Temat: tokio

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.95zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-03-24
  20 marca 1995 roku sekta Aum rozpyliła w tokijskim metrze trujący sarin. W wyniku zamachu, który w zamyśle miał być pierwszym krokiem do zbawczej apokalipsy, zginęło dwanaście osób, a co najmniej kilka tysięcy zostało rannych. Kilkaset... (więcej)
 • od 15.00 zł Brak ofert
  Marcin Bruczkowski wyjechał do Japonii na rok, a został na dziesięć lat. Jak twierdzi, zatrzymała go tam miłość do japońskiego piwa i łaźni koedukacyjnych. Jego pierwsza powieść, „Bezsenność w Tokio”, stała się... (więcej)
 • od 19.19zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2020-10-28
  Śmierć. Zemsta. Przeznaczenie   Ziemia, rok 2077. Globalne ocieplenie i zatrucie środowiska doprowadziły do szeregu katastrof naturalnych, życie jest możliwe tylko tam, gdzie wkracza technologia. Zdecydowana większość tych,... (więcej)
 • od 26.60zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-11-30
  „Wielki bazar kolejowy” jest zapisem czteromiesięcznej podróży autora z Londynu do Tokio i z powrotem, którą odbył w całości pociągiem, a właściwie wieloma pociągami, w tym słynnym Orient Expresem i koleją... (więcej)
 • od 18.84 zł Brak ofert
  "Nikt nie zauważył, kiedy James Yoshino przestał przychodzić do pracy. Prawie nikt. Michał Jachimczyk, grafik pracujący w małej japońskiej wytwórni płytowej, rusza na poszukiwanie zaginionego przyjaciela. Jeszcze nie wie, że w... (więcej)
 • od 18.64zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-10-12
  Japonia,  jeden z najbardziej legendarnych krajów świata! Kto nie słyszał o cudownie zdrowym japońskim jedzeniu, o samurajach, gejszach, japońskiej precyzji, uprzejmości, japońskich komiksach, grach i gigantycznie wielkich, nowoczesnych... (więcej)
 • -5% Tokio
  od 13.25zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Tokio to miasto, które nadaje rytm i kolor życiu Japonii oraz definiuje w znacznej mierze to, co dzieje się w japońskiej polityce, ekonomii, a także w świecie mody i szeroko pojętej kultury. Samo jednak nie daje się jednoznacznie... (więcej)
 • Kiedy walczą mężczyźni, wybuchają bomby i latają koktajle Mołotowa. Kiedy walczą mężczyźni, rozbrzmiewają fanfary i przypinane są ordery. Walka mężczyzn tworzy historię, o której można przeczytać w tysiącach książek. A walka... (więcej)
 • -15% Japonia
  od 9.35 zł Brak ofert
  Tokio jest najdziwniejszym miastem, w jakim się kiedykolwiek znalazłam. Ton najbardziej naszpikowane technologią miejsce na świecie, gdzie mieszkańcy podróżują pociągami mknącymi z prędkością 300 km/h, nocują w hotelach... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-07
  Każda dziewczyna ma swoją cenę... Stephanie chce zostać aktorką, ale nie stać jej na studia. Przyjeżdża do Tokio znęcona opowieściami przyjaciółek o łatwości zarabiania tam pieniędzy – wystarczy pracować jako hostessa i śmiać... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: