Temat: wiedźma

Znaleziono: 28 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-11-21
  Trzymająca w napięciu, wypełniona akcją powieść w mistrzowski sposób łącząca elementy cyperpunku i steampunku. Na ruinach cywilizacji dochodzi do starcia dwóch mocarstw; w jednym, zwanym Królestwem, żądzą racjonalizm,... (więcej)
 • od 20.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-21
  Najgłośniejsza pisarka młodego pokolenia swoją najnowszą książkę kieruje do wszystkich pokoleń.  Jak zostałam wiedźmą to uniwersalna i nowoczesna opowieść o walce dobra ze złem w świecie gadżetów, sztucznych pragnień i chęci... (więcej)
 • od 21.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-03-13
  Bezlitosnej walki ciąg dalszy. Stal przeciwko magii, para przeciwko czarom. Dwa narody: racjonalni wyznawcy technicznego postępu z Królestwa i kierujący się głównie emocjami, ufający magii mieszkańcy Północy. Jedna... (więcej)
 • Rozpalający wyobraźnię świat słowiańskich wierzeń Diabły, szatany, biesy… Czarownice, wiedźmy, strzygi… Jak by ich nie nazwać - zawsze wzbudzały emocje i przerażały ludzi, towarzysząc im od wieków. Autor, dzięki próbie... (więcej)
 • od 26.67zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2016-03-31
  Zdecyduj, kogo zabić, komu ufać, a kogo kochać. Harry Potter to fikcja. Czarodzieje wcale nie są dobrzy. A osamotnionym chłopakiem obdarzonym niezwykłymi zdolnościami nikt nie ma zamiaru się opiekować, za to każdy chętnie wykorzysta... (więcej)
 • od 24.63 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-31
  Nieoczekiwany, poruszający do głębi finał śmiertelnej walki czarodziejów.Po zjedzeniu serca ojca Natan znowu musi się ukrywać. Wie, że dysponuje potężniejszą mocą niż większość magów i tylko on może zakończyć wyniszczającą... (więcej)
 • „Dobrze, że nie żyjemy w tamtym ponurym okresie ciemnoty i zacofania” – te słowa profesora Bohdana Baranowskiego odpowiednio określają opisywane w książce wydarzenia i przedstawianych w niej ludzi. Wiek XVII i XVIII w Polsce to czas,... (więcej)
 • Kiedy Cardan, Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni, usłyszał historię chłopca, który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baśń o nim samym? Czy słowa trollowej... (więcej)
 • od 24.02zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-15
  Niezwykła książka poświęcona procesom czarownic na ziemiach polskich! Strach przed diabłem i złymi mocami stanowił przez wieki nieodłączny atrybut cywilizacji chrześcijańskiej. Wierzono w zabobony, jak również skuteczność... (więcej)
 • od 23.41 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Nim umarła, macocha Briony dobrze zadbała, by dziewczyna obarczyła się winą za wszystkie nieszczęścia w rodzinie. I teraz poczucie winy przywarło do Briony tak mocno, że stało się wręcz jej drugą skórą. Dziewczyna często ucieka na... (więcej)
 • -23% Zła krew
  od 24.63 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-03
  Wydarzenie targów w Bolonii, przed premierą tłumaczone na 47 języków! Wola przetrwania, która pokonuje wszelkie przeciwności. Współczesny świat, w którym obok ludzi żyją wiedźmy – dobre białe oraz złe czarne. Piętnastoletni Nathan... (więcej)
 • od 5.20zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2012-05-04
  Szanowni Państwo, Kochane Dzieci! Zbliża się czas chłodnych jesiennych wieczorów. Ostatnie, kolorowe liście spadną wkrótce z drzew, zapadnie zmrok. Dobrym sposobem na ogrzanie i zapełnienie wolnego czasu, może być... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2012-05-04
  Powieść dla dzieci i nie tylko.Znajdziecie w niej mrożące krew w żyłach przygody, tajemnicze przepowiednie, podziemne labirynty i buzujące jeziora lawy.Czyhają tam na was niebezpieczne zwierzęta, groźne wiedźmy i zrzędliwe... (więcej)
 • od 8.50zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-05-14
  Bajeczki dla dzieci z morałem. Wiedźma Natasza okazuje się być dobrotliwą i dającą nauki, jak dobrze postępować. Piękny kodeks dla najmłodszych. Przykłady znane nam wszystkim, jak to nie chce się pracować, chodzić do szkoły i co... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2016-03-04
  Druga część dobrego fantasy. Obdarzony niezwykłymi umiejętnościami uzdrowiciel potrafi leczyć nie tylko rany fizyczne, ale też smutek, zmartwienia, potrafi też spowalniać starzenie się swoich najbliższych i mieszkańców wioski. Z tego... (więcej)
 • -29% Wiedźma
  Budząca grozę Opowieść o niewyjaśnionym do dziś fenomenie znanym jako Wiedźma Bellów W latach 1817-21 w Robertson County w stanie Tennessee, w domu Bellów, miały miejsce paranormalne manifestacje niewidzialnej istoty. Okazało się,... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-04-14
  „Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…” Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 22.33 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2021-09-29
  Gdy wieczność pochłania świat, ostatnią nadzieją są wiedźmy… Kiedy Dalia poznaje właściciela antykwariatu, Radowoja, oraz jego młodszego brata Teowoja, jej życie z dnia na dzień się zmienia. To od nich dowiaduje się, że jest... (więcej)
 • od 24.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-01
  Położone w pięknej scenerii dzikiej przyrody Wrzosowiska to miejscowość urokliwa, choć – podobnie jak pobliskie Czartowe Pole – owiana tajemnicą. To właśnie tu, w samym sercu Zamojszczyzny, wśród małych kapliczek oraz licznych... (więcej)
 • od 22.40 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-10
  Pięcioro Wojowników Nocy, podobnie jak ich przodkowie kilkaset lat wcześniej, musi zmierzyć się z wcielonym złem – Isabel Gowdie, przebudzoną służebnicą szatana. Potężna wiedźma, korzystając z usług Nosicieli, rozprzestrzenia... (więcej)
 • od 23.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-12
  Miasto ogarnia panika. Grozę potęgują kolejne morderstwa, gwałtownie wzrastająca fala samobójstw i bestialski akt kanibalizmu. Młoda, ambitna podkomisarz wraz ze swoim partnerem usiłuje rozwikłać piętrzące się sprawy, jednak złu,... (więcej)
 • -35% Wij
  Na początku wypada ostrzec, by osoby o słabych nerwach nie czytały książki przed snem. Kim jest tytułowy Wij, autor informuje już w słowie wstępnym, z pierwszych stron powieści dowiadujemy się też o dziwnych zwyczajach ukraińskich... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-11-06
  Horror z piekła rodem to powieść Beaty Cwirko-Godyckiej, która na kartach książki snuje straszną, ale i intrygującą historię o romansie dojrzałego mężczyzny z młodą kobietą. Jest to opowieść o czarach i kontaktach z demonami... (więcej)
 • od 11.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-05-05
  Treść Zamczyska zła rozgrywa się w większości na zamku, który jest siedzibą zła. W nim znajduje się zejście do czeluści piekielnych. Król i królowa są głównymi bohaterami, a potem córka, która... (więcej)
 • od 6.42zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-08-04
  Niegrzeczna księżniczka to panna niepokorna i przebojowa, robiąca wokół siebie mnóstwo zamieszania. W takiej pannie zakochuje się pewien odważny rycerz, latający na tęczoskrzydłym smoku. Po ślubie lądują razem w jego zamku.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: