Temat: wenecja

Znaleziono: 57 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -30% Kandyd
  Kandyd, czyli optymizm oświeceniowa satyryczna powiastka filozoficzna francuskiego filozofa Voltaire'a, po raz pierwszy wydana w 1759 r. Tytułowy bohater, Kandyd, który na początku powiastki żyje w cieplarnianych warunkach ("raju ziemskim") na...(więcej)
 • od 30.07 zł Brak ofert
  Wydawca Pięćdziesięciu twarzy Greya poleca nową zmysłową trylogię! Gdyby dało się uchwycić przyjemność, Elena robiłaby to oczami. 29-latka, piękna i niewinna, nie wie, czym jest namiętność. Jej świat to sztuka i barwy, jak te...(więcej)
 • Wenecja, Rzym, Sycylia: Podróż w poszukiwaniu namiętności. Kobieta, która nie zaznała miłości I mężczyzna z mroczną przeszłością… Elena zrobiła krok naprzód. Dni szaleńczej namiętności, które przeżyła z Leonardo, sprawiły,...(więcej)
 • Gdyby dało się uchwycić przyjemność, Elena robiłaby to oczami. 29-latka, piękna i niewinna, nie wie, czym jest namiętność. Jej świat to sztuka i barwy, jak te tworzące fresk, którego restauracji podejmuje się w Wenecji, magicznym...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-01-31
  Wszyscy kochamy powieści o miłości… Dziennikarka Izabela Oster z dnia na dzień rzuca pracę w telewizji. Nie wszystko jednak toczy się po jej myśli. Nowe oferty pracy nie spływają, a pracodawcy nie pukają do jej drzwi. Na szczęście...(więcej)
 • od 19.31zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-07-15
  Towarzyska, uśmiechnięta, oddana rodzinie i pochłonięta pracą Addolorata Martinelli ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Tak w każdym razie wygląda to z zewnątrz. Mąż, dziecko, praca w restauracji odziedziczonej po ojcu. W...(więcej)
 • Cenzo to prosty rybak usiłujący przeczekać na uboczu do końca wojny. Stara się nie rzucać w oczy, łowiąc ryby w lagunach u północnych wybrzeży Włoch. Pewnego wieczoru w jego sieci zaplątuje się młoda kobieta.Giulia jest włoską...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: