Temat: strategia wojskowa

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-08-14
  Napoleon, jakiego nie znacie Nowatorska biografia bezlitosnego geniusza, cynicznego boga wojny i namiętnego kochanka Zapewne tylko trzech obcych władców nie trzeba przedstawiać żadnemu Polakowi: Hitlera, Stalina i Napoleona. O dwóch... (więcej)
 • od 23.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-04-25
  Roman Czerniawski, znany również jako Walenty, Armand, Hubert i Brutus. Jeden z największych agentów w historii europejskiego wywiadu. Innowator, którego generał Sikorski osobiście odznaczył orderem Virtuti Militari. Człowiek, który... (więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert
  Postać cara Piotra Wielkiego jest owiana legendami i mitami. To one od prawie trzystu lat kształtują wizerunek pierwszego rosyjskiego imperatora. Kim był człowiek, który swoimi czynami zadecydował o losach Rosji? Wielkim wodzem,... (więcej)
 • od 21.78zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-03-14
  Pytania o naturę przyszłej wojny były i pozostają przedmiotem dyskusji politycznych, analiz strategicznych i popularnych powieści. Czy przyszła wojna będzie podobna do dotychczasowych? Jaki wpływ na jej przebieg będą mieć najnowsze... (więcej)
 • od 24.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-18
  Zwycięstwo rewolucji bolszewickiej w Rosji stworzyło całkiem nowy układ sił. Państwa Europy Zachodniej nie wiedziały, jakie są zamiary Lenina i jego komisarzy. Żeby tego dociec, musieli znaleźć się śmiałkowie gotowi przeniknąć na... (więcej)
 • od 32.00 zł Brak ofert
  „Kabała w kabale, intryga i kontrintryga, podstęp i zdrada, kontra i rekontra, prawdziwy agent, fałszywy agent, podwójny agent, złoto i stal, bomba, sztylet   i pluton egzekucyjny splatały się w całość tak złożoną, że... (więcej)
 • od 34.30zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-04-11
  Książka poświęcona jest rosyjskiej geopolityce i jej wpływowi na metody prowadzenia walki informacyjnej przez Federację Rosyjską. Manipulowanie informacją i kształtowanie pożądanych poglądów u odbiorców w celu poszerzenia stref wpływu... (więcej)
 • od 16.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-07-20
  Opisywane w tej książące wydarzenia odnoszą się do 1919 r. i w zasadzie koncentrują się na przygotowaniu, przeprowadzeniu i skutkach zajęcia Mińska jako centrum polityczno-kulturalnego Białorusinów, narodu nieśmiało aspirującego do... (więcej)
 • od 24.05zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-11-18
  Pozostająca w cieniu bitwy stalingradzkiej katastrofa nad Donem, podczas której poległy setki tysięcy przemarzniętych rumuńskich, węgierskich, włoskich i chorwackich żołnierzy, była równie dramatyczna i krwawa.Operacja „Barbarossa”... (więcej)
 • od 24.17zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-01-26
  Globalna broń geofizyczna Wiązka skumulowanej energii wykorzystywana na polu walkiKopiowanie natury przez wojsko. Bionika.Militarne aspekty odczytywania ludzkich myśli.Psychomanipulacje na wielką skalęPłk Marek Wrzosek, wykładowca Akademii... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: