Temat: wiejska społeczność

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.54zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Nowa powieść Olgi Tokarczuk! Thriller moralny, który do ostatniej strony trzyma w napięciu. Akcja rozgrywa się w Kotlinie Kłodzkiej. Główną bohaterką jest Janina Duszejko – kiedyś inżynier mostów, dziś wiejska...(więcej)
 • -16% Zadry
  od 25.12zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-09-27
  Dramatyczne losy ludzi wplątanych w tryby powojennej historii Zadry to saga opowiadająca o losach trzech rodzin przybywających na Pomorze Zachodnie z różnych stron Polski. W tym dzikim miejscu bohaterowie usiłują na nowo ułożyć sobie...(więcej)
 • od 22.55zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-10-20
  Związek Radziecki w czasie zimnej wojny, oraz zwykli mieszkańcy tych ziem widziani oczyma zachodniego podróżnika. Książka jest połączeniem pasjonującego reportażu i sugestywnego albumu, autorstwa amerykańskiego powieściopisarza i...(więcej)
 • od 13.99 zł Brak ofert
  Zmęczona miejską gonitwą Agatha Raisin zamyka dochodową firmę w Londynie i przechodzi na wcześniejszą emeryturę, żeby zasmakować spokojnego życia w cichej wiosce Carsely.Znudzona, samotna, przyzwyczajona do sukcesów i uznania,...(więcej)
 • od 29.86zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-05-24
  W Wiśniowym Dworku, gdzieś pod litewską granicą mieszka Danusia. Jest nauczycielką w wiejskiej szkole i nie wyobraża sobie życia w wielkim mieście, pełnym spieszących się ludzi. Na warszawskim Mokotowie, niedaleko parku Morskie Oko,...(więcej)
 • od 1.99zobacz oferty z 22 księgarni - premiera: 2014-11-21
  [color=rgb(0, 0, 0)][font='czcionka tekstu podstawowego']Fascynujący obraz życia małej społeczności na wyspie Falster. Trzon powieści stanowi kreacja femme fatale; typowa dla prozy przełomu modernistycznego postać kobiety skłonnej do zła,...(więcej)
 • od 4.46zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-09-12
  Maria Konopnicka jest przykładem pisarki, która swą twórczością chciała zwrócił uwagę społeczeństwa na nękające je problemy. Pisała utwory dla dzieci i znaczną część twórczości poświęciła młodzieży....(więcej)
 • od 19.71zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Ciepła opowieść o kobiecie, której przeszłość zgotowała najwspanialszą niespodziankę - pomogła odnaleźć własne miejsce na ziemi. To historia, o której pomyślisz: chciałabym, żeby była moja... Kwilące niemowlę, ukryte pod...(więcej)
 • od 13.99 zł Brak ofert
  Agatha Raisin wciąż jeszcze nie przywykła do spokojnego życia na wsi. W dodatku przystojny sąsiad, James Lacey, pozostaje nieczuły na jej wdzięki. Na szczęście do miasteczka przybywa młody i bardzo atrakcyjny weterynarz. Aby nawiązać z...(więcej)
 • od 13.99 zł Brak ofert
  Gdy w przytulnym Carsely pojawia się nowa mieszkanka, od razu staje się obiektem adoracji przystojnego sąsiada Agathy, Jamesa Laceya. Nic dziwnego, Mary Fortune jest bowiem nie tylko piękna, ale także utalentowana w każdej dziedzinie –...(więcej)
 • od 23.02zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Powieść o metamorfozie kobiety obciążonej bolesną i tajemniczą historią. Karola jest Polką mieszkającą od wielu lat za granicą. Nękana migrenami poszukuje spokojnego miejsca, gdzie może podleczyć się i uspokoić. Od koleżanki z...(więcej)
 • -12% Harnaś
  od 21.92zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-04-15
  Powieść Harnaś oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w drugiej połowie XVII wieku w Gilowicach. Opisuje tragiczne dzieje wiejskiego parobka i jego matki, którego pogmatwane losy rzuciły do bandy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: