Temat: trudna przyjaźń

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.90zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2015-06-03
  Bez wątpienia najwyżej oceniana, najgłośniejsza, najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany bestseller # 1 w ponad 20 krajach świata, sprzedany w imponującej ilości ponad 10 milionów egzemplarzy. Poprzednia książka...(więcej)
 • Mattia i Alice. Ich losy splatają się w nowej szkole. Każde z nich nosi w sobie traumę z dzieciństwa, która uniemożliwia im normalne funkcjonowanie wśród rówieśników. Obydwoje są outsiderami, padają ofiarami szkolnej przemocy, mają...(więcej)
 • od 23.40 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-22
  Najmocniejsza powieść Katarzyny Michalak. Roztrzaskuje serce na kawałki, wzbudza skrajne emocje, wzrusza do łez. A przecież ta historia może się przydarzyć każdemu… Michał Sokołowski, młody i utalentowany chirurg oddany swojej pracy,...(więcej)
 • od 18.97zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-07-12
  Kiedyś były niemal jak siostry. Dorota wychowywana przez rozchwianą emocjonalnie samotną matkę i Natasza – córka alkoholika, pochodząca z pełnego przemocy domu. Dziś Dorota ułożyła sobie życie. Związana z przystojnym...(więcej)
 • od 16.92 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-25
  Królowa życia? Która z nas nie chciałaby nią być. Może jeszcze tego nie wiesz, ale możesz nią zostać. W każdej chwili swojego życia. Znajdując siłę w sobie samej. W tej książce znajdziesz opowieści o kobietach, które to...(więcej)
 • Co to są haszyszopenki? Czy Dzienniki gwiazdowe Lema wystarczą, by oderwać się od ziemi? I czy przed końcem wakacji dojdzie do ostatecznej rozprawy z ormowcem Trzynachą, osiedlowym wrogiem numer jeden? Debiutancka powieść Jarosława...(więcej)
 • Ava ma wspaniałe życie. Jej córka niebawem wyjdzie za mąż za odpowiedniego mężczyznę, syn odnosi sukcesy w szkolnej drużynie futbolowej, a firma męża świetnie prosperuje. Ona sama udziela się w kościelnej wspólnocie...(więcej)
 • od 22.04 zł Brak ofert
  Opowieść o trudnej drodze od traumatycznego dzieciństwa do miłości, szczęścia i spełnienia. Powieść powstała na podstawie raportu dla Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Opowiada o tragicznej sytuacji molestowanych dzieci w polskich...(więcej)
 • od 10.33zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-03-24
  Całkiem przypadkiem to historia miłosna osadzona w realiach małego miasteczka, pisana w formie sms. Sms-owe dialogi zdradzają siłę uczuć i niezwykłe przyciąganie bohaterów, niestety, nie wszystko jest tak proste, jak mogłoby...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: