Temat: studium psychologiczne

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 36.75zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-08-20
  Skąd wiadomo, że psychoterapia może komuś pomóc wyzwolić się z psychicznego cierpienia? Co współczesne badania mówią o ludzkiej psychice? Jak rodzi się depresja? Na czym polega psychoterapia i jak długo powinna trwać? Jak zadbać o... (więcej)
 • od 36.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-02-06
  „Okrągły Stół” został uznany wśród psychologów na całym świecie za wielki sukces negocjacyjny, który pozwolił rozwiązać bardzo trudny konflikt społeczno-polityczny w sposób cywilizowany. Książka zawiera zapis rozmów... (więcej)
 • -30% Mięcho
  od 18.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-02-20
  „Chaosem, karnawałem i zabawą – tym właśnie, poza chorobą, jest teraz moje życie. Nie da się budować bez wiary w przyszłość. Dlatego chcę świętować rozpad, burzenie porządku, zniesienie codziennych duszących reguł – chcę... (więcej)
 • -25% Widmokrąg
  od 17.93 zł Brak ofert - premiera: 2004-09-01
  Po Gnoju, a przed Pleśnią – planowanym domknięciem dylogii piekła rodzinnego, Wojciech Kuczok wraca do krótkich form, a także do ulubionego tematu: ludzkiej seksualności. Widmokrąg to zmagania miłosne opowiadane i przeżywane na tak... (więcej)
 • od 80.91 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-21
  Opinia biegłego psychologa stanowi jedną z wytycznych przy ustalaniu stanu zdrowia psychicznego oskarżonego, a co za tym idzie – ma znaczenie dla opracowania postanowień sądu. W polskim sądownictwie psycholog może w trakcie procesu... (więcej)
 • od 13.74zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2010-07-27
  Powieść, która łączy przaśną, ale intrygującą przygodowość z zawsze budzącą u czytelnika niepokój możliwością parapsychologicznej manipulacji ludzkimi osobowościami. Leszek Bugajski, Newsweek Na polskiej scenie literackiej... (więcej)
 • „Kiedy byłem mały, niecierpliwie czekałem na dorosłość. (…) Marzyłem o samodzielności. Chciałem potrafić samemu się obronić. Kiedy byłem mały, nie było nikogo, kto by mnie obronił. Świat dorosłych wydawał mi się taki łatwy.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.80 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-15
  Przywołana w książce klasyczna rumuńska baśń staje się punktem wyjścia do opowieści o ludzkiej duszy, zanurzonej w kulturze. Autorka odczytuje bogaty i skomplikowany język symboli jako język ludzkiego doświadczenia na drodze do poznania.... (więcej)
 • -27% Imigracje
  od 14.60zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-02-16
  Imigracje to opowieści o różnych wymiarach obcości. Życie w Stanach Zjednoczonych, indyjskie wesele, turystyczna wycieczka do Turcji. Azjatycka drag queen, ekscentryczny ojciec, osamotniona i zamknięta w swoim świecie emigrantka. Obsesje,... (więcej)
 • od 25.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2019-07-23
  Mówimy o papugowaniu, małpowaniu, imitowaniu zachowań, o tym, że dziecko jest kalką, kopią lub lustrzanym odbiciem rodzica. Ludzie naśladują swoje zachowania. Obserwujemy to zjawisko, patrząc na wiernych w trakcie ceremonii religijnych,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: