Temat: współczesne tabu

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -31% Preparator
  od 17.25zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-08-04
  Przebieracz i obmacywacz trupów, zimny doktor, preparator, czyli ten, kto przygotowuje zwłoki przed pochówkiem. Praca, którą para się główny bohater powieści, otrzymała różne eufemistyczne nazwy, bo stanowi... (więcej)
 • od 23.24zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-06-21
  Ostatnia i zarazem najbardziej kontrowersyjna powieść Thomasa Hardy'ego. Fala krytyki i zajadłych ataków, z jakimi spotkał się autor po jej publikacji spowodowała, że zaprzestał powieściopisarstwa.Powszechne wzburzenie wywołało... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert
  „Za żadne skarby nie chciałabym należeć do ludzi, którzy nic nie robią tylko dlatego, że inni też nic nie robią”. Zawsze czujna, zawsze pod kontrolą, zawsze przygotowana na najgorsze. Tylko podczas seksu Elizabeth Kiehl nagle jest... (więcej)
 • od 19.80 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-26
  Piękna, nowoczesna baśń rozgrywająca się w czasach średniowiecza i współczesności. Rzecz dzieje się w świecie budowanym z motywów mitologii słowiańskiej i tradycji chrześcijańskiej, elementów rzeczywistości baśniowej i wizji... (więcej)
 • od 17.85zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-11-19
  Wciąż istnieją wśród nas tematy trudne i wstydliwe. Tabu, które budzi przerażenie, pogardę lub śmiech. Mimo iż stopniowo otwieramy się na rozmowę o zdrowiu psychicznym, to najczęściej nie chcemy mieć z tym nic wspólnego. Boimy... (więcej)
 • od 22.40zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2021-06-01
  Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami sypialni Polaków? Co Polacy robią w czterech ścianach swoich sypialń? Zaprosili do nich Magdę i Piotra Mieśników. Światło nie było zgaszone. Zresztą sypialnie to za mało. Kluby dla swingersów,... (więcej)
 • Nie jest to książka filmoznawcza – jej tematem nie jest bowiem film jako taki, ale przedstawiona w nim przemoc wobec kobiet jako przedmiot sztuki. W swej analizie Anna Małyszko traktuje film jako wytwór kultury, a zarazem medium kanalizujące... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: