Temat: siostra

Znaleziono: 271 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22,62zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-08-30
  Dziewięcioletnia Merell wie, co widziała, siedząc przy basenie. Jej telefon na policję rzuca podejrzenie o dokonanie zbrodni na jej matkę Simone, która zmaga się z poważną depresją poporodową. Jest to niezwykle szczera i poruszająca...(więcej)
 • od 22,62zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-11-07
  Elizabeth zniknęła. Ta myśl nie daje Maud spokoju. Maud ma już swoje lata i coraz gorzej u niej z pamięcią. Właściwie jest fatalnie. Chce jej się pić, ale nie pamięta, że już kilka razy zostawiła nietkniętą filiżankę herbaty. W...(więcej)
 • od 23,90 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Siostry Mirabal – tytułowe Motyle – to bohaterki narodowe na Dominikanie. Zaangażowały się w walkę o wolność w czasach krwawej dyktatury Rafaela Trujillo. Trzy z czterech sióstr zapłaciły za to najwyższą cenę. Julia Alvarez...(więcej)
 • od 14,00zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-01-28
  Zajączki to siostry Zajączkowskie, Patrycja i Magda, tak pieszczotliwie nazywane przez tatę. A kiedy pewnego dnia zepsuła się kosiarka, niespodziewanie na podwórku Zajączkowskich pojawił się Borys – kuc szetlandzki,...(więcej)
 • Agnieszka Chylińska debiutuje literacko!Książka, o której wszyscy już mówili od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze! W serwisach plotkarskich huczało... Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść? Teraz jest już...(więcej)
 • Zupełnie nowe przygody Zezi, nowi przyjaciele i nowy dom.W rodzinie Zezików duża zmiana. Pojawia się trzecie dziecko!Zezia Zezik, już trochę starsza, obserwuje swoimi dziecięcymi oczami dobrze nam znany świat i oczarowuje...(więcej)
 • od 24,21zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2014-05-23
  Niesamowita opowieść o kobietach, którym przyszło żyć w nowej erze, erze narcyza. Anka jest przedsiębiorczą bizneswoman, dla której słowa: sukces i samorealizacja brzmią jak przykazania. Stworzyła idealną rodzinę z przystojnym,...(więcej)
 • od 14,50zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-13
  Czy najwspanialsze rzeczy mogą przytrafić się w najgorszym czasie? Jej ojciec zachorował psychicznie, a matka odeszła. Pozostały jej rachunki do spłacenia i młodsza siostra, którą musi się opiekować. To z pewnością nie jest dobry czas,...(więcej)
 • od 18,83zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-07-14
  Taniec, sztuka, ambicje i intrygi w Paryżu pod koniec dziewiętnastego wieku. Gdy umiera ojciec rodziny, siostry van Goethem stają w obliczu eksmisji. Marie zostaje przyjęta do Opery Paryskiej, otrzymuje niewielkie...(więcej)
 • od 25,52 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-10
  Upalne lato 1979 roku. Hrabstwo Marin w Kalifornii. Rachel i jej młodsza siostra Patty – trochę z nudów, a trochę z wrodzonej ciekawości – spędzają wakacje na podglądaniu sąsiadów.  Rachel, która w przyszłości chce zostać...(więcej)
 • od 55,68 zł Brak ofert
  Problematyka kierownictwa duchowego to zagadnienie interdyscyplinarne. Obok spraw natury duchowej i moralnej podejmuje problemy ludzkie. Stąd też w „Sztuce kierownictwa duchowego” Czytelnik otrzymuje bardzo szerokie spektrum tematów z zakresu...(więcej)
 • Objawienia w Fatimie wciąż pozostają aktualne. Z każdym dniem nawet coraz bardziej. Czyżby Apokalipsa była już tak blisko? Nie lękajcie się. Zwłaszcza że Apokalipsa to wezwanie do radości, o czym przypomina Wincenty Łaszewski, autor...(więcej)
 • Jestem Bogiem, ale Bogiem Miłości ! Jestem Ojcem, ale Ojcem kochającym z czułością, a nie z surowością. Maria Józefa Menéndez, zakonnica, mistyczka i stygmatyczka. Po raz pierwszy głos Boga mówiący chcę żebyś całkowicie do Mnie...(więcej)
 • Pragnę się cała przemienić w miłosierdzie Twoje; niech miłosierdzie Jego, przejdzie przez serce i duszę moją do bliźnich. Św. Faustyna (Dz 163) Ks. Wojciech Węgrzyniak w oparciu o fragment Dzienniczka Św. Faustyny zachęca do...(więcej)
 • Z każdym daniem łączy się cały szereg opowieśći, czas, którego już nie ma, a który powraca za sprawą zapachu i smaku. Tak wspominamy razem z Beatą nasze spotkania, które zawsze łączyły się z jakimś dobrym jedzeniem, bo wśród...(więcej)
 • od 20,80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-10-07
   Wilkie Collins, najbardziej uwielbiany autor swoich czasów, prekursor powieści detektywistycznej, w fascynującej mieszance tajemnicy i grozy. Nawiedzony hotel  to inteligentne połączenie fabuły typowej dla powieści detektywistycznej z...(więcej)
 • od 23,40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-11-22
   Niezapomniane, pełne przygód lato w Krainie Jezior Rodzeństwo Walkerów – John, Susan i Titty i Roger – spędza wakacje nad jeziorem. Małą żaglówką nazwaną „Jaskółką” postanawiają dotrzeć na Wyspę Dzikiego Kota. Tam, za...(więcej)
 • -40% We troje
  od 15,60zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-02-12
  Czy miłość i prawo do własnego szczęścia okażą się ważniejsze od innych zobowiązań? Opowieść o niełatwych relacjach rodzinnych, uczuciach i obowiązkach, spośród których musimy wybierać. Agata realizuje się zawodowo...(więcej)
 • od 9,54zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-10-22
  Miłość jest... to sympatycznie ilustrowane opowiadania dla dzieci, inspirowane Hymnem o miłości  św. Pawła. Każde opowiadanie pokazuje dziecięcym czytelnikom, co tak naprawdę oznacza to, że miłość jest cierpliwa, łaskawa, nie...(więcej)
 • od 19,69zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Rok 2015, centralna Polska. Trzynastoletnia Wiktoria wraz z dwiema młodszymi siostrami wraca ze szkoły. Dwieście metrów od domu spotyka znajomych, dziewczynki idą dalej same, lecz nie docierają do celu. Niedługo potem przyjaciel zrozpaczonej...(więcej)
 • Bliźniaczki Sybillę i Sabinę łączy silna, ale też skomplikowana więź, oparta na dominacji, podporządkowaniu oraz wytworzonym przez nie w dzieciństwie prywatnym, niezrozumiałym dla otoczenia języku. Nierozdzielne to rozgrywająca się w...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Rodzinę poznajesz dopiero wtedy, kiedy trzeba o coś walczyć… Felicity Beaumont, najstarsza z trzech sióstr, pracuje jako reporterka; relacjonując zdarzenia z kolejnej strefy działań wojennych, jest w swoim żywiole. Uciekła kiedyś z...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Spotkanie po latach ma słodko-gorzki smak, a lato nad oceanem zapowiada się cudownie… Abbie Fox podróżuje po świecie, żyjąc pełnią życia. Dwuletnią sielankę z dala od domu przerywa rozpaczliwa wiadomość od najmłodszej siostry....(więcej)
 • od 18,40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Debiut młodziutkiej Olgi Rudnickiej balansuje gdzieś na granicy kryminału, thrillera i romansu, częściej jednak przechylając się ku tym mniej radosnym gatunkom. Wychodzi z tego całkiem ciekawa lektura, w której wątek rodzącej się...(więcej)
 • -35% Hybryda
  od 7,80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-05-07
  Kontynuacja  "Tajemnicy latarni morskiej". Tomek niecierpliwie czeka na osiągnięcie osiemnastego roku życia, aby pospieszyć na pomoc siostrze. Jego okrutna ciotka Barbara mieszka wraz z nim w warszawskim domu i nie ulega...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: