Temat: striptiz

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 24.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-01
  Ile kosztuje taniec prywatny? Jak wygląda życie striptizerki? Kim jest „Klient Specjalny”? Czego tak naprawdę potrzebują mężczyźni? Alkohol, pieniądze, seks i narkotyki. Świat klubu go-go w którego arkana wprowadza nas Autorka - była... (więcej)
 • od 25.90zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2015-04-20
  Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go – go i dzieli mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem. Pewnego dnia występuje w stroju anioła, a jej pokaz... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-03
  Bezkompromisowy, pełen dystansu i do bólu szczery opis barwnego świata klubów go-go Wiedziona ciekawością zwyczajna dziewczyna zanurza się w fascynującej, chwilami śmiesznej, chwilami strasznej rzeczywistości, gdzie niepodzielnie... (więcej)
 • Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka. Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z... (więcej)
 • Maria podkręca głośność i pozwala, by jęki kobiety w laptopie wypełniły pokój. Ona jest tam naprawdę. Maria łaskocze opuszkami palców swoje wargi sromowe. Kładzie się na plecach. Odwraca głowę w stronę ekranu, jej wzrok błądzi... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: