Temat: sierociniec

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.99zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2020-09-16
  Kiedy stało się to po raz pierwszy, opiekunka powiedziała Charlotcie, że to był sen. George przełamał wstyd i poszedł na komisariat, ale nikt mu nie uwierzył. John usłyszał od pielęgniarki, że opowiada brednie i pewnie musiał się... (więcej)
 •   Brak ofert
  Tej niezwykłej powieści, łączącej thriller, romans i groteskę patronują Kafka i Orwell, ale także… James Bond ze swymi nieprawdopodobnymi przygodami. Tyle, że w Korei Północnej wszystko jest prawdopodobne, bo nie da się oddzielić... (więcej)
 • -40% Oro
  od 14.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Kto wybiera samotność, nigdy nie jest sam. Tak działa tego rodzaju magia, która obywa się bez magii. Pojawia się dokładnie wtedy, gdy jest potrzebna. I zostaje jeszcze długo po tym, kiedy skończysz czytać tę książkę. Jest jak... (więcej)
 • od 19.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-13
  W czasie, gdy matki na Syberii czekają na powrót synów z wojny na Zachodzie w 1945 roku, ośmioletni Eduard dostaje się do pociągu jadącego w przeciwną stronę, w kierunku Leningradu. Jego rodzice zostali aresztowani jako wrogowie ludu, on... (więcej)
 • od 20.47 zł Brak ofert
  "Skrzydło Anioła" to reportaż literacki przedstawiający niezwykłe wydarzenia sprzed pół wieku. Autorka przeprowadziła dziennikarskie śledztwo zainspirowane odnalezieniem zadziwiającego grobu na jednym z wrocławskich cmentarzy - grobu... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  W sierocińcu dla chłopców na Górze Żelaznej dwaj bracia, Michael i Julian, na własnej skórze uczą się, że życie to nieustanna walka. Kiedy jeden z podopiecznych zostaje brutalnie zamordowany, Michael ucieka z sierocińca, biorąc w ten... (więcej)
 • od 3.39zobacz oferty z 36 księgarni - premiera: 2016-05-23
  Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych... (więcej)
 • od 27.90 zł Brak ofert
  Jamie Ford, którego książka Hotel słodko-gorzkich wspomnień znalazła się na liście bestsellerów „The New York Times”, napisał swoją bardzo wyczekiwaną drugą powieść. Jej tło stanowi Seattle w okresie wielkiego kryzysu. Wyśnij... (więcej)
 • od 31.92 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-17
  Zima 1942 roku. W małym polskim sierocińcu w Taszkiencie księdza budzi gwałtowne pukanie do drzwi. Za kilka godzin ojciec Franciszek ma wyruszyć z grupą stu sześćdziesięciorga sierot do polskiego obozu utworzonego w Indiach przez... (więcej)
 • -28% Zły wilk
  od 20.88zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-11-07
  W kolejnym świetnym kryminale Nele Neuhaus trop prowadzi do pewnego sierocińca w górach Taunus i dziennikarki, która przygotowując reportaż, narazi się niebezpiecznym ludziom. Autorka porusza problem pedofilii i wykorzystywania nieletnich, w... (więcej)
 • od 22.89zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-09-24
  Bez wyjścia to dziełko dwóch pisarzy i przyjaciół: Charlesa Dickensa oraz Wilkie Collinsa.   Jest to opowieść o przyjaźni, miłości, lojalności, ale też o zdradzie, chciwości i podłości. Historia rozpoczyna się 30... (więcej)
 • „Na ulicy Krochmalnej 92 był wielki, biały budynek z tablicą «Dom Sierot». I tam Frania po raz pierwszy zobaczyła Panadoktora. Stał przed głównym wejściem i czekał na dzieci, żeby się z nimi przywitać. Babcia, gdy to opowiada, a lubi... (więcej)
 • od 14.30zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-05-04
  Klasyczna powieść Charlesa Dickensa w uproszczonej adaptacji dla dzieci. Oliver Twist jest biedny. Urodzony w przytułku chłopiec zawsze był i będzie traktowany jak wyrzutek. Oliver nie chce przez całe życie ciężko pracować za nędzny... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: