Temat: szlifierstwo

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 62.30zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-06-21
  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Poradnik zawiera wiedzę niezbędną tokarzowi do wykonywania pracy na tokarkach oraz półautomatach i automatach tokarskich, a więc: podstawy tokarstwa (tolerancje, pasowania, strukturę... (więcej)
 • od 62.30zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-11-26
  W poradniku podano podstawy frezerstwa z uwzględnieniem tolerancji, pasowań, struktury geometrycznej powierzchni, terminologii i oznaczeń w obróbce skrawaniem oraz charakterystyki procesu frezowania. Opisano rodzaje frezów oraz różne odmiany... (więcej)
 • od 71.25 zł Brak ofert
  Poradnik zawiera wiedzę niezbędną tokarzowi do wykonywania pracy na tokarkach oraz półautomatach i automatach tokarskich, a więc: podstawy tokarstwa (tolerancje, pasowania, strukturę geometryczną powierzchni, charakterystykę procesu... (więcej)
 • od 48.30zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-06-09
  Wyoblanie jest metodą kształtowania cienkościennych przedmiotów z blachy bez przerwania ciągłości materiału. Ten sposób obróbki plastycznej umożliwia wytworzenie lekkich wyrobów, nieraz o bardzo skomplikowanych kształtach. Metodą... (więcej)
 • od 73.15 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-16
  W poradniku przedstawiono wiadomości niezbędne do prawidłowego zaplanowania i przeprowadzenia procesu wytwarzania narzędzi skrawających, a także do ich optymalnej eksploatacji. Poradnik jest przeznaczony dla mechaników zajmujących się... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: