Temat: system polityczny

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.43 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-19
  Książka Marcina Króla to klasyczna pozycja z zakresu historii myśli politycznej, która do lat nie schodzi z sylabusów kierunków humanistycznych. Wybitny polski historyk idei i filozof polityki sięga tu po najważniejszych nowożytnych... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.99 zobacz oferty z 1 księgarni
  Na czym polega tajemnica Jarosława Kaczyńskiego? Czego zabrakło w politycznej wizji Donalda Tuska? Jak powinna skutecznie działać opozycja? Książka Tomasza Sawczuka przynosi odpowiedź na najważniejsze polityczne pytania. Autor nie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.74 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2022-04-06
  Nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z pracą wybitną. Jestem pewien, że książka w istotny sposób wzbogaci rodzimy pejzaż intelektualny. Prof. Andrzej Szahaj Książka wnosi istotny wkład do rozumienia myśli Rorty'ego, ale także... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 28.56 zobacz oferty z 1 księgarni
  Obrona liberalizmu, krytyka populizmu oraz potępienie rosyjskiej agresji na Ukrainę – brytyjski mistrz eseju porusza tematy niezwykle aktualne. Tom „Obrona liberalizmu” (ebook w formacie epub, kindle mobi) obejmuje teksty z lat 2011–2022... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.48 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-12-10
  Książka stanowi całościowe i logiczne kompendium wiedzy dotyczącej mechanizmów modernizacji kształtowania nowego ładu oraz własnej tożsamości w systemach politycznych krajów nadbałtyckich. Publikacja przeznaczona jest dla wszystkich... (więcej)
 • Nowe uzupełnione wydanie cieszącego się dużą popularnością podręcznika prezentującego współczesne systemy polityczne. Głównym celem książki jest przedstawienie zasad, instytucji ustrojowych i mechanizmów funkcjonowania... (więcej)
 • -20% Brat bies
  od 22.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-23
  Marek Weiss przedstawia Polskę  i ZSRR czasu przełomu. Podejmuje niejednoznaczną refleksję nad złem i sposobem walki z nim. Przygląda się zmaganiom z diabłem, czyli systemem politycznym, który zabił Boga. Młody student... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.00 zobacz oferty z 2 księgarni
  Brud i mrok zaściełające miasto przyszłości. Nielegalne sex-show oraz bezwzględne patrole na ulicach. Ciągła inwigilacja ludności i korupcja władz. Społeczeństwo kontrolowane. Społeczeństwo idealne. Zawsze znajdzie się ktoś, kto... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: