Temat: uczucia

Znaleziono: 39 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 39.00zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2020-11-23
  Książka dla osób, które chcą być kochane.   To rzecz, jakiej świat nie widział, czyli esej w dialogu. Na temat, który dotyczy każdego. Temat, którego istotę uchwycić najtrudniej. Tak się zdarzyło, że... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-09-09
  Kowalska. Ta od Dąbrowskiej to opowieść o życiu literackim przedwojennego Lwowa i o czasach wojny. O powstaniu warszawskim, które Kowalscy przeżyli w stolicy. O odradzającym się po wojnie Wrocławiu. Ale przede wszystkim to... (więcej)
 • od 32.65zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-10-16
  Jak dorastać w ekstrawertycznym świecie? Pamiętaj, że spokojny temperament to ukryta supermoc! Introwertycy dokonują niewiarygodnych wyczynów z powodu swojego spokojnego temperamentu, a nie wbrew niemu. Akceptuj i ceń siebie –... (więcej)
 • od 27.22zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-10-17
  „Nevermoor” roztacza przed nami świat niesamowity, zupełnie nowy, magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia, smaku dodaje wyśmienity czarny humor, a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry’ego Pottera! Dawno, dawno temu w... (więcej)
 • od 23.68 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-28
  Podstawowa lektura dla każdego, kto pragnie stać się bardziej odporny na zranienie. Jak radzić sobie z odrzuceniem, poczuciem winy, porażką, stratą? Jak naprawić urazy psychologiczne tak typowe dla codziennego życia? Uczucia każdego z... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-08
  Poruszająca love story dla nastolatków, której nie da się zapomnieć. Autor zekranizowanych bestsellerowych 13 powodów, w Polsce sprzedano 100 tysięcy egzemplarzy tej książki. Sierra prowadzi podwójne życie, a jego rytm... (więcej)
 • od 23.33 zł Brak ofert - premiera: 2017-07-03
  Los oferuje Ci milion szans Ty decydujesz, którą wykorzystasz! Natasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i... (więcej)
 • od 24.61 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-22
  Jedna z najlepszych książek 2011 roku wg. „Publishers Weekly”. Nie byłoby tej całej historii, gdyby nie facet, rzecz jasna. Josh najpierw zepsuł w ich relacjach wszystko (totalnie!), a teraz jeszcze dał Emmie link do tego nieszczęsnego... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-21
  „Nie jestem zwykłym dzieckiem tylko dlatego, że nikt nie patrzy na mnie jak na zwykłe dziecko” – mówi o sobie August. I nie mija się z prawdą, bo przecież na widok „zwykłego” dziesięciolatka młodsze dzieci nie uciekają z... (więcej)
 • od 29.99 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-11
  Wszystko zaczyna się od SMS-a: Wylie, błagam, pomóż mi. Wylie nie rozmawiała z Cassie od ich ostatniej kłótni ponad tydzień temu. Ale to nieistotne. Cassie ma problemy, więc Wylie postanawia uratować swoją najlepszą przyjaciółkę... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-23
  Minął prawie rok od ostatnich Świąt, do Gwiazdki zostało tylko dwanaście dni… Dash i Lily są wciąż razem, ale czy są tacy sami? Nowy, optymistyczny bożonarodzeniowy romans Rachel Cohn i Davida Levithana, autorów bestellerów „New... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 48.30 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-02-13
  Jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego życia? Twoją odpowiedź na to pytanie można o wiele trafniej przewidzieć na podstawie odczuwanego przez ciebie zadowolenia z aktualnego bliskiego związku niż satysfakcji z jakiejkolwiek innej sfery... (więcej)
 • od 23.76 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-22
  Każdy dzień jest dla Rhiannon taki sam. Dziewczyna zaakceptowała swoje życie, wmówiła sobie, że zasługuje na takiego niezaangażowanego i humorzastego chłopaka, jakim jest Justin. Żyje według wytyczonych przez siebie zasad: Nie bądź... (więcej)
 • od 29.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-13
  Siedemnastoletnia Quinlan McKee ma osobliwe umiejętności i od lat z powodzeniem je wykorzystuje w równie osobliwy sposób. Dziewczyna odgrywa role zmarłych nastolatek, aby nieść pocieszenie ich rodzinom i przyjaciołom. Pomaga... (więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-15
  Trzy dziewczyny właśnie kończące szkołę średnią poznają się na idyllicznej wyspie, która zdaje się być rajem na ziemi, pełnym urokliwych sklepików z pamiątkami, dziewiczych plaż i bajecznych domów.  Każda z... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 30.18 zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2017-07-19
  „Widziałam, że nic i nikt nie stanie między Grace’ami. Głupotą byłoby próbować.” Pierwsza reguła w świecie magii Grace’ów mówi: jeśli bardzo, ale to bardzo czegoś pragniesz, to się wydarzy. Nieważne, za jaką cenę. W tym... (więcej)
 • od 24.32 zł Brak ofert - premiera: 2017-07-20
  Wydaje ci się, że Mary, Kat i Lillia nie mają nic do stracenia? Przemyśl to jeszcze raz… Chciały tylko naprawić krzywdy, które im wyrządzono. Odpowiedzieć ogniem za ogień. Ale raz wzniecone płomienie szaleją niepowstrzymane. Sieją... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.02 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2012-10-30
  Wielka bliskość emocjonalna, przeżywana przede wszystkim w związkach partnerskich i relacjach małżeńskich, czyni nas szczególnie podatnymi na zranienia. Potrzebujemy masek, aby się pod nimi chronić, a czasami nawet ukryć. ... (więcej)
 • od 20.74 zł Brak ofert - premiera: 2017-06-14
  ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY DWOJGIEM LUDZI LICZY SIĘ W EMOCJACH, A NIE W KILOMETRACH Owen mieszka w suterenie. Lucy na dwudziestym trzecim piętrze. Ale kiedy podczas fali upałów w Nowym Jorku wysiada prąd, odnajdują się po raz pierwszy: w... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.68 zobacz oferty z 9 księgarni
  Od czasu wielkiej nowojorskiej gry w wyzwania i narodzin uczucia między Dashem i Lily minął prawie rok. Mimo że zaczął się dla nich wspaniale, nie zawsze było łatwo. Ukochany dziadek Lily przeżył zawał serca i z trudem powraca do... (więcej)
 • od 18.48zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-02-27
  Czasem, gdy czujemy się bezgranicznie samotni, świat w magiczny sposób się na nas otwiera Moja przyjaźń z Franny zakończyła się najgorzej, jak to możliwe. Gdybym tylko wiedziała, przeprosiłabym ją za to, co się między nami... (więcej)
 •   Brak ofert
  Ivy ma wszystko – urodę, talent, przyjaciół i przystojnego chłopaka. Jednak wizja świetlanej przyszłości rozpada się, gdy ukochany ginie w wypadku. Rozpacz po stracie bliskiej osoby to nie jedyny problem, z którym musi sobie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 35.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Peyton MacGruder, dziennikarka "Tampa Times" otrzymuje od nieznanej kobiety kartkę z wiadomością pochodzącą z samolotu, który rozbił się przed kilkoma dniami u wybrzeży Florydy. Wiadomość to tylko pięć słów oraz inicjały imienia... (więcej)
 • Ćwiczenia duchowne św. Ignacego Loyoli dają pełniejsze poznanie siebie. Jest to dzisiaj tym ważniejsze, że człowiek współczesny wskutek nastawienia na to, co widzialne i doczesne, nie umie wchodzić w siebie, by poznać swą prawdziwą... (więcej)
 • od 30.49zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2022-09-15
  Brat staje się zdrajcą. Ukochany wrogiem. Ona musi odnaleźć siłę, by stawić czoło wojnie. Jak dużo można poświęcić dla miłości? To spotkanie odmieni całe jej życie. Marta, młoda Ślązaczka, podczas nocy sylwestrowej zakochuje... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: