Temat: włochy północne

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Przedstawiamy 1. tom z nadzwyczajnej włoskiej serii kryminałów. W „Ekspedientkach z Treviso”, „Pingwinach z grilla”, „Buffallo Billu w Wenecji”, „Póki jest prosecco, póty jest nadzieja” (ekranizacja tej powieści w Polsce... (więcej)
 • od 13.65zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-03-28
  W Śmierci w La Fenice, pierwszej powieści z tego bardzo poczytnego cyklu, Donna Leon zapoznała czytelników z wytwornym i okrutnym światem opery oraz z jedną z najznakomitszych żyjących włoskich sopranistek, Flavią Petrelli. Teraz Flavia... (więcej)
 • od 17.50zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-04-25
  Wenecki inspektor, komisarz Brunetti rozwiązywał już w swojej karierze bardzo różne sprawy: od szokujących zbrodni, po drobne przestępstwa. Jednak w „Wodach wiecznej młodości” pochłonie go sprawa, co do której nie wiadomo nawet, czy... (więcej)
 • od 35.62 zł Brak ofert
  Gdzie w Rzymie podają najlepsze espresso, dlaczego nie wypada zamawiać cappuccino po 14.00 i z jakiego powodu mali chłopcy błagają czasem, by zawieźć ich policyjnym autem na komisariat? Jak Kenijczycy przekonują do posiadania wielu żon, a... (więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert
  Rok 1962. Gdzieś na skalistym odcinku skąpanego w słońcu wybrzeża Włoch młody hotelarz, zatopiony w marzeniach, spogląda na rozświetlone wody Morza Liguryjskiego.  Widzi,  jak łodzią przybliża się ku niemu zjawa: smukła jasnowłosa... (więcej)
 • Wybitna pianistka, laureatka międzynarodowych konkursów w Warszawie, Berlinie, Bolzano i Rio de Janeiro, koncertowała na wszystkich kontynentach oprócz Afryki. Odsłania w swoim pamiętniku kulisy zawodu artystycznego, opisuje znajomość ze... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: