Temat: ucieczka z domu

Znaleziono: 29 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.67zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-06-03
  Bernadette Fox nikomu nie jest obojętna. Dla męża jest partnerką, dla matek uczniów prywatnej  szkoły w Seattle - zakałą przynoszącą wstyd lokalnej społeczności,jest rewolucyjna architekt i po prostu matką. Lawina zdarzeń rusza, gdy... (więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-05-12
  Alaska – miejsce, gdzie dorastanie wygląda zupełnie inaczej. Ruth skrywa tajemnicę, która w końcu i tak wyjdzie na jaw. Dora nie jest pewna, czy kiedykolwiek ucieknie przed demonami własnego domu. Alyce próbuje pogodzić swoją pasję do... (więcej)
 • od 22.10zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2012-07-13
  Minęło sześć lat od czasu, kiedy Myron po raz ostatni bawił się w detektywa. U boku nowej dziewczyny - Ali Wilder - prowadzi spokojne i uporządkowane życie, zaś jego psychopatyczny przyjaciel Win, nie musi, jak dawniej, nieustannie... (więcej)
 • od 19.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-05-25
  Nowa książka autorki bestselleru „Jestem żoną szejka”. Ile trzeba zapłacić, żeby być wolną i kochaną? Życie nie oszczędza Sary. Rodzina gotuje jej prawdziwe piekło. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, która zaprasza ją na... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Jak sobie poradzisz kiedy na Twoich oczach świat rozsypuje się na kawałki? Co zrobisz kiedy wszystko idzie źle? Kiedy ból rozsadza Twoją duszę?Po prostu oddychasz. Dziesięć płytkich oddechów…Kilka lat temu życie... (więcej)
 • -25% Zamieć
  Szok i tajemnica. Kryminalna akcja. Pragnienie wolności. Miłosne uwikłania. Dlaczego niektórzy znikają? „Zamieć Adama Cioczka mnie zachwyciła. Lubię gubić się w zamieci jego bohaterów. Dobrze się tam czuję. W zamieci pragnienia... (więcej)
 • od 22.68zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-02
  Błyskotliwy debiut, połączenie Zaginionej Dziewczyny i Dziewczyny z Pociągu! Wciągająca historia, w której cukierkowe amerykańskie przedmieścia ukazują swoją mroczniejszą stronę, a idealnie panie domu chowają w swoich szafach... (więcej)
 • od 21.51 zł Brak ofert
  Debiut na miarę klasyków, łączący w sobie bogactwo języka Miguela Delibesa i siłę Cormaca McCarthy'ego. Powieść odniosła międzynarodowy sukces jeszcze przed publikacją w Hiszpanii. Chłopiec, który uciekł z domu, skulony w swojej... (więcej)
 • od 17.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-06-22
  Judyta, Klara i Eliza realizują swoje marzenia zgadzając się na trudne kompromisy i płacąc wysoką cenę na szczęście. Judyta Schraiber, Klara Stojnowska i Eliza Wiebracht wydają się szczęśliwe kiedy wiosną 1905 roku spotykają się w... (więcej)
 • od 19.95zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-10-06
  Namiętność aż do utraty tchu. Niebezpieczna i pełna intryg codzienność. Rodzina, która rani Cię najbardziej. Po tajemniczym wypadku November przeprowadza się z Nowego Jorku, ucieka przed despotyczną matką i tajemnicą z... (więcej)
 • od 18.50zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-01-23
  Powieść z serii Do utraty tchu Uroczo nieśmiała i niezwykle piękna Liz Hayesnie nie miała jakoś szczęścia do mężczyzn. Jej ojciec, mimo że najwspanialszy na świecie, zmarł wiele lat temu. Ten jedyny, w którym się bez pamięci... (więcej)
 • od 23.12zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-08-30
  Pięciu nastolatków z marzeniami.  Pięć dekad strachu. JEDNA MROCZNA PRAWDA. Glasgow, 1965 rok. Jack Mackay, nieustępliwy, uparcie dą ,żący do celu nastolatek, nie wyobraża sobie życia, które miałoby być nudne i... (więcej)
 • od 11.99zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Pasjonująca powieść o potrzebie ideałów, młodzieńczym buncie i konflikcie pokoleń. Tytułowa bohaterka mocno wierzy w swojego ojca. Tymczasem on, nieustraszony himalaista i bohater, boi się ryzyka na gruncie zawodowym. Zbuntowana Majka nie... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2012-09-19
    Mecenas Guido Guerrieri, samotnik, intelektualista i erudyta, a przede wszystkim specjalista od spraw karnych, otrzymuje kolejną delikatną sprawę do rozwiązania. Do jego kancelarii zgłaszają się zamożni państwo Ferraro. Pół roku... (więcej)
 • od 20.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-10
  Olivia Reed miała zaledwie piętnaście lat, kiedy opuściła rodzinne miasto Ocean Vista na wybrzeżu New Jersey. Dwadzieścia lat później, rozwiedziona i w psychicznym dołku, powraca tam ze swoją nastoletnią córką Carrie i ... (więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-03
  „Niepokorne” to trylogia opowiadająca o wyjątkowych kobietach, których zawiłe losy splatają się w scenerii młodopolskiego Krakowa. Eliza Pohorecka, Klara Stojnowska i Judyta Schraiber spełniają swoje marzenia kosztem wyrzeczeń i... (więcej)
 • od 17.47 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-02
  Drugi tom trylogii „Niepokorne” – opowiadającej o wyjątkowych kobietach, których zawiłe losy splatają się w scenerii młodopolskiego Krakowa. Eliza, Klara i Judyta spełniają swoje marzenia kosztem trudnych kompromisów, płacąc... (więcej)
 •   Brak ofert
  Sezon w Londynie to wspaniałe bale, rauty, przyjęcia. Lecz dla panny Juliett e Hamilton to strata czasu.Marzy o szerokim świecie, o przygodach. Więc kiedy nadarza się okazja, zakrada się na statek płynący do Ameryki…Kapitan Harrison... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-05
  Dzieciństwo po wojnie w idyllicznej miejscowości pielgrzymkowej Altötting. Ale historia, którą opowiada Andreas Altmann, nie jest o łasce albo cudach, lecz o brutalnej przemocy i niekończącym się strachu. Altmann wspomina z bezwzględną... (więcej)
 • od 18.08zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-02-01
  Język angielski Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ –... (więcej)
 • od 17.90 zł Brak ofert - premiera: 2019-08-28
  Matka Lidki pracuje w Bergamo we Włoszech. Co kilka miesięcy odjeżdża tam autobusem o 16.10, a Lidka zostaje w Cebulówce, zaczyna tęsknić i czekać na kolejny przyjazd mamy.  Kiedy dziadka, jedynego opiekuna dziewczyny, zabiera pogotowie,... (więcej)
 • od 23.60zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2012-06-13
  Małżeństwo po raz pierwszy to manifest niezależności młodej Belli Hertz, dziewczyny cokolwiek niefrasobliwej, ale z pewnością szczerej i pełnej wdzięku. To także pierwsza część obszernej kroniki jej małżeńskich przygód. Warszawa,... (więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-01-01
  Dramatyczne perypetie Pokotynki – młodej dziewczyny, która po kłótni z ojcem porzuca rodzinny dom. Od tej chwili musi radzić sobie sama. Los nie szczędzi jej kłopotów i rozczarowań. Pokotynka zmaga się z brutalną rzeczywistością.... (więcej)
 • od 8.49zobacz oferty z 19 księgarni - premiera: 2016-05-17
  Bohaterką Nieoswojonych ptaków jest dwudziestodwuletnia Tola. Dziewczyna pochodzi ze wsi, gdzie trafiła po śmierci rodziców jeszcze jako niemowlę. Została tam wychowana przez stryja, Kazimierza Łużyckiego. Opiekun całkowicie odizolował... (więcej)
 • od 30.00 zł Brak ofert
  Zdobywczyni międzynarodowej nagrody dla twórców thrillerów za najlepszy debiut powraca powieścią o kobiecie, która pomaga ludziom uwolnić się od demonów, nie potrafiąc uporać się z własną, mroczną przeszłością. Doktor... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: