofert
  Styl Evanovich sprawia, że jej książki odczytuje się jak kolejne odcinki dowcipnego serialu kryminalnego. Każda książka to osobna historia, którą można czytać niezależnie od pozostałych. Żądna przygód babcia Mazurowa traci świeżo... (więcej)
 • od 31.92 zł Brak ofert
  Styl Janet Evanovich sprawia, że jej książki czyta się jak kolejne odcinki dowcipnego serialu kryminalnego. Życie nie rozpieszczało Stephanie Plum. Jednak postanowiła chwycić byka za rogi i zostać agentem do spraw windykacji poręczeń,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: