Temat: ukrywanie się

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 30.72zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-08-02
  Koedycja z wydawnictwem Agora. „Lem. Życie nie z tej ziemi” to pierwsza w Polsce biografia autora „Cyberiady”. Korzystając z niepublikowanych dotąd źródeł, Orliński wyjaśnia duże i małe, poważne i zabawne tajemnice z życia... (więcej)
 • od 27.88 zł Brak ofert - premiera: 2017-06-14
  Cora jest niewolnicą w trzecim pokoleniu na plantacji bawełny w stanie Georgia. Jej życie nie jest łatwe, a będzie jeszcze gorzej, bo lada moment z dziecka stanie się kobietą. Kiedy Ceasar, najnowszy nabytek z Wirginii, opowiada jej o... (więcej)
 • od 27.64zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-03-28
  Twarze bohaterów Mikołaja Grynberga, od lat fotografowane przez niego i składane w albumach, po raz pierwszy przemówiły. Językiem, który w nich tylko żyje i z nimi odejdzie. Mówią o żydowskim losie splątanym z polskością, uwięzionym... (więcej)
 • od 23.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Najgłośniejsza książka Romy Ligockiej Impulsem do napisania tej tak dobrze odebranej przez czytelników książki, była postać dziewczynki w czerwonym płaszczyku z filmu "Lista Schindlera", w której Roma Ligocka rozpoznała samą siebie. Z... (więcej)
 • od 17.93 zł Brak ofert - premiera: 2012-03-14
  Książka ukazuje się w ramach międzywydawniczej serii współczesnej literatury niemieckojęzycznej KROKI/SCHRITTE. Seria, zapoczątkowana w 2005 roku przez fundację S. Fischer Stiftung i Pełnomocnika Rządu Republiki Federalnej Niemiec ds.... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Nora Roberts bezkonkurencyjnie łączy sensację w najlepszym wydaniu z namiętnym romansem Booklist Elizabeth Fitch, niezwykle inteligentna, posłuszna i pilna szesnastolatka żyje według zasad ustanowionych przez zimną, apodyktyczną matkę.... (więcej)
 • -35% Zamieć
  od 18.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-08-01
  Oxenford Medical, niewielka szkocka firma farmaceutyczna założona przez znanego mikrobiologa Stanleya Oxenforda, prowadzi badania nad zabójczymi wirusami, poszukując skutecznych szczepionek. Od pozytywnego wyniku testu nowego leku... (więcej)
 • od 19.00zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-14
  Louise Doughty, autorka Mrocznego zaułka, napisała nowy mistrzowski thriller o szpiegostwie, miłości i odkupieniu. Oni przychodzą tylko wtedy, kiedy się boisz. John Harper ukrywa się w odosobnionej chacie na tropikalnej wyspie.... (więcej)
 • od 16.78zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-09-22
  „Berlin, późne lato” to historia o miłości teoretycznie niemożliwej, między dwojgiem ludzi, których dzieli wszystko. Opowieść o trudnych decyzjach i ich konsekwencjach, poświęceniu, zaufaniu i bezsilności jednostki wobec... (więcej)
 •   Brak ofert
  Bestsellerowa autobiografia Krystyny Chiger, która w czasie II wojny światowej wraz z grupą uciekinierów z getta przetrwała 14 miesięcy we lwowskich kanałach. Tę prawdziwą historię opowiada  film Agnieszki Holland W CIEMNOŚCI z wybitną... (więcej)
 • od 10.26zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2012-08-18
    Celina Shelley, wzorem sióstr, Meg i Belli, ucieka z rodzinnego domu od rygorystycznego ojca, anglikańskiego pastora. Jedzie do Londynu, gdzie mieszka Clara, siostra jej nieżyjącej matki. Na miejscu okazuje się jednak, że prowadzi ona dom... (więcej)
 • -20% Uśpienie
  od 28.80zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-05-20
  Trzymająca w ogromnym napięciu opowieść o naszej współczesności naznaczonej narcyzmem i brakiem ograniczeń, a także historia miłości zdolnej przezwyciężyć ciemność. Osiemnastoletni Samuel mimo woli utrudnia transakcję w branży... (więcej)
 • od 27.88zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-10-02
  Poruszająca historia opowiedziana prosto z serca o tym, jak tajemnice mogą pogrzebać i zniszczyć nasze życie, nawet jeśli wierzymy, że chronimy tych, których kochamy.   Dla wszystkich, którzy ją znają, Annalise Decker... (więcej)
 • Pierwszy oraz drugi tom bestsellerowej serii "Dzieci Cienie" w jednym woluminie. Niedaleka przyszłość, na światem ciąży widmo głodu. Rząd ustanawia Prawo Populacyjne, które zakazuje rodzinom posiadania więcej niż dwojga dzieci, jednak... (więcej)
 • Niedaleka przyszłość, na światem ciąży widmo głodu. Rząd ustanawia Prawo Populacyjne, które zakazuje rodzinom posiadania więcej niż dwojga dzieci. Wiele dzieci wychowuje się nielegalnie, w ukryciu, z dala od rówieśników, zabaw,... (więcej)
 • -20% Porachunki
  od 22.40 zł Brak ofert
  PORTRET SKRUSZONEGO GANGSTERA I JEGO RODZINY W KRZYWYM ZWIERCIADLE Do domu w pewnym sennym miasteczku w Normandii wprowadza się amerykańska rodzina Blake’ów. Głowa rodziny, Fred Blake, jest pisarzem i zbiera materiały do książki o... (więcej)
 • od 24.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-13
  Miasteczko Holton Mills w amerykańskim stanie New Hampshire. Nadchodzi koniec lata i wakacji. Zbliża się upalny długi weekend z okazji Święta Pracy. 13-letni samotnik Henry spędza czas głównie na oglądaniu telewizji, czytaniu i... (więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert
  "Historia, która wstrząsnęła Szwecją. Rozdzierająca serce i brutalna" - Tidningen kulturen "Czy to nowy Stieg Larsson? Ta świetnie napisana, porywająca powieść to doskonały materiał na bestseller" - litteratursiden.dk Yi Young w... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: