Temat: studencki teatr satyryków (sts)

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Niezwykle interesująca, bogato ilustrowana opowieść o dzieciństwie, młodości (barwne lata legendarnego STS-u) i dorosłym życiu, o miłości i przyjaźniach, a przede wszystkim wspaniałej karierze Krystyny Sienkiewicz – gwiazdy telewizji,... (więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2020-04-08
  To po raz pierwszy publikowane rozmowy bliskich przyjaciół i znajomych Agnieszki Osieckiej, z których wyłania się niezwykły obraz jej nietuzinkowej osobowości. O jednej z najwybitniejszych polskich artystek opowiadają m.in. Olga ... (więcej)
 • od 27.12 zł Brak ofert
  Za kulisami najsłynniejszego teatru satyrycznego w Polsce.STS - Studencki Teatr Satyryków - jeden z najbardziej zasłużonych zespołów artystycznych PRL. Teatr dał 55 premier i aż 3210 przedstawień – pierwsze 2 maja 1954, ostatnie 14 marca... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert
  W PRL życie towarzyskie kwitło w najlepsze. Kultowe lokale i słynne stoliki literackie, niepokorna krakowska bohema, kabarety Bim-Bom i STS, ekscentryczne rozrywki sportowców i polityków, alkohol, flirt i zabawy do białego rana. A... (więcej)
 • od 34.93zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-04-04
  W szerokich przestrzeniach pamięci Edwarda Pałłasza odcisnęły się takie znane postaci jak Zbigniew Cybulski, Agnieszka Osiecka, Kalina Jędrusik, Jacek Fedorowicz, Andrzej Waligórski, Konrad Swinarski, Wojciech Siemion, Witold Lutosławski,... (więcej)
 • -50% Osiecka
  Dawała sobie radę z pisaniem, miała niezaprzeczalny talent. Trudniej szło jej z życiem osobistym. Goniła uczucie jak goni się króliczka: już... już się go łapie, co za podnieta! A on umyka.Pierwszy z wydanych, najlepszy z dotychczasowych... (więcej)
 • od 22.33zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-11-10
  Agnieszka Osiecka – królowa ozdabiania codzienności słowami. Mówiła: Nie otwieraj ust, jeśli nie masz puenty. Cytaty z jej tekstów na stałe weszły do języka potocznego.  Lektura udzielonych przez nią wywiadów okazuje się równie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: