Temat: technothriller

Znaleziono: 23 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27.72zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-11-07
   „Jesteś w życiu szczęśliwy?” To ostatnie słowa, które słyszy Jason Dessen, zanim zamaskowany porywacz pozbawia go przytomności. Gdy się budzi, jest przywiązany do noszy i otaczają go ludzie w kombinezonach ochraniających przed... (więcej)
 • Melisande Stokes, ekspertka od lingwistyki i języków, spotyka na korytarzu Uniwersytetu Harvarda Tristana Lyonsa, pracownika wojskowego wywiadu. Rozpoczyna się ciąg zdarzeń, które odmieniają tak ich życie, jak losy całego świata. Młody... (więcej)
 • od 18.54zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-08-31
  Pierwszy tom doskonałej trylogii science fiction. Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów. Oto błyskotliwa i... (więcej)
 • od 32.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Gdy Mae Holland zostaje zatrudniona w Kręgu, najpotężniejszej na świecie firmie internetowej, czuje, że otrzymała życiową szansę. Kobieta jest zafascynowana nowoczesnością i rozmachem, z jakim działa firma, otwartymi przestrzeniami... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-05-30
  Pasjonująca kontynuacja „Śpiących gigantów” – jednej z najlepszych książek o kontakcie ludzi z obcą cywilizacją. Ludzkość musi stawić czoło najeźdźcom z kosmosu, ale Rose Franklin i jej towarzysze z Korpusu... (więcej)
 • od 20.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-07-18
  Były porucznik James Shelley trafia do tajnego oddziału, którego członkowie oddani są dwóm sprawom: ocaleniu Ziemi przed zagładą oraz Czerwieni. Shelley przez niemal dwa lata działał wśród żołnierzy, którzy są tak samo wspomagani jak... (więcej)
 • W Chinach dochodzi do zamachu stanu wskutek którego faktyczne przywództwo przejmuje szef chińskiej armii, generał Su, który rozpoczyna realizację swoich ekspansjonistycznych planów. Postanawia opanować akweny morskie u wybrzeży Chin oraz... (więcej)
 • -40% Sygnał
  od 14.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-02
  Druga powieść cyklu o niebezpiecznych perypetiach byłego żołnierza jednostek specjalnych. Emocjonująca historia i trzymająca w napięciu intryga, która nie pozwoli Ci zasnąć. Sam Dryden wiedzie spokojne życie w małym nadmorskim... (więcej)
 • -15% Amnezja
  od 27.94zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Pasjonujący thriller polityczny australijskiego pisarza, dwukrotnego laureata Nagrody Bookera. Jak młoda kobieta z australijskiej prowincji stała się wrogiem publicznym numer 1 w Ameryce? Gdy Gaby wpuszcza wirusa do australijskiego systemu... (więcej)
 • Najbardziej wyczekiwany thriller 2019 roku! Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym... (więcej)
 • -18% Bot
  od 29.40 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-03
  Tymur Korszak, młody i zdolny programista pracujący w firmie produkującej gry komputerowe, specjalizujący się w tworzeniu botów, pewnego dnia otrzymuje dziwne zlecenie – musi naprawić usterkę w botach, które skonstruował parę lat... (więcej)
 • od 22.30 zł Brak ofert - premiera: 2013-04-03
  Jack Ryan senior i Jack Ryan junior. Ojciec i syn. Pierwszy, były analityk i wicedyrektor CIA, były prezydent USA z ramienia Partii Republikańskiej, ponownie ubiega się o najwyższy urząd. Drugi, analityk w prywatnej kancelarii prawniczej... (więcej)
 • -35% Zamieć
  od 18.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-08-01
  Oxenford Medical, niewielka szkocka firma farmaceutyczna założona przez znanego mikrobiologa Stanleya Oxenforda, prowadzi badania nad zabójczymi wirusami, poszukując skutecznych szczepionek. Od pozytywnego wyniku testu nowego leku... (więcej)
 • od 28.40 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Na wyspie Parrish, u wybrzeży Wirginii, z dala od wścibskich oczu ulokowano pilnie strzeżony rządowy ośrodek psychiatryczny. To szpital dla byłych pracowników wywiadu, którzy są w posiadaniu ściśle poufnych informacji. Tak jak Hal Ambler... (więcej)
 • -20% Love
  od 19.92zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-02-17
  Trzymający w napięciu thriller psychologiczny, którego wydarzenia dzieją się we współczesnym Wrocławiu. Ina Fischer, młoda dziennikarka i autorka nie mająca żadnych zawodowych sukcesów na swoim koncie, wraca z wakacji... (więcej)
 • od 24.27zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-10-28
  Znany leksykograf, autor największego słownika języka angielskiego, Douglas Johnson znika w tajemniczych okolicznościach. Jego córka Anana rozpoczyna poszukiwania ojca. Wśród ludzi szerzy się dziwna epidemia niezrozumiałej mowy,... (więcej)
 • od 22.09zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-09-18
  Niech arteriami popłynie krew!Zaginięcie byłej dziewczyny, która najwidoczniej prowadziła podwójne życie, zapowiada początek koszmaru Szymona, trzydziestoletniego copywritera. Nagle piętrzą się dziwne przypadki, a nowi pracodawcy zdają... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-06-12
  Wstrząsający thriller medyczny, inspirowany prawdziwymi zdarzeniami Pomiędzy znieczuleniem a przebudzeniem są jeszcze mroczne szepty… Gdy pod wpływem hipnozy pacjentka wyjawia psychoterapeutce, Megan Wright, że jest ofiarą molestowania i... (więcej)
 •   Brak ofert
  Mount Dragon, tajny kompleks badawczy ukryty w pustynnej, odludnej części stanu Nowy Meksyk. Guy Carson i Susana Vabeza de Vaca przybyli do laboratorium, by pracować pośród najświetniejszych uczonych tego świata. Pod kierownictwem genialnego... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-21
  Nathan i Naomi to para niezależnych reporterów, znakomicie prosperujących dzięki żądnym sensacji mediom nowej ery. Łączy ich obsesja – na punkcie estetyki oraz... aparatów fotograficznych. Są kochankami, lecz to nie przeszkadza im ze... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-26
  MAGICZNA OPOWIEŚĆ O KSIĄŻKACH I NOWOCZESNYCH TECHNOLOGIACH, SZYFRACH, SPISKACH, PRZYJAŹNI I MIŁOŚCI Młody projektant stron internetowych Clay Jannon, nie mogąc znaleźć pracy w swojej branży, przyjmuje posadę w całodobowej księgarni... (więcej)
 • -23% Pandemia
  od 30.72zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-07-04
  Młoda kobieta traci przytomność w nowojorskim metrze i umiera w karetce wiozącej ją do szpitala. Istnieje podejrzenie, że zmarła była nosicielką niebezpiecznego wirusa.Podczas sekcji zwłok Jack Stapleton odkrywa, że kobieta miała... (więcej)
 • -23% Epidemia
  od 23.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-04-18
  Tajemnicza choroba rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Liczba jej ofiar rośnie lawino. Władze zaś nie potrafią znaleźć przyczyny tragedii, zataczającej coraz szersze kręgi. Zagadkę, z którą nie poradziły sobie największe... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: