Temat: szczęście narodowe

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 31.90 zł Brak ofert
  W 1867 roku prapradziad Lisy See przybył do Ameryki, gdzie sprzedawał ziołowe mikstury robotnikom-imigrantom, traktowanym niewiele lepiej od niewolników. Jego syn Fong See stworzył imperium handlowe i ożenił się z białą kobietą - wbrew... (więcej)
 • W jaki sposób dochodzi się do szczęścia? Czy zdobywa się je indywidualnie? Czy państwo jest odpowiedzialne za szczęście obywateli? Czy dobrobyt mierzony produktem krajowym brutto gwarantuje jego osiągnięcie?Na te i inne pytania dotyczące... (więcej)
 • od 28.41 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-19
  Książka o trzech wielkich apetytach: na poznawanie świata, wspaniałe jedzenie i niczym nie ograniczoną wolność! W stronę słońca! Relacja z niezapomnianej podróży do tropików. Dla wszystkich, którzy marzą o dalekich... (więcej)
 • -10% Agrafka
  od 13.40 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Stylizowane meble, nowa terenówka co trzy lata, markowe ubrania na każdy sezon, dwupoziomowy apartament i na deser wakacje, do tego podziw bliskich, szacun sąsiadów i zazdrość kumpli z Naszej Klasy. Nawet tych, których się ledwo pamięta...... (więcej)
 • od 6.30 zł Brak ofert
  Dla Tomasza Kwaśniewskiego nie ma złych pytań. Są tylko pytania, na które wstydzimy się odpowiedzieć. Zadaniem reportera jest przełamać wstyd bohatera i wydobyć odpowiedź. Kwaśniewskiemu udaje się to doskonale. Słucha wyznań... (więcej)
 • od 17.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-04-17
  Historia blogerki kulinarnej, która zerwała zaręczyny, odeszła z pracy marzeń i poleciała za szczęściem na inny kontynent Po studiach Luisa Weiss pracowała w nowojorskim wydawnictwie. Pewnego dnia postanowiła przekopać się przez... (więcej)
 • od 17.33zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-11-06
  Każdy myślący człowiek szuka odpowiedzi na pytanie: Jak żyć? Jak żyć, by być wolnym i szczęśliwym człowiekiem, nie narażając się na negatywne reakcje innych ludzi, na restrykcje moralne i sankcje prawne? Jakie są dopuszczalne granice... (więcej)
 • -20% Ukrainka
  od 22.32 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-08
      Współczesna Warszawa. Do miasta przybywają tym samym pociągiem dwie kobiety, Iwanka Matwijenko i Zofia Wolska. Iwanka jest młodą wiolonczelistką z Ukrainy, w Polsce chce zarobić na dom, który dzielić ma z Mykołą, także muzykiem.... (więcej)
 • od 8.49zobacz oferty z 19 księgarni - premiera: 2016-05-16
  Niezwykła opowieść o walce o zachowanie polskości i wiary w zaborze rosyjskim. Dwaj bracia Barcikowscy stają wobec opresyjnego systemu. Wacław zostaje wysłany przez matkę i babkę na nauki do gimnazjum w Petersburgu. Po zakończeniu... (więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-13
  Barwna, pełna humoru i soczystych anegdot historia młodej Amerykanki, która przyjeżdża na staż do Włoch. W Neapolu Katherine zakochuje się w Salvatore i zaprzyjaźnia się z jego rodziną. Często goszcząc w ich domu, poznaje... (więcej)
 • od 21.53zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-04-27
  Autorka bestselleru Lunch w Paryżu zabiera nas w kolejną podróż, tym razem do serca Prowansji Przed dziesięcioma laty pochodząca z Nowego Jorku Elizabeth Bard, podążając za przystojnym Francuzem, wdrapała się po kręconych schodkach do... (więcej)
 • od 20.99zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-03-10
  Epicka powieść o miłości, której nie zatrzyma nawet historia w interpretacji Filipa Kosiora. Miłość rzadko kiedy bywa łatwa i prosta. Szczególnie w czasie Powstania Styczniowego. W bitwie pod Żyrzynem Polacy zdobywają transport... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: