Temat: utrata dziecka

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28.80zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-10-26
  Dobrzy ludzie i ich złe wybory. Fatalna decyzja podjęta w pogoni za szczęściem i w imię miłości, ale wbrew wszelkiemu rozsądkowi, zmienia życie głównych bohaterów, ale nie tylko ich… Jest rok 1920. Tom Sherbourne,... (więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2012-06-13
  "Pamiętam cię" to dwie równoległe historie, opowiadane naprzemiennie. O ile wątek drugi zaczyna się zgodnie z regułami kryminału, o tyle pierwsza historia od początku przypomina horror. Obie opowieści w pewnym momencie łączą się... (więcej)
 • od 21.90zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2013-09-20
  Nagrodzona Whitbread Award powieść czołowego brytyjskiego prozaika. Wzruszająca i niezwykła. Poruszające studium bólu i radzenia sobie z cierpieniem. Jedna chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana, niemal na oczach... (więcej)
 • od 21.56zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-04-02
  Anna, urzędniczka po czterdziestce, mieszka z matką, z którą nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Elżbieta jest szczęśliwą żoną i współwłaścicielką rodzinnego biznesu, a Izabela rozpieszczoną przez życie córką wziętego... (więcej)
 • od 17.31zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-09
  Claudia i Garth tworzyli idealną parę. Młodzi, szczęśliwi, bardzo zakochani, ze śmiałymi planami na przyszłość. Jednak osobista tragedia niemal zniszczyła ich związek. Stracili dziecko. Wkrótce szereg przypadków sprawił, że... (więcej)
 • od 10.58zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-01-13
  Dwie kobiety, wielkie emocje, wspomnienia i współczesna Rosja w tle – to elementy składające się na najnowszą książkę wydawnictwa Papierowy Motyl. Kilka lat ogromnego bólu i wspomnień. Wcześniej na wielu rzeczach im... (więcej)
 • od 26.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-25
  Nie wszyscy są zgodni co do tego, że syndrom postaborcyjny istnieje. Nie da się jednak zanegować cierpienia – milczącego, paraliżującego, wtrącającego w otchłań depresji – przeżywanego przez wiele kobiet, które zdecydowały się... (więcej)
 • od 7.92 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-24
  Przejmująca historia chłopca, który utknął w spektrum autyzmu.   W świecie pełnym człowieczeństwa, społecznej odpowiedzialności i deklarowanej miłości bliźniego, w poukładanej Polsce XXI wieku Krystian Głuszko zaznał... (więcej)
 • od 7.99zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-10-27
  Australijski milioner Samuel Bishop miał wszystko, czego potrzeba do szczęścia: pieniądze, dobrze prosperującą firmę i kochającą żonę. Ich relacje zmieniły się, gdy Laura poroniła. Po pewnym czasie wystąpiła o rozwód.... (więcej)
 • Po ryzykownej ciąży i narodzeniu pięknej dziewczynki... przychodzi śmierć w kołysce! Dla matki rozpoczyna się długi okres dochodzenia do siebie, a pomiędzy dwoma ekstremalnymi punktami tego doświadczenia następuje pielgrzymka do Lourdes... (więcej)
 • Jana Kochanowskiego uważa się za twórcę polskiego języka literackiego. Posługiwał się bowiem po mistrzowsku nie tylko łaciną, ale także polszczyzną, co w XVI w. nie było jeszcze oczywiste. W rodzimym języku poeta z Czarnolasu napisał... (więcej)
 • od 7.99zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-06-13
  Melanie Masterson we wczesnym dzieciństwie straciła wszystkie bliskie osoby. Dopiero ukochany mąż Forde pozwolił jej uwierzyć, że znów będzie szczęśliwa. Jednak gdy na skutek wypadku poroniła, załamała się i odeszła. Lecz Forde kocha... (więcej)
 • od 23.93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-06-29
  Życie Danny’ego się rozpada. Został samotnym ojcem jedenastoletniego Willa, który nie odezwał się od czasu śmierci matki w wypadku samochodowym rok wcześniej. Na domiar złego Danny’ego właśnie zwolnili z pracy i popada w coraz... (więcej)
 • od 23.16zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-11-24
  Sarah budzi się po wypadku samochodowym z amnezją. Przy jej łóżku pojawia się nieznajomy mężczyzna i domaga się wyjaśnień, dlaczego przed siedmioma miesiącami opuściła go, zabierając ich wspólne dziecko. Sarah ma tylko przebłyski... (więcej)
 • od 22.13zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-05-04
  Karolina, po tragicznej śmierci męża i utracie dziecka, długo nie może dojść do siebie. Zachęcona przez przyjaciółkę, Sylwię, postanawia przelać swoje emocje na kartki książki. Pomysł okazuje się strzałem w dziesiątkę, a Karola... (więcej)
 • od 20.18 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-19
      Rozpacz i szaleństwo. Czy przywiodą do zbrodni? Katania, sycylijskie miasto u podnóży Etny. Przykładne małżeństwo z klasy średniej oczekuje na przyjazd młodziutkiej pomocy domowej, Ukrainki. Podczas gdy mąż oddaje się głównie... (więcej)
 • Ci mężczyźni spotkali się z powodu przeżytej tragedii, ale potrafili stworzyć niezwykłą więź i grupę wsparcia. Wraz z upływem czasu nauczyli się sobie pomagać i odbudowywać własne życie. Dzięki ich często gorzkim, ale zabarwionym... (więcej)
 • -20% Spięcie
  od 23.92zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-03-01
  Spięcie to powieść pełna zapierających dech w piersiach zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To niezwykła opowieść o silnych więzach, które łączą nas z najbliższymi i sekretach, których... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: