Temat: walka dobra ze z������em

Znaleziono: 842 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 10.00zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-03-30
  W świecie, gdzie puszczą włada leszy, w jeziorze żyją topielce, a nocami wśród chat przemykają zmory i strzygonie, młodziutka Venda musi stanąć na straży bezpieczeństwa mieszkańców Wilczej Doliny. Przyjdzie jej mierzyć się nie tylko... (więcej)
 • Lodowy smok był przerażającą, legendarną istotą. Nikomu dotąd nie udało się oswoić takiego smoka. Tam, gdzie przeleciał, zostawiał za sobą zimne pustkowie i zamarzniętą ziemię. Ale Adara nie czuła strachu, była bowiem zimowym... (więcej)
 • Trzecia część bestsellerowego "Szklanego Tronu"! Celaena Sardothien przeżyła już wiele – brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie się jej zmierzyć z własnymi demonami, z... (więcej)
 • od 19.80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-13
  Sądzony za zbrodnię, której nie popełnił, Fletcher musi stawić czoła niesprawiedliwej Inkwizycji oraz wziąć udział w ważnej dla bezpieczeństwa królestwa misji zleconej przez samego króla Hominum. Wyprawa prowadzi na terytorium Orków,... (więcej)
 • od 33.20 zł Brak ofert
  W Mechanicznym Aniele dowiesz się co się wydarzyło 100 lat przed historią opisaną w Mieście Kości, Mieście Szkła i Mieście Popiołów. Poznasz rodzinną tajemnicę Clary Fray i genezę buntu Valentine... A to tylko początek... Magia jest... (więcej)
 • od 26.53zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-03-30
  Kolejna, trzecia już część z serii Kampanie cienia autorstwa Django Wexlera. Porywająca lektura fantasy, kontynuująca wydarzenia zapoczątkowane w  Tysiącu imion i Mrocznym tronie. Vordan stanęło w ogniu walk. Po śmierci króla... (więcej)
 • od 25.26zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-06-28
  OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE   Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich... (więcej)
 • od 31.43zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-10
  Król Simon i królowa Miriamele dzierżą Wielkie Berło Osten Ard od trzech dziesięcioleci. Razem brali udział w wielu wojnach, żadna jednak nie była tak tragiczna jak ta, w której zwyciężyli we wczesnej młodości: wojna z nieumarłym... (więcej)
 • od 33.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Głośny debiut, który tygodniami utrzymywał się na szwedzkiej liście bestsellerów, a prawa do jego wydania sprzedano do trzydziestu krajów!   Mija rok od tragicznego zamachu na życie króla Szwecji, Gustawa III. Następca tronu jest... (więcej)
 • od 21.55 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-14
  Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce… Seria, która zachwyci fanów Star Wars. Obowiązkowa lektura dla tych, z którymi jest Moc… Wartka akcja, ciekawie skonstruowane postaci, fascynujące światy i odwieczna... (więcej)
 • od 21.55 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-18
  Oficjalna adaptacja książkowa najnowszego filmu z serii Star Wars. W środku wkładka ze zdjęciami z filmu! Luke Skywalker przepadł bez wieści.  Pod jego nieobecność na zgliszczach Imperium wyrósł złowrogi NOWY PORZĄDEK, który nie... (więcej)
 • od 24.63 zł Brak ofert - premiera: 2018-09-17
  Od wydarzeń przedstawionych w minęło pięć lat. Sojusz Rebeliantów Powrocie Jedi zniszczył Gwiazdę Śmierci, pokonał Imperatora oraz Dartha Vadera i przegnał resztki starej floty Imperium na odległy skraj galaktyki. Księżniczka Leia... (więcej)
 • od 27.71 zł Brak ofert - premiera: 2019-05-15
  Han Solo i jego przyjaciel Lando Calrissian zdobywają informację o miejscu ukrycia zaginionej gwiezdnej floty katańskiej. Przejęcie dwustu pancerników może przechylić szalę zwycięstwa na stronę Republiki prowadzącej wojnę z siłami... (więcej)
 • od 22.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-08-23
  Korytarz staje się coraz węższy, cesarstwo od wschodu zaatakowali Scithrowlanie, od zachodu zaś Durnijczycy. Na wszystkich frontach armie cesarza są w odwrocie.Nawet taka wojowniczka jak Nona nie zdoła odwrócić losów wojny. Statkowe serca... (więcej)
 • od 11.13zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-11-25
  W piątym tomie śledzimy pasjonującą historię ucieczki z Kalormenu do Narnii dzielnego chłopca Szasty, pięknej księżniczki Arawis oraz ich niezwykłych towarzyszy, mówiących koni: Briego i Hwin. Dla wszytskich będzie to niezwykła... (więcej)
 • od 11.13zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-11-25
  W szóstym tomie cyklu poznajemy przygody dwójki przyjaciół, Digory'ego i Poli, którzy przeniesieni zostają niespodziewanie z Londynu do Innego Świata. Spotykają tam złą czarownicę Jadis, ale przede wszystkim stają się świadkami... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Walczący o przetrwanie ludzie kontra obcy. Ciąg dalszy wydarzeń znanych czytelnikom z powieści Światło Cieni. Kosmici, lecz nie tacy jakich zwykle wyobrażamy sobie zastanawiając się nad życiem innych istot inteligentnych we... (więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert
  Przed tysiącami lat ludzie powierzyli swój los sztucznej inteligencji. Teraz chcą odzyskać wolność. Wysoko znad planety Harmonia spogląda Naddusza i bacznie obserwuje. Jego zadanie od wielu tysięcy lat jest takie samo – chronić... (więcej)
 • -25% Serce Lodu
  od 22.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-03-15
  Zdarzyło się niewyobrażalne.Na dalekim południu starożytnego Świętego Kontynentu dzikie plemiona pierwszy raz w historii zjednoczyły się, by wspólnie wystąpić przeciw osadnikom i Kościołowi. Kolejne miasta znikają pod naporem armii... (więcej)
 • od 37.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-10-30
  Trudi Canavan, autorka bestsellerowej Trylogii Czarnego Maga, rozpoczyna nowy cykl fantasy, umiejscowiony w klasycznym świecie magii, herosów, bogów i zakazanej miłości. Kiedy Auraya została wybrana na kapłankę, nie wierzyła, że po... (więcej)
 • od 25.42zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-06-08
  Kolejna powieść z uniwersum Warcrafta. Przed wieloma wiekami Illidan, nocny elf i czarownik, dostał się w szeregi Płonącego Legionu, aby udaremnić inwazję demonów na Azeroth. Towarzysze jednak, zamiast widzieć w nim bohatera,... (więcej)
 • W życiu znanych nam z tomu Lew, Czarownica i stara szafa bohaterów upłynąl rok, w świecie Narnii natomiast 1300 lat!  Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja - młodzi bohaterowie opowieści - spieszą na pomoc prawowitemu władcy... (więcej)
 • -22% Służące
  od 22.62zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-09-05
  Służące – wspaniała, budzące duże emocje powieść, szturmem zdobyła serca czytelniczek na całym świecie. Pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w lutym 2009 roku, a już latem, przez sześć tygodni, niepokonanie triumfowała na... (więcej)
 • od 31.60 zł Brak ofert
  W magicznym podziemnym świecie wiktoriańskiego Londynu Tessa znalazła bezpieczne schronienie u Nocnych Łowców. Jednakże bezpieczeństwo okazuje się nietrwałe, kiedy grupa podstępnych członków Clave zaczyna spiskować, żeby odsunąć jej... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Mroczna sieć zaczyna się zaciskać wokół Nocnych Łowców z Instytutu Londyńskiego. Mortmain planuje wykorzystać swoje Piekielne Maszyny, armię bezlitosnych automatów, żeby zniszczyć Nocnych Łowców. Potrzebuje jeszcze tylko... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: